Ertugrul Gazi 21 Hileli MOD APK [v3.0.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ertugrul Gazi 21 Hileli MOD APK [v3.0.7] 1 Ertugrul Gazi 21 Hileli MOD APK [v3.0.7] 2 Ertugrul Gazi 21 Hileli MOD APK [v3.0.7] 3 Ertugrul Gazi 21 Hileli MOD APK [v3.0.7] 4 Ertugrul Gazi 21 Hileli MOD APK [v3.0.7] 5 Ertugrul Gazi 21 Hileli MOD APK [v3.0.7] 6

Ertugrul Gazi 21 Hileli MOD APK [3.0.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ertuğrul Gazi gibi savaşçılar insanlık tarihinde ender bulunur.


Ertugrul Gazi 21 3.0.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. God Mode / Tanrı Modu
Ülkenin yetenek bulma yolculuğu, en güçlü kılıç ustalarının seçilmesiyle başlayacak. Siz de zorlu denemelerimizdeki savaşçılardan birisiniz ve hepsi Ertuğrul Gazi 21'de geçecek. Oyuncuların bu yeteneği arama serüveninde kendilerine güçlü bir kale inşa etmeleri gerekiyor. Aynı zamanda ülkenin yetenekleri arasındaki şiddetli savaşların gerçekleştiği yerdir.


Ertugrul Gazi 21 v3.0.7 MOD APK


Ertuğrul Gazi 21'de savaşın kahramanı ile tehlikeli maceranıza başlayın. Zorlukları üstlenme motivasyonunuz olacak ve bunun anahtarı ülke için yetenek arayışıdır. Tehlikeli bir açık dünya macerası sizi bekliyor ve gelecek tonlarca zorlu görev var. Gerçek bir kahraman olun ve bu yerde gerçekleşen tüm savaşa katılın.


Ertugrul Gazi 21 Para Hilesi


Askeri çekişmelerin her zaman yaşandığı bozkır topraklarında dimdik durabilmek için kendinize sağlam bir barınma alanı da inşa etmelisiniz. “Lezzetli yemekler” arayın, oradaki ordunun kulesini kendiniz toplamak için ilk savaşı yapın. Ardından kaleyi sağlam bir şekilde yeniden inşa etmeye devam edin ve onu savaşlar için güvenli bir sığınak olarak kullanın. Bunu, diğer birçok ordunun kalesini ele geçirmek için savaşta başlangıç ​​noktası olarak kullanın.


Ertugrul Gazi 21 Silah Hilesi


Sizin gibi birçok savaş alanı becerisine sahip yetenekli bir general, birçok bireysel savaşla Ertuğrul Gazi 21'i görmezden gelemez. Oyuncular kendilerini tüm savaşların en iyi kılıç ustası yapabilir ve kendileri için birçok zafer kazanabilirler. Son derece bağımlılık yaratan savaşları test ettiğinizde, bunun gibi mükemmel bir kılıç dövüşü oyununu görmezden gelemezsiniz. En iyi kılıç savaşçılarımızdan biri olun.


Ertugrul Gazi 21 Hile Apk


Bu oyun birçok tehlikeli savaş tasarladığı için becerilerinizi sergilemeniz için birçok fırsat var. Ayrıca kendi başınıza çeşitli savaşlar başlatabilir, düşmanlarınızı yenebilir ve düşman kalesini kendiniz talep edebilirsiniz. Oyuncuların birçok farklı küçük göreve katılmasına ve bu oyunda oluşturulan çeşitli kılıçları kullanmasına izin verilir.


Ertugrul Gazi 21 Apk indir


Kılıç dövüşü oyunu kaçırılmaması gereken bir şey; Bu oyunda gerçekte olduğu gibi birçok savaş gerçekleşecek. Gerçek bir kahraman ol ve bitmeyen savaşları burada başlat. Düşmanı yenin ve kaleyi düşman ordusundan ele geçirin, onu hem meyveniz hem de sığınağınız yapın. 


Ertugrul Gazi 21 Apk Son Sürüm


Bir ata binin ve yay veya kılıç gibi benzersiz silahlar kullanın ve ekstra koruyucu kasklar hazırlamayı unutmayın. En iyi kılıç ustası olmak için seviye atlamak için çeşitli yan görevler gerçekleştirin.


Ertugrul Gazi 21 indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Death Invasion Zombie Hunter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar