Gummy Drop Para Hileli MOD APK [v4.52.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Gummy Drop Para Hileli MOD APK [v4.52.0] 1 Gummy Drop Para Hileli MOD APK [v4.52.0] 2 Gummy Drop Para Hileli MOD APK [v4.52.0] 3 Gummy Drop Para Hileli MOD APK [v4.52.0] 4 Gummy Drop Para Hileli MOD APK [v4.52.0] 5 Gummy Drop Para Hileli MOD APK [v4.52.0] 6

Gummy Drop Para Hileli MOD APK [4.52.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yolculuğunuz boyunca pek çok güçlendirici sağlanır ve madeni paralarla satın alınabilir.


Gummy Drop 4.52.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Sakızlar inkar edilemez bir şekilde dünyanın en sevilen atıştırmalıklarından biri, sadece lezzetli değiller, aynı zamanda renkli ve süper sevimliler. En sevdiğiniz şekerin artık bir oyun başlığının ana odak noktası olmasını ilginç bulabilirsiniz. "Gummy Drop" ile tanışın oyun, Big Fish Games tarafından geliştirildi ve 2014'ün sonlarında piyasaya sürüldü.


Gummy Drop v4.52.0 MOD APK


“Candy Crush” veya “Disney Emoji Blitz” oynadıysanız ve bu oyunlardan çok keyif aldıysanız “Gummy Drop” sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Şekerleri ezmek veya Disney karakterlerini toplamak yerine, dünyayı dolaşmak için maçlar yapıyorsunuz. Oyuncular renkli sakızlar dünyasına dalacak ve yavaş yavaş dünya çapındaki farklı şehirleri keşfedecekler. "Gummy Drop"un çarpıcı haritası ve büyüleyici özellikleriyle hayrete düşmeye hazır olun!


Gummy Drop Para Hilesi


Oyuncular renkli bir dünyayı keşfetmek ve tasarlamak için hem bir gezgin hem de bir mimar olacaklar. Yolculuğa başlamadan önce, uygulamayı açtığınızda, gökyüzünden düşen küçük sakızların animasyonlu bir videosu gösterilir. Oyuncular New York, Paris, Tokyo ve daha pek çok yerin en ünlü simgelerini gezebilirler. Limanlar dünyanın her yerinde bulunur ve seyahat ettiğiniz her yerde inşa etmenizi bekler.


Gummy Drop Altın Hilesi


Ziyaret edilecek 50'den fazla şehir var ve yolculuğunuza Sidney'de başlayacak ve tüm üçlü bulmacaları çözmenin ve kaynak toplamanın yolunu bulacaksınız. Başlangıçta, eğitim boyunca size rehberlik etmesi için Sam adlı bir seyahat blogcusu tanıtılıyor. Sakızları toplaman gerektiğini, yoksa "dünyanın zıplamayı asla bırakmayacağını" söyledi. Sam size sakızlar, güçlendiriciler, engeller vb. öğretecek, böylece tüm seviyeleri kolayca geçebileceksiniz.


Gummy Drop Elmas Hilesi


"Gummy Drop", oyuncuların olabildiğince çok puan kazanmak için aynı şekil ve renkteki öğeleri kaydırabileceği ve eşleştirebileceği çok sayıda seviye ile tasarlanmıştır. Oyunculara her seviye için belirli miktarda hamle verilir ve bir sonraki hamlelerini dikkatlice düşünmeleri ve planlamaları gerekir. Ayrıca, her turdan önce, oyuncuların seviyeyi tamamlamaları için bir dizi puan gösterilecektir.


Gummy Drop Hile Apk


Oyuncular önceden belirlenen hamlelerle yeterli puanı elde edemezlerse, baştan yeniden başlatmadan oyunlarını uzatmak için başka bir can kullanabilirler. Oyuncular ayrıca başka bir can veya beş ek hamle kazanmak için bir rulet çarkını çevirebilir. Hayatlar için endişelenmenize gerek yok çünkü çabuk doluyorlar.


Gummy Drop oyna


Her seviyedeki madeni paralar ve kaynaklar sizin için yeterli değilse, geri dönüp daha fazla kazanmak için her turda tekrar oynayabilir veya heyecan verici ödüller için Piyango Biletleri toplamak için sık sık geri dönebilirsiniz. Ayrıca, "Gummy Drop", ustalaştığınız her on seviyede her şehirden bir dönüm noktası inşa etmenizi sağlar. Seviyeler temizlenerek işçiler toplanabilir ve yeterli işçiniz olduğunda fabrikalar kurabilirsiniz.


Gummy Drop Apk indir


Her seviye için, oyuncuların Intern'den Master Builder'a kadar üç zorluk moduyla üç kez oynamalarına izin verilir. Tabii ki, her seferinde daha da zorlaşıyor ve ne kadar zor oynarsanız, o kadar iyi ödüller alacaksınız. Sakızlar, Cadılar Bayramı döneminde sarı renkli Balkabağı ve Noel sezonunda beyaz renkte Kar Tanesi olmak üzere sekiz farklı renkte ve iki alternatif görünümde tasarlanmıştır.


Gummy Drop Apk Son Sürüm


Sakızlar ayrıca diğer üç farklı türe ayrılabilir. Bir sütun veya satırdaki dört sakızı eşleştirerek, bir Line Crush elde edeceksiniz. Beş sakızı üçün kesişen iki eşleşmesiyle eşleştirerek bir Bomba elde edeceksiniz. Bir sütun veya satırdaki beş sakızı eşleştirmek size bir Şimşek verecektir.


Gummy Drop indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Velocity Rush Z APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar