GT Speed Club Para Hileli MOD APK [v1.14.12]

Puan: 4.00 (Oylar: 4)
GT Speed Club Para Hileli MOD APK [v1.14.12] 1 GT Speed Club Para Hileli MOD APK [v1.14.12] 2 GT Speed Club Para Hileli MOD APK [v1.14.12] 3 GT Speed Club Para Hileli MOD APK [v1.14.12] 4 GT Speed Club Para Hileli MOD APK [v1.14.12] 5 GT Speed Club Para Hileli MOD APK [v1.14.12] 6

GT Speed Club Para Hileli MOD APK [1.14.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hız tutkunlarına harika bir araba yarışı oyunu daha..


GT Speed Club 1.14.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız altın hilesi
  2. Sınırsız para hilesi
  3. Alışveriş yaparken para ve altın azalmaz.

Hız tutkusu her zaman birçok insanın hayatında var olan şeylerden biridir ve tabii ki ben pahalı süper arabaların hızından bahsediyorum. Genellikle gördüğünüz süper otomobiller çok pahalıdır ve pek çok insan onlara sahip olamaz ve bence birçoğunuzun onlara sahip olmak istediğinizi düşünüyorum. Elbette, onlara sahip olmanın imkansız olduğunu biliyorsunuz, ancak isteklerinize başka bir şekilde hitap edebilirim, yani bir video oyununa güvenmek. Şu anda, piyasada süper arabalar (genellikle yarış oyunları) teması altında birçok klasik oyun var, ancak sizi yalnızca akıllı telefon platformları için çekici bir oyunla tanıştıracağım. Akıllı telefon, her yere götürebileceğiniz son derece kullanışlı bir cihazdır ve eğlence dahil birçok ihtiyacınızı karşılayabilir. Yani tavsiye ettiğim oyun sizi kesinlikle heyecanlandıracak, GT Speed Club. TOD Studio tarafından geliştirilen GT Speed ​​Club, bulabileceğiniz içerik ve grafiklerle en iyi yarış oyunlarından biridir. 


GT Speed Club v1.14.12 MOD APK


GT Speed ​​Club'ın oynanışının diğer yarış oyunları gibi olduğunu düşünüyorsanız, uzun bir yol koşmanız ve birçok farklı rakibin üstesinden gelmeniz gerekiyor, bu oyunun oynanışı tamamen zıt. Aslında bu oyun sizi yine de yarış dünyasına götürecek ama yarış öyle olmayacak, drag yarışı tarzı olacak. Evet, drag yarışı viral yarış yöntemlerinden biridir, ancak binicilere stres ve heyecan da verir. Ve drag yarışı tarzı nedeniyle, oyunun oynanışı da çok basit. Otomobilin hızlanmaya devam etmesi için mükemmel devirlerde gerçekten hızlı bir şekilde hızlanmaya ve vites değiştirmeye çalışmanız yeterlidir. Böyle oynamak, rakibinizden daha hızlı hızlanmaya son derece odaklanmanızı gerektirecektir. Ayrıca arabayı daha hızlı hale getirmek için oyunun sunduğu seçeneklerle aracınızı yükseltebilirsiniz.


GT Speed Club 1.14.12 Para Hile Apk


Bu oyunun getirdiği araç sayısına şaşırabilirsiniz çünkü gerçekçi bir görünüme sahip hemen hemen her süper otomobil bu oyunda yer almaktadır. Elbette bu arabalar çok detaylı ve sesleri de aynı şekilde en gerçekçi şekilde entegre edilmiş. Ne kadar çok paranız olursa, o kadar çok araba satın alırsınız ve onları olabildiğince hızlı bitirmek için yükseltebilirsiniz.


GT Speed Club 1.14.12 Altın Hile Apk


Oyunun sunduğu Free / Stairs / Knockouts / Daily / Class Eats gibi birçok modla, bunu göz ardı edemezsiniz. Her yarışta büyüleyici unsurlar. Sadece bu değil, aynı zamanda kendi hız yarışınızda diğer oyunculara da meydan okuyabilirsiniz çünkü bu oyunun çok oyunculu bir modu var. Ayrıca “GT Speed ​​Club” da bahsetmediğim pek çok ilginç özelliğe sahip ama bu da kendiniz için deneyimlemeniz gerektiğini düşündüğüm diğer noktalardan biri.


GT Speed Club indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Benim Konuşan Hankim APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar