[TAM SÜRÜM] Panzer War Complete FULL APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
[TAM SÜRÜM] Panzer War Complete FULL APK 1 [TAM SÜRÜM] Panzer War Complete FULL APK 2 [TAM SÜRÜM] Panzer War Complete FULL APK 3 [TAM SÜRÜM] Panzer War Complete FULL APK 4 [TAM SÜRÜM] Panzer War Complete FULL APK 5 [TAM SÜRÜM] Panzer War Complete FULL APK 6

Panzer War Complete FULL APK [2021.10.17.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Panzer War, MidXX (20.) yüzyılın epik tank savaşlarına adanmış mobil bir TPS eylemidir.


Panzer War - Complete 2021.10.17.1 APK AÇIKLAMASI


Bu sefer Panzer War'da 1.Dünya Savaşı'ndan soğuk savaşa kadar 60'tan fazla özel tankı ve devasa uçağı özgürce kullanabilirsiniz. Çarpıcı grafikler ve son derece sezgisel kontroller ile bu mobil TPS aksiyon oyunu, kısa ve aksiyon dolu tank savaşlarına girmenizi kolaylaştırır. Ama burada kaçırılmaması gereken en ilginç kısım yerçekimi kuvvetidir, öyleyse henüz bir makine savaşına hazır mısınız?


Panzer War - Complete Full APK indir


Bu patlayıcı tank oyununu gerçekçi savaş arenasına indirmek için bu fırsatı kaçırmayın! Savaş tanklarınızı sahada kullanarak rakip makinelere zarar vermenin yanı sıra savaşı oynamak ve başlatmak ücretsizdir. Askeri modellerin hızlı tempolu dünyasında onlarla çarpışmaya başlamak için tankı seçin ve süper kahramanınızı alın. Panzer War Complete, tüm oyuncuların diğer 3. taraf katılımcılara karşı tüm savaşlara katılmaları gereken çevrimiçi bir tank kampanyasıdır. Ayrıca İkinci Dünya Savaşı'nın arka planında birkaç kavga hakkında bir hikaye kampanyası başlatacaklar. Oyunun en iyi kısmı olduğu için oyunda mevcut olan taktik rejime dikkat etmeniz gerekiyor.


Panzer War - Complete Tam Sürüm Apk


Oyuncu, zırhlı araçlardan oluşan bir ekibe liderlik etmeli ve birimlerini görevlere, bilgilere ve savaş alanındaki duruma göre yönlendirmelidir. Güzel grafikler ve iyi bir hasar tespit sistemi ve çok sayıda harita ve tank ile Panzer War kesinlikle zor olan oyuncuları memnun edecektir. Şimdi 12. yüzyılın bu askeri çatışmalarını kendi kendinize deneyimlemeye gelin. Sadece çok oyunculu tank Android oyunu iyi grafiklere sahip değil, aynı zamanda 5'e 5 formatında en heyecan verici savaşları da içeriyor. Savaşa dahil olan birkaç tank modeli var ve çok yönlü silahlar kullanıma hazır ve geliştirilmeye hazır. Düşmanlarla mücadelede her zaferden sonra tankınızın modernizasyonunu ve güncellemelerini bekleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar ve istediğiniz zaman oynamaya gelin. Son zamanlarda yapılan Soğuk Savaş güncellemesinde oyuna eklenen farklı mekaniklerle karşılaşacaksınız. Modern tankları sürmeyi denemekten çekinmeyin. Merak ediyorsanız, bunlardan birkaçı ATGM ile donatılmıştır. Piyasadaki çeşitli atış oyunları arasında Panzer War, muhtemelen kaçırmayacağınız mobil cihazlar için en iyi savaş savaş alanı oyunudur.


Panzer War Complete apk


Tüm hayranlar için bir şölen olarak bilinen Fury görevini deneyin. Oyunda, ABD zırhlı kuvvetlerinin komutasına sahip olacaksınız, bu yüzden tehlikeli Almanya Kaplanına karşı savaşmak için neden dört Sherman'ı da kontrol etme şansınız olduğunu merak etmeyin. Belirli bir savaştan daha fazla kredi kazanmanın mümkün olduğunu ve ekipmanı kazanma şansının yükseleceğini unutmayın. Bazı hayranlara göre, topçu yapay zekasının, cephaneyi tükendiğinde yeniden doldurması için güncellenmesi harika olurdu. Cephaneleri bitince daha fazlasını yapamazlar. Ayrıca oyuncular, herkesin birbirine nasıl koştuğunu görmek isterdi, yaklaşık 100 metre, ki bu eğlenceli ve gerçekçi bir oyun.Oyun, özellikle Panzer War'da bulunan modlar ve mobil cihazlar için oynamaya değer tank oyunu ile genel olarak iyidir. Tank konuşlandırmasından, sahadaki bireysel birimlerin kontrolüne ve bir komutan olarak büyük savaşlar sırasında yapabileceğiniz pek çok şey var. Şimdi yerdeki ilk çizgi eylemini deneyelim.


Panzer War Complete MOD APK


Listeden beğendiğiniz herhangi bir tankı savaş alanına yerleştirebileceğiniz ve istediğiniz zaman onlara komuta edebileceğinizde oyun tank dünyasından daha iyidir. Çok sayıda tank yerleştirdikten sonra, yavaşlama eğilimindedir, ancak yeni tankların ve haritaların kontrolünü ele geçirebildiğiniz için işler harika görünüyor. Dürüst olmak gerekirse, sık sık Panzer War ücretsiz oyuncuları, tam sürüme yatırım yapmanın% 100 değerinde olduğu konusunda hemfikirdir. İçerik için, zevk almanız için biraz fazla çeşitli şeyler gibi geliyor. Sadece ücretsiz oynasanız bile bu tank oyununu çevrimdışı modda seveceksiniz. Hem grafikler hem de oyun, oyunun cazibesi.Android cihazlarda çalıştırılması daha pürüzsüz ve daha kolaydır ve bir gün en son güncellemede haritalardaki herhangi bir rakibi sadece onlara vurarak ortadan kaldırabileceğinizi umabilirsiniz. Bu, tüm oyunu her zamankinden daha gerçekçi ve heyecan verici hale getirir. Pek çok oyuncunun geliştiricileri desteklemesinin nedeni de budur çünkü şimdiye kadar oynanabilecek en iyi oyun budur.


Panzer War Complete Hile Apk


Ayrıca, reklam videosu görmeyeceksiniz, ancak yalnızca savaş ve mod araçlar için daha yüksek ödüller de gelirinizi kısıtlamayacaktır. Bununla birlikte, uçağı ilk kez kontrol ettiğinizde olduğu gibi, Panzer War gecikmeden önce işler karışır. Bazı oyun modları çalışmaz ve oyun telefonunuzu bile donar. Panzer War tamamen taktiksel zeka ve diğer rakip makinelere karşı savaşmak için savaş alanındaki tanklarınızdan en iyi şekilde yararlanma ile ilgilidir. Siper, görüş açısı ve bastırma, oyunda başarıya götüren temel unsurlardır. Panzer War Complete APK Son Sürüm indirSavaş tehdidini önlemek istiyorsanız, gerekli kaynakları gerçek savaş alanı taktiklerini kullanarak yönlendirmeniz gerektiği anlamına gelir.Diğer tank oyunları gibi, Panzer War da bir tank makinesinin güvenlik açıklarını kabul eder, bu nedenle zırhlı birimlerinizi her zaman yüksek ihtiyatla çatışmalara göndermenize izin verir. 7 × 7 dövüşlerde botlarla oynamaktan çekinmeyin ve çok oyunculu modda dünyanın farklı yerlerinden diğer oyunculara istediğiniz zaman meydan okuyabilirsiniz.Panzer War Tank Oyunu Apk indir


Bu modu beğenmezseniz, oyuna 7 × 7 savaş dışında farklı modlar eklendiği için muhtemelen başka bir mod da deneyebilirsiniz. WarThunder veya Total Tank Simulator ile aynı oyunu deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca, her tankın kesin fiziğe sahip olduğunu ve mermilerin hepsinin yerçekimi kanununa uyduğunu unutmayın. Bildiğiniz gibi, tüm tank nişangahları hedefi hedeflemek için oldukça doğrudur. Kesinlikle oynamak için harika bir oyundur, ancak bu sayı ortaya çıkmazsa beş yıldız verirdik. Bir kadın mürettebatın sesi farklılaşıyor. Ses paketleri hariç her modu indirirken ses iyi ama ondan sonra dinlemesi farklı ve tuhaf çıkıyor. Ses sabitlenirse daha iyi olur.


Panzer War Ücretsiz indir


Panzer War, oyun sırasında ayrıntılı parçacık efektlerinden bahsetmeye gerek kalmadan canlı ve nefes kesici arka plan grafiklerine sahiptir. Herkes özel bir oyun modunu tercih eder, bu nedenle sonraki güncellemelerde bu modun olması daha iyidir. Burada oyuncular, uçağın kontrolleri zor olmasına rağmen tüm tankları ve uçakları savaş alanına yerleştirebiliyor. Ölümcül bir tank saldırısı yapalım ve düşmanları aşırı atış becerileriyle parçalara ayırıp hepsini uzaktan yok edelim. Panzer War Complete MOD APK , yeni ve ağır ordu tankı çatışmalarda heyecanını mevcut zevk ve savaş sezonunda yeni askeri makineleri yaşamaya olsun. Tank çatışması, tüm savaş oyunlarında yeni bir şey değildir. Ordunun çok sayıda atış silahına ihtiyacı var, bu yüzden karşı panzer tank saldırısı sırasında savaşabilirler.


Panzer War Complete indirin (Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun RFS - Real Flight Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar