Death Invasion Zombie Hunter Para Hileli MOD APK [v1.1.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Death Invasion Zombie Hunter Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 1 Death Invasion Zombie Hunter Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 2 Death Invasion Zombie Hunter Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 3 Death Invasion Zombie Hunter Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 4 Death Invasion Zombie Hunter Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 5 Death Invasion Zombie Hunter Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 6

Death Invasion Zombie Hunter Para Hileli MOD APK [1.1.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm zombilere saldırmak ve yok etmek için tüm sıradan insanlarla koordine içinde olun.


Death Invasion Zombie Hunter 1.1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın hilesi
Zombiler ve insanlar arasındaki kaos, Death Invasion Zombie Hunter'de giderek benzersiz hale geliyor. Bu, tipik aksiyon biçiminde bir şaheserdir; sen şehirde bir insansın ve kan denizinde boğuluyorsun. Zombiler tarafından bozulan insan sayısı çok daha fazla ve size saldırmaya çalışıyorlar. Bu kan dökülmesinden kurtulmak için stratejiler bulmak için ayık olanlarla koordineli olmalısınız. Şehre barış getirmek ve masum insanları kurtarmak için cesur savaşçı olun.


Death Invasion Zombie Hunter v1.1.6 MOD APK


Death Invasion Zombie Hunter oyununda şehir tamamen alt üst olmuş gibi görünüyor ve zombiler yüzünden artık her şey eskisi gibi değil. Kimse gerçek enfeksiyon kaynağının nerede olduğunu bilemez ve sadece insanların hayatlarının artık barışçıl olmadığını bilir. Daha spesifik olarak, şehrin bu hastalığın izlerini bulmasına yardımcı olabilecek kahraman sizsiniz. Oyuncular öğrenmek için bir dizi zor görev yapmak zorunda kalacaklar.


Death Invasion Zombie Hunter Para Hilesi


Bu yakın dövüş uzun sürdü ve yüzleşmemiz gereken birçok büyük sonucu beraberinde getirdi. Zombiler zamanla güçlü bir şekilde büyüyor ve onları söndürmezseniz birçok insan zombiler tarafından istila edilecek. Bu zombiler korkunç, bize muazzam bir şekilde saldırmak için acele ediyorlar ve tetikte olmamız gerekiyor. Ancak, korkunç bir şekilde saldırıya uğradığımız birkaç durum var ve mümkün olduğunca çabuk çıkmaya çalışmanız gerekiyor.


Death Invasion Zombie Hunter Altın Hilesi


Oyuncu, şehri pandemi yoluyla kurtarmada liderdir, bu nedenle elbette savaş planları yapmanız gerekir. Her savaşın farklı dalgaları olacak ve daha fazla arkadaş toplamamız gerekiyor. Şehirde hayatta kalanların bir bölgede toplanmaları ve en etkili savaş politikasını birlikte tartışmaları gerekiyor. Elbette çok geç olmadan ve onlar güçlerini tazelemeden önce isyanı bastırmamız gerekiyor.


Death Invasion Zombie Hunter Hile Apk


Oyuncular, birlikte mükemmel bir savaş yaratmak için çeşitli benzersiz silahlar kullanacaklar. Şehir için bu savaş her zaman heyecan verici ve heyecan vericidir. Ayrıca, sizin için ayarlanmış daha fazla zorluk var. Death Invasion ayrıca bu savaşa hizmet edecek haritalar sağlamada sizi her zaman destekler. Tüm cesaretinizi gösterin ve bu savaşta sahip olduğunuz tüm kapasiteyi gösterin.


Death Invasion Zombie Hunter Apk indir


Savaş resmen patlak verdi ve gücünüzü tüm arkadaşlarınızla birleştirmeniz gerekiyor. Yolunuza çıkanları vurmak için büyük bir silah seçerseniz bu yardımcı olacaktır. Ayrıca, engellerden kaçınmak için arabalar gibi büyük araçlar veya bu zorluğu verimli bir şekilde gerçekleştirmek için helikopterler kullanın. Oyuncuların ayrıca bu şehirde maceralı maceralar yaratmak için Death Invasion tarafından sağlanan haritayı kullanmaları gerekiyor.


Death Invasion Zombie Hunter Apk son sürüm


Oyuncular ayrıca savaşa hizmet etmek için birçok farklı silah türünü esnek bir şekilde değiştirmelidir. Bodrumlarda saklanan insanları kurtarın ve onlarla zombilere karşı savaşın. Zombileri sınırlamak ve mahalleyi korumak için enfeksiyon kaynağını kesmeniz gerekiyor. Tüm bu zombilerle kolayca savaşabilmek için daha fazla güç yükseltmeniz de yardımcı olacaktır. Oyuncuların kanları bitene kadar ateş etmeleri gerekir, o zaman bu, o kişideki canavarı yakalamaktır.


Death Invasion Zombie Hunter indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Furious Payback Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar