Beach Buggy Racing Para Hileli MOD APK [v2022.03.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Beach Buggy Racing Para Hileli MOD APK [v2022.03.14] 1 Beach Buggy Racing Para Hileli MOD APK [v2022.03.14] 2 Beach Buggy Racing Para Hileli MOD APK [v2022.03.14] 3 Beach Buggy Racing Para Hileli MOD APK [v2022.03.14] 4 Beach Buggy Racing Para Hileli MOD APK [v2022.03.14] 5 Beach Buggy Racing Para Hileli MOD APK [v2022.03.14] 6

Beach Buggy Racing Para Hileli MOD APK [2022.03.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Off-road kart yarışları kargaşasının aksiyon dolu, sürprizlerle dolu dünyasına adım atın.


Beach Buggy Racing 2022.03.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Hiç bir yarış oyunu deneyimlediniz mi? Eğer öyleyse, o zaman gerçekten de kendinize mükemmel bir boş zaman geçirmişsinizdir. Bu oyunlar genellikle size yeni rotalarda bazı benzersiz unsurlar verir. Oyuncular hala tamamen etkileniyor ve bu oyunun getirdiklerini seviyorlar. Dolayısıyla, arabalarının parkurdaki deneyiminin onlar için her zaman en heyecan verici duygu olduğu söylenebilir. Bu oyun türünün bir aşığıysanız ve sizi eğlendirecek yeni bir oyun arıyorsanız Beach Buggy Racing'i kaçıramazsınız. 


Beach Buggy Racing v2022.03.14 MOD APK


Beach Buggy Racing size her oyuncunun ilk deneyimden itibaren seveceği bir ortam sunar. Özenle tasarlanmış vahşi bir güzelliğe sahiptir. Bu, oyunculara daha önce deneyimledikleri oyunlara kıyasla yeni bir deneyim sunar. Aynı zamanda bu oyunda karşımıza çıkan arabalar da tamamen farklı tasarımlara sahip. Aynı zamanda, Beach Buggy ile ilgili bir oyun oynayanlar için bu, fantastik bir dünyada eşsiz bir karaktere dönerken kesinlikle tanıdık ve keyifli bir deneyim olacaktır. Oyun parkuru bir şehir pisti değil, antik kalıntıları keşfetme fırsatı olan garip bir adada. Bu nedenle aracınızı doğru şekilde kontrol etmeniz gerekecektir.


Beach Buggy Racing 2022.03.14 Para Hile Apk


Oyuncular yarış oyunlarını sevdiklerinde, bazen oyunu heyecan verici ve benzersiz bir şekilde deneyimlemek için daha fazla ortama sahip olmak isteyeceklerdir. Bu sonuçta, tamamen farklı araziye sahip 15 haritaya sahip olduğunda ortaya çıkar. Bu arazileri deneyimlemek için çok zaman harcamanız gerektiğinde bu çok mantıklıdır ve size ilham verecek ve ilginizi çekecektir.


Beach Buggy Racing Apk Oyun indir Club


Beach Buggy Racing, bu oyunun önceki versiyonunu oynadıysanız size çok tanıdık unsurlar sunar. Bir kez daha, karakteri kontrol edecek ve birçok farklı özelliğe ve zorluğa sahip parkurlarda vahşi bir ortam yaşayacaksınız. Ancak yine de önceki oyuna kıyasla başka heyecan verici özelliklere sahip. Özellikle, yarışmak ve kaynak kazanmak yerine, şimdi kazanmak için yarışıyor.


Beach Buggy Racing apk dayı


Bu oyunun ortak üretici sürümü, belirli bir süre içinde mümkün olduğunca çok jeton toplamaya çalışmanızı gerektirecektir. Ancak bu oyun için durum tam tersi; Yarışa diğer karakterlerle katılacak ve yarışı engelleme yolunu tamamlamaya çalışacaksınız. Yarış sayısını sağ köşede, kalan sayıyı sol köşede görebilirsiniz. Aynı zamanda, hedefe göre mevcut konumunuzu bilmenize yardımcı olacak bir çubuğa da sahip olacaksınız. Önceki oyuna benzer şekilde, sürüş sırasındaki karakter kontrolü de açıkça bölünmüştür. Zamanla otomatik olarak artacağı için aracın hızına çok fazla dikkat etmeniz gerekmeyecek. Sol taraf, karakteri sola veya sağa koymak için iki düğme olacak ve sağ taraf, belirli virajlarda frenlemeniz için fren olacak. Oyuncular, düğme sayısının optimize edildiğinden ve kontrolünüzü geliştirmeniz gerekeceğinden emin olabilirler.


Beach Buggy racing 2021.10.05 mod apk


Aynı türden bazı oyunların aksine, Beach Buggy Racing size herhangi bir oyuncunun bu oyunu kazanmak için önemsemesi gereken bir unsur sağlar. Oyun, kontrol becerilerinin yanı sıra, oyuncuların pistte görünen öğelere de dikkat etmelerini gerektirir. Spesifik olarak, her öğenin kendi etkisi vardır ve bu, bu seviyeyi kazanmanın anahtarı olacaktır. Bu, başkalarından belirli bir mesafe yaratmanıza izin verir. Bu öğeyi aldığınızda, sol daire içinde göründüğünü göreceksiniz. Bastığınızda hemen kaybolur. Bu nedenle, oyunu kazanabilmek için lütfen bu öğeyi uygun şekilde kullanın. Mesafe ve kontrol becerilerinin oluşturulması bu oyunda her zaman önemli bir faktördür. Bu nedenle, oyuncu kazanmak için yoğun yarışlara tamamen kapılmadığında belirli bir eğlence yaratır.


Beach Buggy Racing Hile Apk


Yukarıdaki unsurların yanı sıra, bu oyunun önceki sürümüne benzer bir unsur, karaktere yardımcı olmak için değerli özellikleri ve işlevleri yükseltmektir. Bu, belirli miktarda kaynak gerektirecek, bu nedenle, herhangi birinin yararlı bulduğum bir şeye öncelik vermesi gerekecek. Arabalarının görünümünü değiştirmek, herhangi bir oyuncunun seveceği unsurdur.


Beach Buggy Racing APK Son Sürüm indir


Beach Buggy Racing size tamamen benzersiz ve erişilebilir bir oyun tarzı sunuyor. Oyuncular kazanmak için yarışlara katılabilecekler. Ayrıca yolda görünen eşyaları almak da gerekli ve düşmanlarınıza zorluk çektiğinizde mizah getiriyor. Yani bu oyun size uygun olacak.


Beach Buggy Racing İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pet World APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar