Polygon Drift Mega Hileli MOD APK [v1.0.4.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Polygon Drift Mega Hileli MOD APK [v1.0.4.1] 1 Polygon Drift Mega Hileli MOD APK [v1.0.4.1] 2 Polygon Drift Mega Hileli MOD APK [v1.0.4.1] 3 Polygon Drift Mega Hileli MOD APK [v1.0.4.1] 4 Polygon Drift Mega Hileli MOD APK [v1.0.4.1] 5 Polygon Drift Mega Hileli MOD APK [v1.0.4.1] 6 Polygon Drift Mega Hileli MOD APK [v1.0.4.1] 7

Polygon Drift Mega Hileli MOD APK [1.0.4.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir kaza veya bir engelle çarpışma, drift puanınızı düşürecek ve görevinizi tamamlayacaktır.


Polygon Drift 1.0.4.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Araba Hilesi. Tüm Arabaların Kilidini Aç
  3. Sınırsız Drift

Polygon Drift, arcade tarzı bir yarış ve drift oyunudur. Bir kaza veya bir engelle çarpışma, drift puanınızı düşürecek ve görevinizi tamamlayacaktır. Sürüklenen oyunumuzda rotalar ve iklimler değişiyor. Avrupa'ya Amerika Birleşik Devletleri'nden ulaşılabilir. 


Polygon Drift v1.0.4.1 MOD APK


Her kategorinin karmaşıklık, uzunluk ve finansal kazanç potansiyeli açısından beş kursu vardır. Her yarışta bronz, gümüş veya altın madalya kazanabilirsiniz. En iyi driftçi bir ödül alacak. Bu oyunda, çok çeşitli olağandışı sürüklenen arabalar arasından seçim yapabilirsiniz. 


Polygon Drift Para Hilesi


Polygon Drift oyununda bir araç seçin (vintage, kas veya süper spor) ve sınırsız bir pistte yarışın. Sürüklenen arabanızın görünümü değiştirilebilir. Renkten renk tonuna, kanattan tekerleklere kadar hemen hemen her bileşen özelleştirilebilir. Özel olarak ayarlanmış arabanızı her zaman sürüklemenin ne kadar harika olacağını düşünün.


Polygon Drift Araba Hilesi


Aracınızın performansını, yol tutuşunu, dayanıklılığını ve işlevselliğini geliştirmek mümkündür. Başarılı bir driftçi olmak için önce aracınızı anlamalı ve yeteneklerini nasıl optimize edeceğinizi öğrenmelisiniz. Dayanıklı bir tasarımın iki avantajı vardır: daha iyi trafik akışı ve çarpışmalardan daha az hasar. İki oyuncu için oyun. 


Polygon Drift Hile Apk


En yaygın oyun türü, birkaç aşamada ilerlediğiniz ve çeşitli eğitim seçeneklerine eriştiğiniz bir kariyer modudur. İkinci sırada, Özel Yarış en iyi moddur. Bir yarışta en az iki veya en fazla yüz araba olabilir. Drift yeteneğiniz profesyonel sürücülerinkiyle aynı seviyede mi? 


Polygon Drift Apk indir


Araba yarışı oyunu çokgen grafiklere ve arcade tarzı kontrollere sahiptir. Her biri kendine özgü avantaj ve dezavantajlara sahip 14 yarış arabası, değişken koşullara sahip 20 farklı parkur ve bir uygulama parkuru bulunmaktadır. Bir "kariyer" modu ve bir "özel yarış" modu var. Ve hareket eden otomobiller arasında dokuma gibi görsel değişiklikler. Oyunun sınırsız yolunda en fazla ilerlemeyi yalnızca en iyi driftçiler yapabilir.


Polygon Drift indir (MOD, Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun The Godfather City Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar