MultiCraft Reklamsız Hileli MOD APK [v1.20.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
MultiCraft Reklamsız Hileli MOD APK [v1.20.0] 1 MultiCraft Reklamsız Hileli MOD APK [v1.20.0] 2 MultiCraft Reklamsız Hileli MOD APK [v1.20.0] 3 MultiCraft Reklamsız Hileli MOD APK [v1.20.0] 4 MultiCraft Reklamsız Hileli MOD APK [v1.20.0] 5 MultiCraft Reklamsız Hileli MOD APK [v1.20.0] 6

MultiCraft Reklamsız Hileli MOD APK [1.20.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin ve yükleyin. Sınırsız fırsatlar dünyası! Gerçek Maceralara hazır olun!


MultiCraft 1.20.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
Multicraft, bloklar oluşturup onları yok ettiğiniz bir macera oyunudur. Farklı araçlar, silahlar ve bloklar oluştururken edinebileceğiniz ve kullanabileceğiniz farklı kaynaklar var. Araç ve gereçlere ek olarak binalar da yaratırsınız. Amaç, oyun dünyasında hayatta kalmanızı sağlamaktır.


MultiCraft v1.20.0 MOD APK


Multicraft harika bir oyundur ve OpenWorld Project tarafından sunulmaktadır. Oyunun taraf seçmenize izin verdiğini unutmamak önemlidir. Bu, oynamayı seçtiğiniz moda bağlıdır. Hayatta kalma modunda Acımasız Avcı olarak oynayabiliyorsunuz ve amacınız hayatta kalmak. Yaratıcı modda, bir inşaatçı olarak oynayacak ve benzersiz yapılar inşa edeceksiniz.


MultiCraft APK ANDROID OYUN CLUB


Oyun dünyasında farklı yaratıklar var. Buna barışçıl hayvanlar ve korkunç canavarlar dahildir. Bu yaratıklarla savaşın ve paha biçilmez kaynakları kazanmak için onlarla her savaşı kazanın Oyunda sınırsız arazi. Denizlerde yüzerek daha fazla kaynak ve arazi bulabilirsiniz. Oyunu keşfetmekten bıkamazsınız Özellikle hayatta kalma modunda karakterinizin aç kalmasına izin vermeyin. Açlık ölçeri zamanında doldurun. Bitki yetiştirebilir, çeteleri öldürebilirsin.


Multicraft nasıl Oynanır


Oyunda hem gündüz hem de gece hayatta kalın. Barınağınızı inşa ederek kendinizi canavarlardan koruyabilirsiniz. Senin için gelen canavarlardan bazıları iskeletler, düşman çeteler, devasa örümcekler ve zombiler. Gökyüzüne uçmanızı sağlayan uçuş modu özelliği. Ayrıca hızlanma modu ile çok hızlı olabilirsiniz. Her iki modun da oyunu sizin için kolaylaştıracağını belirtmekte fayda var.


MultiCraft Story APKPure


Multicraft, oyunculara sınırsız aksiyon sunuyor. Sadece hayal gücünüzü keşfetmeniz gerekiyor çünkü bu oyunu oynamak için önceden becerilere ihtiyacınız yok. Oyunun anlaşılması genellikle başlangıçta kazanılır, bu nedenle hiçbir şey için endişelenmenize gerek yoktur. İyi vakit geçirmek ve basit oyunun tadını çıkarmak için bu oyunu indirin.


MultiCraft Hile Apk


Çeşitlendirilmiş bir kübik dünyanın tadını çıkarmak ister misiniz? Mod apk ile elde edeceğiniz şey bu. Oyunun mod versiyonunda farklı eşyalar bulabilirsiniz. Ayrıca, mod sürümü, keyfini çıkarmanız için kilidi açılmış özelliklerle birlikte gelir.Sınırsız olanaklar dünyasına girmek için Multicraft'ın en son sürümünü indirin. Farklı modları oynayın ve harika özelliklerin keyfini çıkarın.


MultiCraft indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Dream Zone APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar