Cooking City Para Hileli MOD APK [v3.03.1.5078]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cooking City Para Hileli MOD APK [v3.03.1.5078] 1 Cooking City Para Hileli MOD APK [v3.03.1.5078] 2 Cooking City Para Hileli MOD APK [v3.03.1.5078] 3 Cooking City Para Hileli MOD APK [v3.03.1.5078] 4 Cooking City Para Hileli MOD APK [v3.03.1.5078] 5 Cooking City Para Hileli MOD APK [v3.03.1.5078] 6

Cooking City Para Hileli MOD APK [3.03.1.5078] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Strateji ve simülasyon eğlencesi ile en ilginç restoran oyunlarından biridir.


Cooking City 3.03.1.5078 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Cooking City, çok eğlenceli, belirli bir süre yemek pişirme oyunudur. Oyuncular, oyunun hızına ayak uydurabilmek için son derece konsantre olacaklar. Dünyanın her yerinden müşterilere lezzetli yemeklerin hazırlanması, pişirilmesi, teslimatı ve sunumunda yer almalısınız. Bu oyun, klasik içecekler gibi içeceklerden ünlü restoranlara, pastanelere ve lezzetli burgerlere kadar zengin bir mutfak sahnesinin tadını çıkaracak. Ek olarak, oyuncular oyunda verilecek mutfak pişirme zorluklarına sahip olacaklar ve bir yemek pişirme imparatorluğunu yönetmenin kralı olmayı deneyimleyecekler.


Cooking City v3.03.1.5078 MOD APK


Oyuncular, Cooking City'deki en lezzetli ve ücretsiz yemekleri pişirmek için çevrimdışı oynamaya başlayabilir. Yükseltme ekipmanı ve malzemeleri verimli bir şekilde yürütülür ve mutfak aletlerinin değiştirilmesi, pişirme sürelerini hızlı bir şekilde karşılayabilir ve pişirmeyi hızlandırabilir. Zengin bir şekilde geliştirilmiş malzemeler, yemeğin çeşitliliğini ve yemek kalitesini artıracaktır.


Cooking City Para Hilesi


Cooking City ile oyuncular, 300'den fazla seviye ve 200 yemek dahil olmak üzere farklı seviyeleri deneyimleyecekler. Kombinasyonlar, şef, pembe ve bonus seviyeleri vardır. Oyuncu, seviye bitmeden bonus seviyesi için mümkün olduğunca çok para kazanır. Ödülü alacaksınız ve dört saat sonra yenilenecek. Oyuncu, birleşik parayı almak için sırayla eşleştirme görevlerini yapmalıdır.


Cooking City Elmas Hilesi


Bu seviye üç veya daha fazla yemeği birleştirecek ve bu ödül daha fazla jeton alacak ve seviyeyi geçmeyi kolaylaştıracak. Her on seviyedeki oyunun üçünü de tamamladığınızda, bir pembe seviye görünmeye başlayacak. Tamamladığınız seviyelerden seçim yapmak için daha fazla para kazanmak için tekrar oynatılabilirler.


Cooking City Apk Android Oyun club


Kullanıcılar, kendilerini mutlu hissetmeleri için yemeklerini hızlı bir şekilde sunarak müşterilerden beğeni durumu alabilirler. Ayrıca, mutfak yapmak için aletleri de geliştirebilirsiniz. Bir misafire çok kötü servis yapılırsa, restoranınız beğeni almaz. Ardışık olmak için birçok kombinasyon oluşturabilir ve zengin olmak için daha fazla kombo altın kazanabilirsiniz!


Apk dayi cooking city


Oyuncular, Cooking City'de dünyadaki birçok şehrin mutfağını keşfedebilirler. Batı kasabasındaki ilk şehirlerini bitirdikten sonra seyahatlerine başlayabilirlerdi. Yolculuğa başlamalarının iki yolu vardır: daha fazla şehre gitmek için uçağa veya ekrandaki küre simgesine tıklamak.


Cooking City hilesi


Cooking City, strateji, eğlenceli simülasyon ve hızlı tempolu oyun içeren bir mutfak pişirme oyunudur. Oyuncular, müşteriler için lezzetli yemekler yaratmak için bir şefe dönüşecek. Üstelik dünyayı dolaşarak yemek kültürünü keşfedebilirsiniz. 


Cooking City Hile Apk


Oradan oyuncular kendilerine ait bir mutfak krallığı inşa edecekler. Şefler, malzemeleri doğru bir şekilde birleştirmek için müşterinin ihtiyaç duyduğu yemekleri gerçekten anlamak zorundadır. 


Cooking City Apk indir


Her turdan sonra yolculuk ve yemek pişirme hikaye günlüğünüzü kaydedecek ve restoranın kalabalık olduğu anların tadını çıkaracaksınız. Oyuncular mutfak alanının tadını çıkaracak ve önceden belirlenmiş bir süre ile heyecan verici bir şekilde yemek pişirecekler.


Cooking City Apk Son Sürüm


Sıradan kontrollere sahip heyecan verici ve renkli bir yemek pişirme oyunu. Bu yüzden küçük bir fast-food restoranını kontrolünüz altına almanız ve önce mümkün olduğunca çok ziyaretçiye hizmet vermeye çalışırken, bir yandan da siparişleri en kısa sürede oluşturup göndermeniz gerekiyor. Görevleri tamamlayıp tamamladığınızda işletmenizi genişletebilecek, dekore edebilecek ve yeni tarifler açabilecek ve böylece daha fazla müşteri çekebileceksiniz. Buna ek olarak, geliştiriciler birçok ilginç oyun özelliği ekledi ve oyunun mükemmel parlak grafiklerinin hoş izlenimini tamamlıyor.


Cooking City indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Fishdom APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar