Draw Joust Para Hileli MOD APK [v2.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Draw Joust Para Hileli MOD APK [v2.13] 1 Draw Joust Para Hileli MOD APK [v2.13] 2 Draw Joust Para Hileli MOD APK [v2.13] 3 Draw Joust Para Hileli MOD APK [v2.13] 4 Draw Joust Para Hileli MOD APK [v2.13] 5 Draw Joust Para Hileli MOD APK [v2.13] 6

Draw Joust Para Hileli MOD APK [2.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arabanı geliştir ve rakibinle atla! Turnuvayı kazanmak için gerekenlere sahip misiniz?


Draw Joust 2.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi (Harcadıkça artar)
VOODOO geliştiricisi tarafından geliştirilen yeni bir göğüs göğüse dövüş oyunu içeren bir aksiyon oyunudur. Sadece hızlı bir oyun ekranı ile ancak savaşı yaratmak için yapılan yapı son derece yaratıcı. Belirli bir arsaya gerek yok, Draw Joust'u açın! Oyuncular rakiplerle tanışabilir ve hemen saldırabilir. Ancak rakibin küçümsemesini görmek istemiyorsanız çok acele etmemelisiniz. Bir hata yaptığınızda bir düşmanın gülümsemesini görmek can sıkıcıdır. Draw Joust oyununda birçok durum sizi güldürür! Gerçek oyun oldukça basit olmasına rağmen. Kazanmak için güce odaklanmaktan daha fazla beceriye ihtiyacınız var. Tavsiyesine dikkat edin, oradaki rakibinizden daha az kaybedersiniz. 


Draw Joust v2.13 MOD APK


Oyun arayüzünün minimal düzeni, herkesin Draw Joust'ın tüm içeriğini hemen anlamasını sağlar. Ama bu oyundan hemen sıkılırsınız diye değil, oyun her savaşta bol kahkaha getiriyor. Kazanan, rakibi ilk yok edendir. Örneğin her ikisi de bıçaklanır ama ilk bıçaklanan kişi yenilgiyi kabul etmelidir. Böyle bir durumun sonucuna çok da şaşırmamalısınız.


Draw Joust apk Para Hilesi


Draw Joust arabanızın şeklini çizmenize izin verin. Bir avantaj olan dengede hareket edebilen bir araç tasarlayın. Diğer bir nokta, arabanın her zaman esnekliği vardır, bu yüzden bundan olumsuz etkilenmemek için dikkatlice hesaplamalısınız. Hayatını kaybetmenin ve kaybetmenin sayısız yolu var. Rakibinizin saldırmasını engellemenin yanı sıra başka birçok şey yapmanız gerekiyor.


Draw Joust Apk hile


Öncelikle yukarıda da bahsettiğimiz gibi arabayı mürekkep çizerek tasarlamanız gerekiyor. Aracın şekli en dengeli durumda olmalı, hareket zorsa savaşamazsınız. Makul değilse, yeniden çizmek için ekranın sol köşesindeki çöp kutusu simgesine tıklayın. 


Draw Joust Apk indir


Pek çok oyuncu, bu özelliğin kötü hazırlıkla oyun ekranına devam ettiğini fark etmez. Ve sonuç, şimdiden tahmin edebilirsiniz. Her rakibin kendi adı vardır, Draw Joust'u yok etmelisiniz! sadece bir sonraki mücadeleye geçti. Lord Theus, Sofa King, Digger, sizi tekrar tekrar oynamak zorunda bırakabilecek ortalama isimlerden sadece birkaçı.


Draw Joust APK toprak koç


Bir silah seçmenize izin verilmiyor. Size mürekkep vermenin yanı sıra, oyundan otomatik olarak seçebileceğiniz her şey. Balta, mızrak, top, kılıç… oyunda rastgele görünecek. Ne olursa olsun, o silahı düşmanın hayatına son vermek için kullan. Hatta silah kullanmadan rakibinizi denize itebilirsiniz. Joust çizin! Her zaman beklenmedik durumlar vardır.


Draw Joust Apk Android oyun club


Draw Joust'ta yükseltilecek pek bir şey yok! Mürekkep, Güç, Sağlık, Çevrimdışı Kazanç olmak üzere 4 ana gösterge vardır. Zaferin ana faktörü güçlü ekipman olmasa da. Ancak, düşmana karşı kazanma yeteneğini artırmak için onları da yükseltmelisiniz. Rakibi yenmek için mümkün olandan yararlanmak, oynamanın en akıllı yoludur.


Draw Joust Apk hile Apk Dayı


Birçok farklı harita var. Ve yine rastgele iki kelimeyi tekrar etmem gerekiyor. Oyuncular istedikleri arazi türünü seçemezler. Kendinize her durumda kazanabileceğinizi gösterin. Draw Joust'u indirin! MOD daha sonra oyunun sizin için belirlediği en zor sınırların üstesinden gelin.


Draw Joust indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mech Arena Robot Showdown APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar