Minicar Drift Para Hileli MOD APK [v2.1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Minicar Drift Para Hileli MOD APK [v2.1.5] 1 Minicar Drift Para Hileli MOD APK [v2.1.5] 2 Minicar Drift Para Hileli MOD APK [v2.1.5] 3 Minicar Drift Para Hileli MOD APK [v2.1.5] 4 Minicar Drift Para Hileli MOD APK [v2.1.5] 5 Minicar Drift Para Hileli MOD APK [v2.1.5] 6

Minicar Drift Para Hileli MOD APK [2.1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 70 yeni ve yenilenmiş renkli parkur ve iyileştirilmiş kontrollerle daha eğlenceli yarışın tadını çıkarın!


Minicar Drift 2.1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş. Gerçek parayla ücretsiz satın alma (internet ve Google hizmetlerinde yetkilendirme gerektirir).

Minicar Drift, hız tutkunlarının bu yıl kaçıramayacakları bir oyunda karşımıza çıktı. Bu oyunun öne çıkan özellikleri, hız ile rahatlatıcı anların tadını çıkarmak, araba köşeleri döndüğünde çıkan cırtlak sesi ve bitiş çizgisine ulaşıldığında ferahlatıcı duygudur.


Minicar Drift v2.1.5 MOD APK


Minicar Drift oyununda isteğinize göre oyuncuya bir araba ve bir parametre kontrol paneli sağlanacaktır. Ardından sistem size aracı nasıl hareket ettireceğiniz konusunda talimat verecektir. Araba sürmeyi ve dönmeyi öğrenmek için bir ön eğitim kursu alacaksınız. Diğer arabalarla çarpışmayı önlemek için esnek el hareketlerini kullanın ve bitiş çizgisine en kısa sürede ulaşmak için hızlanın.


Minicar Drift Para Hilesi


Birçok arazi türü vardır. İlk olarak, en basit ve en kısa türle başlayacaksınız. Her parçayı tamamladıktan sonra yeni parçaların kilidini açacaksınız. Daha sonra, yarış pistleri giderek daha yuvarlak hale geldi, birçok viraj ve gidilmesi gereken zorluklar vardı. Sadece senin gibi yetenekli biniciler onları fethedebilir, o yüzden yeteneğini göster!


Minicar Drift Araba Hilesi


Yarışçılar için onları heyecanlandıran şey, pistin ve arabaların hızı ve zorluğudur. Yarış arabalarına karşı sonsuz bir tutkunuz var mı?! Minicar Drift'te yüzlerce güzel ve kaliteli yarış arabasının olduğu bir koleksiyon var. Pistte görünen, onlara dokunmak ve para toplamak için sürüş yapan bir para şeridi olacak. Oyuncular bu parayı en sevdikleri arabaları satın almak için kullanabilirler.


Minicar Drift Hile Apk


Bu oyunda, arkadaşlarınızla veya dünyadaki diğer insanlarla oynayabilirsiniz. Herkesin mükemmel sürüş becerileri vardır, bu yüzden bitiş çizgisine ulaşana kadar kazananın kim olduğunu bilemeyiz! Dikkatli olun ve rakiplerinize dikkat edin. Kazanmak için araba sürmek ve bitiş çizgisine ilk ulaşmak bu oyunda her oyuncunun arzusudur. 


Minicar Drift Apk indir


Esnek ve hassas el hareketleri sayesinde zafer Pistte vejeteryan bir arabayı nasıl kontrol edeceğinizi ve güvenli bir şekilde nasıl döneceğinizi öğrenmek için giriş niteliğinde bir eğitim kursuna katılın En zorlu ve dolambaçlı parkurları keşfedin ve fethedin. Bir yarışı tamamladıktan sonra sırayla kilidini açın Pistteki para şeridine dokunarak aracı sürerek toplanan altın miktarına göre en sevdiğiniz yarış arabalarını toplayın. Arkadaşlarınızı bir yarışa davet edin veya dünyadaki herhangi bir oyuncuyla bir yarışa katılın.


Minicar Drift indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Cooking City APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar