Wings of Heroes Mermi Hileli MOD APK [v0.4.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wings of Heroes Mermi Hileli MOD APK [v0.4.4] 1 Wings of Heroes Mermi Hileli MOD APK [v0.4.4] 2 Wings of Heroes Mermi Hileli MOD APK [v0.4.4] 3 Wings of Heroes Mermi Hileli MOD APK [v0.4.4] 4

Wings of Heroes Mermi Hileli MOD APK [0.4.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz en doğru 2. Dünya Savaşı hava muharebe simülatörüdür!


Wings of Heroes 0.4.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi
  2. Yeniden Yükleme Yok

Wings of Heroes oyununda oyuncuya karşı oyuncu modunda dünyanın her yerinden oyunculara karşı destansı savaşlar yapın. Herkese stratejilerinizin ne kadar yüksek olduğunu ve reflekslerinizin ne kadar hızlı olduğunu gösterin! 


Wings of Heroes v0.4.4 MOD APK


Son dakikada heyecan verici hamlelere, yürek hoplatan kovalamacalara ve kazanmak için ekibiniz tarafından geliştirilen karmaşık stratejilere hazırlanın! Savaş alanında nasıl galip geleceğinizi öğrenin, silahlarınızı güçlendirin ve hangarınızın boyutunu artırın. Wings of Heroes, oyunun gökyüzündeki en yetenekli pilot olman için sana meydan okuyor.


Wings of Heroes Para Hilesi


İkinci Dünya Savaşı sırasında dünyanın en güçlü filolarının kullandığı en ünlü uçaklar arasından jetinizi seçin. Bir stratejiye karar verin. Görünürde her rakip jeti vurduğunuz çarpıcı buluttan buluta savaşlar mı istiyorsunuz?


Wings of Heroes Mermi Hilesi


Her üssü stratejik olarak bombalayarak uçaksavar bataryalarının üstesinden gelmeyi mi tercih ediyorsunuz? Devasa makineli tüfekler, toplar ve çok çeşitli askıya alınmış silahlarla kendi planınızı oluşturun!


Wings of Heroes Uçak Hilesi


Uçağınızı benzersiz yapın. Herhangi bir uçağın her bileşeni, zırhtan motora, silahlardan gövdeye değiştirilebilir! Tercih ettiğiniz kombinasyonu seçin ve ona konsantre olun! Yavaş ama yenilmez bir gökyüzü kalesinin pilotu mu yoksa hızlı ve ölümcül bir baskın savaşçısı mı olacaksınız?


Wings of Heroes Hile Apk


Çok oyunculu modda diğer pilotlarla savaşabilirsiniz. Gökyüzünün en korkulan ası olmak için diğer çevrimiçi oyuncularla güçlerinizi birleştirin.İkinci Dünya Savaşı ortamında havacılık eylemi. Oyuncular sadece çatışmanın çeşitli tarafları için sefer görevlerinin yürütülmesinde yer almakla kalmayacak, aynı zamanda PvP modunda gökyüzünde savaşabilecekler. 


Wings of Heroes Apk indir


Güzel grafikler, günün değişen saati, hava koşulları, ayrıntılı bir hasar modeli şeklinde oyunun çeşitli gerçekçi özellikleri, o zamanın otantik uçak modelleri, uygun yönetim ve ayrıca ekipman yelpazesinin kademeli olarak geliştirilmesi ve diğer şeyler Oyunun belirli yönlerinde kaliteden ödün vermek istemeyen gökyüzü hayranları için projeyi son derece çekici kılıyor.


Wings of Heroes indir (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun XTrem SnowBike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar