Uciana Full APK [v27]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Uciana Full APK [v27] 1 Uciana Full APK [v27] 2 Uciana Full APK [v27] 3 Uciana Full APK [v27] 4 Uciana Full APK [v27] 5 Uciana Full APK [v27] 6

Uciana Full APK [27] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu gerçek 4X mobil oyunda kendi uzay imparatorluğunuzu kurun.


Uciana 27 APK AÇIKLAMASI


Uzak evrende keşfetmemizi bekleyen yüzlerce yaşayan gezegen olduğunu hiç düşündünüz mü? Eğer inanmıyorsanız, hadi katılmak uciana oyunu. Burada küçükten büyüğe gezegenler inşa edebilir ve tamamını kendiniz yönetebilirsiniz. Geliyor Uciana, boş alan imparatorluğunuzu yapma artık lüks olacak. Yeni bir oyun tarzı olan bir strateji oyunu arıyorsanız, Uciana ilk kez oynayanlar için en iyi seçimdir.


Uciana v27 MOD APK


Gelecekte geçen oyun, o zaman Dünya korkunç bir şekilde yok edildi, tüm insanlar ve diğer yaratıklar artık Dünya'da hayatta kalamazlar. Ünlü bir mühendis olarak, uzaya bir yolculuğunuz var, kendinize Dünya'nın yerini alacak yeni bir ev inşa ediyorsunuz. Bu imkansız görevi yapabilir misin? Cevap Uciana'da olacak.Uciana 27 FULL APK indir


Uciana'nın oynanışı zordur, ancak üzerinden geçip ekranda görünen talimatları okursanız, geçmek çok daha kolay. Yapmanız gereken ilk şey, hayatı olan, uzun vadeli hayatta kalabilen ve insanları ona götürebilecek bir gezegen bulmaktır. Daha sonra, insanların uzun süre yaşaması için yeterli miktarda su, oksijen gazı sağlamalısınız. Bir de uzaylı istilasına karşı hidroelektrik santraller, termoelektrik santraller, güvenlik ve savunma kurumları inşa etmek gibi inşaat ve tasarım çalışmaları var. Yapım ve geliştirme dikkatli ve ayrıntılı bir şekilde hesaplanmalıdır, değilse gezegeninizin uzun süre hayatta kalması zordur. Unutmayın, yapay zeka gibi ileri teknolojinin kullanılması şarttır.


Uciana Tam Sürüm Apk indir


Galaksiler arasında uçabilen yatlar yapmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca savaş amacıyla kullanılan inanılmaz silahlar da yapabilirler. Ayrıca, yeni gezegeninizi geliştirmenize yardımcı olacak gerekli ekipmanı satın almak için kazandığınız parayı kullanın. Çekici bir strateji oyunu olmasına rağmen, Uciana'nın grafikleri ortalama. Birdshel'in yayıncısı da öncelikle oyun içeriğine odaklandıklarını ancak ses ve grafiklere odaklanmadıklarını vurguladı. UCIANA, temel 2D grafiklere dayalı olarak tasarlanmıştır. Yeni bir keşfe katılırken yankılanan fon müziğinin yanı sıra, oyuncuyu son derece ilgilendirecektir. Uciana APK, Google Play'de tam sürüm için 2 $ 'a kullanılabilir. Uygulamada ek satın alma paketi yok ve reklam yok. Şimdi indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.


Uciana'yı indirin (Full Sürüm)


Bir önceki android oyun Street Fighter IV Champion Edition APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar