Dünya Süper Lig - World Soccer League Hileli MOD APK [v1.9.9.9.4]

Puan: 4.00 (Oylar: 5)
Dünya Süper Lig - World Soccer League Hileli MOD APK [v1.9.9.9.4] 1 Dünya Süper Lig - World Soccer League Hileli MOD APK [v1.9.9.9.4] 2 Dünya Süper Lig - World Soccer League Hileli MOD APK [v1.9.9.9.4] 3 Dünya Süper Lig - World Soccer League Hileli MOD APK [v1.9.9.9.4] 4 Dünya Süper Lig - World Soccer League Hileli MOD APK [v1.9.9.9.4] 5 Dünya Süper Lig - World Soccer League Hileli MOD APK [v1.9.9.9.4] 6

Dünya Süper Lig - World Soccer League Hileli MOD APK [1.9.9.9.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer adı World Soccer League olan bu futbol oyununda çok eğleneceksiniz.


Dünya Süper Lig - World Soccer League 1.9.9.9.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm kilitler açık
Dünya Süper Lig World Soccer League – Efsanevi bir köy spor oyunu haline gelen Dream League Soccer, insanlar First Touch Games'ten her bahsettiğinde her zaman bir odak noktasıdır. Çekici, gerçek, oynamasıyla ünlü bir futbol oyunu olarak Dream League Soccer'ın bugün elde etmesi zor değil. Grafikler de nihai, otantik futbol deneyimi için büyük bir artı. Bu, yayıncılar için her zaman futbol temaları hakkında birçok fikir yaratır. Ve 2018'de Mobirix, Dünya Futbol Ligi'ni başlattı. Tıpkı futbol oyununun cazibesi gibi, kısa süre önce piyasaya sürülmesi de Mobirix için pek çok başarı yarattı. Bu nedenle, uygulama mağazasında en iyi spor ürünü olmayı vaat ederek Dünya Futbol Ligi'ni geliştirmeye, tamamlamaya ve özen göstermeye çalışacaktır.


Dünya Süper Lig - World Soccer League v1.9.9.9.4 MOD APK


Diğer futbol oyunları gibi, Dünya Futbol Lig'de sizi topu tutmak ve skor yapmak için her şeyi kontrol edebileceğiniz bir oyuna getiriyor. Farklı takımlardan çok çeşitli oyuncularla, çeşitli takımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Her oyuncunun farklı bir konumu vardır, oyuncu seçiminin birçok güçlü yönü vardır ve ekibinizin her zamankinden daha güçlü ve daha iyi olmasına yardımcı olmak için birbirini destekler. 


Dünya Süper Lig Hile Apk


Oyuncuların hareketi ve manipülasyonu ile topu kontrol etmek kolay değildir. Rakibin oyuncunun gol atmasını engellemeye çalışmasından bahsetmiyorum bile, bu yüzden özel ve uygun bir taktiğe ihtiyacınız var. Her bir taktik zinciri, oyuncuların pozisyonuna karşılık gelir ve iyi bir top yolu oluşturur ve kontrol edilirse, hızlı bir şekilde gol atar ve rakiplerinizi yenersiniz.


Dünya Süper Lig Para Hilesi


FIFA Online 4 kadar yüksek profilli olmasa da, gerçekten Dünya Futbol Ligi gibi orta seviye bir oyunla, temel 3D grafikler gerçekten çok iyi. Pürüzsüz, pürüzsüz görüntü dikkatle yatırılır. Bir futbol maçı için temel şey tam olarak anlaşılmıştır, ancak aynı zamanda maksimum maça odaklanmanıza yardımcı olmak için çok önemlidir. Son derece gerçekçi, tıpkı gerçek hayattaki maçlar gibi, size en canlı deneyimi sunuyor. 


Dünya Süper Lig Futbolcu Hilesi


Navigasyon tuşları görüşe engel değildir, tüm oyunu izleyebilir ve oyuncuları kolayca kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, yeni oyuncuların bile takım becerilerinizi çabucak yakalayabilmesi için işlevleri ayırt etmenize yardımcı olan küçük metin satırları da vardır. Dünya Futbol Ligi 15'ten fazla farklı dili destekler ve dil engeli olmadan Mobirix'e her yerde popülerlik kazandırır.


Dünya Süper Lig Apk indir


Sadık bir futbol taraftarı olarak, değişim yaşamak istiyorsanız, Dünya Futbol Ligi uygun bir seçenek olacaktır. Heyecan verici oyun oynamanın yanı sıra eğlence ve grafikler size en tatmin edici top oyununu sunmayı vaat ediyor. Mobirix optimizasyonu sayesinde Dünya Futbol Ligi çok hafif. Uygulama mağazasındaki ücretsiz oyunlardan bahsetmiyorum bile, size deneme fırsatı vermeye hazır. Her yerden insanlar buldu ve deneyimledi, ya siz?


Dünya Süper Lig indir (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun King Of Steering APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Dünya süper lig"

Birsen

1 yıl önce

Bilmem

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar