Football Referee Simulator Full Hilesiz MOD APK [v2.39]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Football Referee Simulator Full Hilesiz MOD APK [v2.39] 1 Football Referee Simulator Full Hilesiz MOD APK [v2.39] 2 Football Referee Simulator Full Hilesiz MOD APK [v2.39] 3 Football Referee Simulator Full Hilesiz MOD APK [v2.39] 4 Football Referee Simulator Full Hilesiz MOD APK [v2.39] 5

Football Referee Simulator Full Hilesiz MOD APK [2.39] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hakem olarak oynayacağınız ilk mobil oyun! Kariyerinize alt ligde başlayın ve Dünya Kupası Finaline katılarak efsane olun!


Football Referee Simulator 2.39 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 4.09 TL değerindeki bu oyun bedava.
Football Referee Simulator - herhangi bir futbolun, oyuncuları ve oyunun sürecini açıkça kontrol edecek bir kişiye ihtiyacı vardır. Şimdi bu sporda birçok rol var, ancak acemi hakem olarak ziyaret edebileceksiniz. Çeşitli küçük maçlar, takımlar ve milli takımlarla kariyer yolunuza başlayın ve ardından Dünya Kupası'nın yapılacağı da dahil olmak üzere büyük stadyumlara geçin. Oyunun gelişimini dikkatlice izleyin, oyuncuları dürüstçe değerlendirin, iyi sonuçlar için değerli ödüller kazanın ve kendi istatistiklerinizi takip edin.


Football Referee Simulator v2.39 MOD APK


Football Referee Simulator, en iyi taktikleri düşünün, en güçlü takımı geliştirin ve bir zirve efsanesi yaratın! Takımın taktik ayarları çeşitlendirilmiştir ve kullanımı kolaydır. Maçtan önce hedefe yönelik taktikler benimsenebilir, stratejiler önceden formüle edilebilir ve adaylar değiştirilebilir. Aktif servisteki klasik oyuncuların koleksiyonu, imza hamlelerinin sadık sunumu; futbolun yeni bir tanımı ortaya çıktı ve kulübün zirvesini yarattı; 


Football Referee Simulator Apk indir


Benzersiz bir yıldız yetiştirmek için puan tahsisi, oyuncunun durumu savaşı kontrol edecek; özgürce benzersiz bir oluşum oluşturun, anında başlatmak için önceden ayarlanmış taktikler; otomatik rekabet asla kaçırılmayacak. Stratejiler küresel hegemonya için yeterlidir.


Football Referee Simulator Para Hilesi


Hakem Futbol Simülatörü, hakem olarak oynadığınız ilk mobil oyundur! Kariyerinize alt ligde başlayın ve Dünya Kupası Finalinde yarışarak efsanevi olun! *** Gerçek zamanlı oyun! *** Futbol hakem simülatörü, Keypart oyunlarını oynamanıza izin verecek! Simülasyon gerçek zamanlı olarak çalışır, bu nedenle verdiğiniz her karar oyunun daha da ilerlemesini etkiler! ** Karakterinizi geliştirin ** Kendi kişiliğinizi yaratın ve istediğiniz hedeflere ulaşın! Oyun sonrası haberleri okuyun, ödüller kazanın ve kişisel istatistiklerinizi geliştirin! * Onlarca kulüp ve milli takım * Onlarca lig ve turnuva ile birlikte 70'in üzerinde farklı kulüp ve 16 milli takım var. Oyun, reklam veya oyun içi satın alma içermez. Tüm içerik satın alındıktan hemen sonra kullanılabilir.


Football Referee Simulator Hile Apk


Ayakkabılarını giy ve bu modelin yeni futbol eğlencesine hazırlan! Bu modern ve kolay yerde futbol eğlencesi oynamadan önce yine de futbolda uzmanlaşın. Eşsiz eğlenceye sadık kalırken mini futbolda gayri resmi oyun becerilerinin tadını çıkaracaksınız. Bu, kalabalığın stadyumun etrafında koşmasına, şaşkınlıkla çığlık atmasına ve şimdiye kadarki en güçlü ekibi oluşturmasına izin verdiğiniz zamandır!


Football Referee Simulator indir (MOD, Tam Sürüm - Full)


Bir önceki android oyun Bad Piggies HD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar