Issız Adada Bir Başına - Casting Away Para Hileli MOD APK [v0.0.59]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Issız Adada Bir Başına - Casting Away Para Hileli MOD APK [v0.0.59] 1 Issız Adada Bir Başına - Casting Away Para Hileli MOD APK [v0.0.59] 2 Issız Adada Bir Başına - Casting Away Para Hileli MOD APK [v0.0.59] 3 Issız Adada Bir Başına - Casting Away Para Hileli MOD APK [v0.0.59] 4 Issız Adada Bir Başına - Casting Away Para Hileli MOD APK [v0.0.59] 5 Issız Adada Bir Başına - Casting Away Para Hileli MOD APK [v0.0.59] 6

Issız Adada Bir Başına - Casting Away Para Hileli MOD APK [0.0.59] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Issız bir adada hayatta kalmak için yaratıcılığınızı serbest bırakın.


Casting Away 0.0.59 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri: 

  1. Sınırsız Para Hilesi
Casting Away, Nexelon Inc tarafından geliştirilen bir simülasyon oyunudur. Üstün 3D grafiklere ve sizi her şeyin üzerinde tutacak sürükleyici bir oynanışa sahiptir. Bir uçak kazasından tek kurtulan sen olacaksın ve kendini ıssız bir adada bulacaksın. Hayatta kalmak için ne yapacaksın?


Casting Away v0.0.59 MOD APK


Casting Away, oynarken keyif alacağınız beklenmedik dönüşler ve dönüşlerle dolu benzersiz bir oyun sunuyor. Adada hayatta kalacak mısın? Yoksa yolculuğunuz açlık, yorgunluk veya sadece öldürülme nedeniyle mi sona erecek? Onun özel jetiyle tatile giden bir film yıldızı olarak oynayacaksın. 


Casting Away Para Hilesi


Maalesef jetinize yıldırım çarptı. Sonuç olarak, ıssız bir adaya düşüyorsunuz. Bir avcıya dönüşecek ve adayı yemek için keşfedecek misiniz? Yoksa balıkçı olup yemeğinizi denizde balık tutarak mı elde edeceksiniz? Her şey sana bağlı! Evinizi inşa etmeye, barınak bulmaya veya dışarıda yaşamaya karar verebilirsiniz. Ayrıca adada yaşayan yılanlar ve kötü şöhretli dev canavar gibi zararlı hayvanlar da bulunmaktadır.


Casting Away Elmas Hilesi


Adada yapabileceğiniz, yeni eşyalar yaratmak veya sadece uçsuz bucaksız manzarasını keşfetmek de dahil olmak üzere, yapabileceğiniz birçok başka aktivite var. Ne kadar çok aktivite yaparsanız, hayatta kalma şansınız o kadar yüksek olur. Ek olarak, yeni öğeler oluşturmanıza ve daha iyi oyun özelliklerinin kilidini açmanıza yardımcı olmak için mümkün olduğunca çok hazine topladığınızdan emin olmalısınız. Ne kadar çok toplarsanız o kadar iyi!


Casting Away Hile Apk


Bir köpek de dahil olmak üzere adada bulabileceğiniz farklı hayvan türleri vardır. Keşif sırasında vahşi bir hayvanla karşılaşırsanız, daha ileri gitmeden onunla nasıl başa çıkacağınızı bildiğinizden emin olun. Ayrıca sulardan adaya başka hayvanlar da getirilecek. Onları aldığınızdan ve evcil hayvan olarak tuttuğunuzdan emin olun. Daha da iyisi, adanızı istediğiniz gibi kişiselleştirmekte özgür olacaksınız. Ağaç dikebilir, yollarınızı oluşturmak için araziyi düzleştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Sadece hayatta kalmak için elinden gelen her şeyi yap.


Casting Away Apk indir


Yapmanız gereken en önemli şeylerden biri balıktır. Denizde pek çok balık türü vardır ve lezzetli yemekler hazırlamak için kullanılabilirler. Ancak balık tutmak sanıldığı kadar kolay değildir. Her tür balığın nerede yumurtladığını bilmelisiniz, yoksa elinizde çöpten başka bir şey kalmaz. Bunu, bölgeyi keşfederek veya diğer oyunculardan tavsiye isteyerek yapabilirsiniz.


Casting Away Apk Son Sürüm


Oyun ilk başta kolay gibi görünse de, maceranızda ilerledikçe zorlaşacağı kesin. Bu nedenle, daha uzun süre hayatta kalmak için yeni öğeler toplamanız ve daha iyi oyun özelliklerinin kilidini açmanız gerekecek. Hayatta kalmanızı kolaylaştırmak için adada daha fazla giysi, olta, yiyecek ve her türlü hazineyi toplayın. Ne kadar çok eşya toplarsanız, hayatta kalma şansınız o kadar artar!


Casting Away indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Minicar Drift APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar