Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [v1.26]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [v1.26] 1 Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [v1.26] 2 Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [v1.26] 3 Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [v1.26] 4 Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [v1.26] 5 Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [v1.26] 6

Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [1.26] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 51 farklı araç 18 maceralı etabın en uzak noktalarında seyahat etmeniz için size meydan okuyor.


Mini Racing Adventures 1.26 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.
Arazi üstü yarış oyunu her zaman oyuncular tarafından desteklenen bir oyun türü olmuştur. Oyunculara en eğlenceli ve heyecanlı yarışlara katıldıklarını hissettiren bir oyun türüdür. Özünde, bu bir yarış, ancak oyuncuları direksiyonu kullanmaktan daha fazla bir mola ve gaz kullanmaya zorluyor. Bu benzersiz navigasyon, oyuncuların daha heyecanlı hissetmelerini sağlar çünkü bir şey, tipik bir yarış oyunundan daha basit olmasıdır.


Mini Racing Adventures v1.26 MOD APK


Mini Racing Adventures uzun süredir Google Play'de yayınlandı ve kendisine bir ün kazandı. On milyon indirme İndirme, bunun gibi sıradan bir oyun için çok büyük bir sayı. Farklı geçmişlere sahip birçok oyuncuyu kendine çekiyor, çoğu oyuncu eğlence dolu oyunlarla zaman öldürmek istiyor ve aynı zamanda zorluklar da getiriyor - çok sıkıcı değil. Yaklaşık 20 yıl önce web platformlarında yayınlanan Flash oyunlarını deneyimlerseniz, kendinizi tanıdık hissedeceksiniz. "Mini Yarış Maceraları", bu çocuklarla aynı mekanizma üzerinde çalışır, ancak biraz modern iyileştirmeler sunar.


Mini Racing Adventures Para Hilesi


Farkına varabileceğiniz ilk şey, daha önce olduğu gibi hala bir yandan kaydırma mekanizması olmasına rağmen, 3D grafikler kullanmasıdır. Oyun, yarış sürecini önemli ölçüde artırmak için kamera açılarıyla birlikte çok boyutlu bir bakış açısı kullandığında daha güçlü gelişmelere sahipti. Ayrıca oyuncuları cezbetmek için sembolik bir karakter de kullanır. Oyunu daha çekici kılan bir diğer unsur ise artık çok oyunculu bir oyun olması. Oyuncuların birlikte etkileşimi, onu çekici ve rekabetçi hale getirecek


Mini Racing Adventures Altın Hilesi


Martin Nitro Minimo veya kısaca MnM, bu oyunda kontrol etmenize izin verilen karakterdir. Zamanının en iyi sürücülerinden biridir. Ancak, yeteneklerin gösterilmesi gerekiyor, bu yüzden bu karakter her zaman diğer yarışçılara meydan okumanın yollarını arıyor. Yarışlar, siz ve otomatik olarak eşleştirilen oyuncular arasında gerçekleşecek. Kimin en iyi olduğunu görmek için ikisi arasında solo bir maç yapılacak. Bir maç kazandığınızda, çabalarınız için sevindirici ödüller almanız kaçınılmazdır. Ayrıca, adınız sıralamalarda üst sıralara yerleştirildiğinde zafer gerçekten size gelir. En iyi oyuncular burada onurlandırılır. Ama o şöhreti elde ettiğinizde, kendi zaferiniz için uykuya dalmayın. Yetenekli biniciler her zaman kendilerini aşmanın ve sizi geçmenin yollarını ararlar.


Mini Racing Adventures Araba Hilesi


Gerçek bir maça girdiğinde, oyuncu bir off-road alanında yarışmak zorunda kalacak. Her zamanki yarışlar kadar düz değildi ama kasten inişli çıkışlı yapıldı. Bu, oyuncunun sadece dümdüz ilerlemesi gerektiği anlamına gelir, ancak bu zor hareket eden yollardan düşmek istemiyorsanız, zorluk dengeyi korumaktır. 


Mini Racing Adventures Hile Apk


Yarış süreçleriniz, ekranın her iki tarafında bulunan iki farklı öğenin birleşimidir. Sol taraf fren anahtarı olacak, diğer el ise gaz kelebeği olacak ve oyuncuların hızlanmasına ve yavaşlamasına izin verecek. Nispeten düz bir yol ile karşılaştığınızda, mümkün olan en önemli ivmeyi elde etmek için arabanızı hızla ileri doğru ittirin. Havaya uçabilir ve havada flip hareketler yapabilirseniz, birçok ödülle ödüllendirileceksiniz. Ancak bu özelliği çok fazla uygularsanız ve arabanızı dengeleyemezseniz, yere düştüğünden emin olun. Dengenizi korumadığınız sürece o sırada yarışın durduğundan emin olun.


Mini Racing Adventures Apk indir


Geçmeniz gereken yol sınırlıdır, bu nedenle hedefi tamamlayan kişiye kazanan denir. Puan kazanması zor ama kaybetmesi zor olan hamleler yapmaktan çok hoşlanmayın. Bitiş çizgisini daha sonra söylerseniz her şey kaydedilmez. Yarışınızı etkileyen bir diğer faktör de yakıttır. Oyuncular sınırlı bir yakıt deposu kullanacaklar. Ağrılı hareketleri başarıyla gerçekleştirebileceğiniz ideal koşullarda, yarış sırasında dengenizi koruyun, ancak bitiş çizgisine ulaşmadan yakıtınız bitsin. Her çabanız, etkileyici performanslarınız gerçekten hiçbir anlam ifade etmiyor.


Mini Racing Adventures indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Moby Dick APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar