[Tam Sürüm] RFS - Real Flight Simulator Full APK [v2.0.6]

Puan: 4.58 (Oylar: 12)
[Tam Sürüm] RFS - Real Flight Simulator Full APK [v2.0.6] 1 [Tam Sürüm] RFS - Real Flight Simulator Full APK [v2.0.6] 2 [Tam Sürüm] RFS - Real Flight Simulator Full APK [v2.0.6] 3 [Tam Sürüm] RFS - Real Flight Simulator Full APK [v2.0.6] 4 [Tam Sürüm] RFS - Real Flight Simulator Full APK [v2.0.6] 5 [Tam Sürüm] RFS - Real Flight Simulator Full APK [v2.0.6] 6

RFS - Real Flight Simulator Full APK [2.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Grafik açısından diğer uçak oyunları arasından sıyrılmış ödüllü bir uçak oyunudur.


RFS - Real Flight Simulator 2.0.6 APK AÇIKLAMASI


RFS - Real Flight Simulator, gerçek bir pilot olmak için evet çünkü çok sayıda zorlu kurs ve yeterlilik gerektiriyor. Yetenekli bir sürücü olmak için uzun bir eğitim döneminden geçmeniz gerekecek ve kendinizi son derece sert çerçevelere sokmanız gerekecek. Bu zorluk nedeniyle, çok az insan bir uçağın kontrolünü ele geçirme konusunda gerçek deneyime sahiptir. Ancak ne kadar zor olursa olsun, modern teknoloji ile yine de rahatlayabilirsiniz. Cevap, birçok kişinin Google Play'de aradığı emülatör oyunlarında yatmaktadır. RORTOS, uçuş simülatörü oyunları yapımında en tanınmış yayıncılardan biridir. Hatta bir uçuş simülatörü oyununun tüm özelliklerini en üst düzeye çıkarmak için bir tür Rortos Uçuş Motoru yarattılar. Bu nedenle, yayıncının, destekledikleri uçak türlerinin son derece farklı özelleştirilmesine sahip en az 20 oyunu var. Bu başarı, oyun yayıncıları için mükemmel bir itibar yarattı; başlattıkları her oyun çok yüksek satışlar elde etti.


RFS - Real Flight Simulator v2.0.6 MOD APK


RFS - Real Flight Simulator kendi motorunu kullanır, bu nedenle aynı kategorideki diğer ürünlere kıyasla tamamen farklı bir pürüzsüzlük yaratır. Şimdiye kadar, 3D grafik formatının üstesinden gelebilecek herhangi bir oyun görünmüyor. "RFS", sivil bir uçağın yolcularını dünya çapında taşımak için nasıl kullanıldığını başarıyla tanımladı. 


RFS Real Flight Simulator apk android oyun Club


Pek çok farklı açı kullanan bir açıklama ile en yeni deneyimi getirdi. Oyunun renkleri de parlak ve geçen sahneler gerçek tarzda tasvir ediliyor. Tüm dünyada maceraperest olacaksınız, Çin, Mısır ve Avrupa'daki harikalar aynen olduğu gibi tanımlanıyor. Bu aynı zamanda ücretsiz seyahat etmeniz için değerli bir fırsattır.


Real Flight Simulator pro apk


Uydu haritaları, 3B binalar, pistler, prosedürler ve hava trafiği, oyunda en çok çalıştığınız şeyler gibi görünüyor. Oyuncular gökyüzünde nerede olduklarını bilmek için haritayı düzenli olarak takip etmek zorunda kalacaklar. Uçuşunuz için en iyi kararı verebilmeniz için tavşanın her küçük ayrıntısını ve yaşanan her küçük durumu tanımlayabilmeniz için en yüksek çözünürlüğü kullanacaktır. 


Real Flight Simulator nasıl OYNANIR


Hedefe ulaştığınızda, güvenli bir şekilde iniş yapmanıza ve ziyaretçileri istedikleri yere götürmelerine izin verilmesi için yerdeki hava trafik istasyonlarıyla iletişime geçmelisiniz. Oyun, gerçek zamanlı bir uçuşta gösterilecek; Bir kez gemiye atladığınızda, resmen bir saat gibi uzun bir yolculuğa çıkacak. Eşsiz nokta, gökyüzünde dolaşan pilotların, havalı insanlarla iletişim kurabilmeleri ve ders planlarını ayrıntılı olarak planlayabilmeleri için bir sohbet odasına konulmasıdır.


Real Flight Simulator APK DAYI


Oyundaki pilot topluluğu, her zaman yararlı tavsiyeler veren birçok destek ekibi oluşturdukları için oldukça kalabalık. Zorluklarla karşılaştığınız oyun sırasında lütfen topluluğu ziyaret edin ve sorular sorun. Ayrıca, uçaklarını dekore etmekten de zevk alıyorlar. "RFS - Gerçek Uçuş Simülatörü" size birçok farklı uçak bileşeni sağlar. 


RFS Real Flight Simulator APK son Sürüm


Ara verdiğinizde ve uçuşlarınızdan bir ödül aldığınızda, bunu hızlıca kullanın. Kullandığınız uçağı seviyorsanız, onu süsleyen daha fazla parça satın alın. Bir kısmı onu daha güzel kılmak, kısmen de performansı artırmak. Çok para kazanabiliyorsanız, yeni bir uçak almaktan çekinmeyin. Hesaplanırsa, her bir parçayı alıp sallamaktan ve fonksiyon hala eşitken monte etmekten daha ucuz olacaktır.


RFS APK Son Sürüm


Oyundaki zorluklar, bir uçuşa dahil olduğunuzda düzenli olarak gerçekleşir. Öncelikle arazi, kalkış ve inişi çok daha zor hale getiriyor. Hareket etme sürecindeyken, hava daha da kötüleşecek ve hava istasyonu ile koordinasyon gerekli. Koordinatörle planlama ve koordinasyon yapmak kesinlikle güvenli bir şekilde inmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, uçarken, sorunlu rüzgar yönünü ve diğer birçok faktörü takip edin.


RFS İndir - Gerçek Uçuş Simülatörü (Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Super Stickman Heroes Fight APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 12 Oylar ve 3 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
3
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Rfs"

A

1 yıl önce

Nasıl indirecek

"Rfs"

Jshdhdbdbdb

2 yıl önce

Promu

"RFS"

PRO MU

2 yıl önce

PRO MU DEĞİLSE İHBAR VEB

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar