Airport City Para Hileli MOD APK [v8.31.24]

Puan: 5.00 (Oylar: 10)
Airport City Para Hileli MOD APK [v8.31.24] 1 Airport City Para Hileli MOD APK [v8.31.24] 2 Airport City Para Hileli MOD APK [v8.31.24] 3 Airport City Para Hileli MOD APK [v8.31.24] 4 Airport City Para Hileli MOD APK [v8.31.24] 5 Airport City Para Hileli MOD APK [v8.31.24] 6

Airport City Para Hileli MOD APK [8.31.24] - son sürümü Android telefon ve tabletleriniz için ücretsiz indirin. Uçak ve çalışanları ile dolu bir şehri yönetmeye ne dersiniz?


Airport City 8.31.24 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Modu kullanırken yasaklanabilirsiniz, lütfen dikkate alın.

Airport City - İnşaat her zaman yöneticilerin arzusudur, ancak mevcut teknoloji ile bu artık doğru değildir. Bina artık her yaştan, her kullanıcı segmenti için. Ancak uygulamada geçerli olmamakla birlikte bu kategorideki başlıkların konusudur. Game Insight - ünlü bir yayıncı, artık oyun topluluğuna yabancı değil. En sürükleyici ve sürükleyici simülasyon ve rol yapma oyunlarına sahip olan şirket, inşaat için tercih edilen yer olarak Airport City'yi güvenle düzenliyor.


Airport City v8.31.24 MOD APK


Mobil oyunlar için genel pazar, The Sims Mobile , SimCity Build ve benzerlerini içerir. City bir şehir kurma türü olsa da, Airport City büyük bir fark yaratıyor. Tipik bir şehir inşa etmek yerine, Airport City, havayolu endüstrisini birincil gelir kaynağı olarak alan bir şehre yöneliyor. Yani, yeni sürüm bir dönem olsa da, başlığın elde ettiği sonuçlar insanların hayran kalacağı şekilde.


Airport City 8.31.24 Para Hile Apk


Şehir, ekli hizmetlerle kaliteli uçuşlar sunarak yaşar. Ancak ilk görev, insanlara yardım etmek için küçük yapılar inşa etmekti ve inşaat ve yatırımdan sonra havalimanını geliştirebilir. Para karşılığında oyuncular günlük görevlerini tamamlayabilirler. Bazılarının nadir bulunan eşyaları var, biriktirmeleri daha sonra oyunculara çok yardımcı olacak. Ayrıca insanlara yönelik destek hizmetlerine de odaklanılmalıdır. Sigorta, yangınla mücadele, marketler… insanları yaşamaya ve kendilerine gelir sağlamaya çekmiştir. Ancak üst düzey mimari geliştirecek bir şehrin sağlam bir temele ihtiyacı vardır. Oyuncular temel binalarını maksimum seviyeye yükseltmelidir. Çünkü havalimanının kurulmasına göre daha ucuz ve yükseltme sonrası alınan para istikrarlı ve hızlı.


Airport City Son Sürüm Apk indir 


Airport City'de bir havalimanı yaratmak ve işletmek de sabit bir platform gerektirir. Bu nedenle, oyuncuların istikrarlı bir uçak fabrikası kurması gerekiyor. Fabrika yükseltmeleri de önemlidir, makinenin kalitesi ve makinenin maliyeti için çok önemlidir. Vakıf bulunduğunda, şehir için ekonomiyi inşa etme zamanı gelmiştir. Bir havaalanı yaratmak çok fazla zaman ve para gerektirir, bu nedenle oyuncuların inşaat malzemeleri yapmak için önceden yeterli sermaye biriktirmeleri gerekir. Bir havaalanı, değişim ve nakliye faaliyetine sahip olmak hedeflenen en önemli görevdir ve kullanıcı hizmetleri de bir endişe kaynağıdır. Bir havaalanı, ancak kaliteli, esnek uçuş süresi ve gecikme yoksa gerçekten kalabalıktır.


Airport City Apk dayı


Airport City kendi tarzı, kristal berraklığında, titiz ve renkli betimleyici görüntülerle oldukça güzel 3 boyutlu detaydır. Etkisi net ve pürüzsüzdür ve kesintisiz temel görünürlük sağlar. Parlak, düz renkler yumuşak ve esnek bir şekilde birleştirilir, daha heyecanlı ve eğlenceli bir deneyim yaşanır. Uçaklar ve temalar, uzun vadede oyuncuların can sıkıntısını azaltarak renklerini değiştirebilmeleri için desteklenir. Konsol aynı zamanda basittir ve esas olarak doğrudan görüntünün her ayrıntısında açıklanmıştır. Oldukça sezgisel ve canlı oldukları için oyuncular onları tanımakta zorluk çekmezler.


Airport City para kazanma


Airport City, şehir kurma türü için kesinlikle cesur bir renk yaratacaktır. Yukarıdaki noktalar suçlanacak değilse, Airport City sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Bu kadar hafif başlıklar arkadaşlar tarafından beğenilip beğenilseydi harika olur muydu? Oyun başlıkları uygulama mağazasında ücretsizdir; lütfen hızlı bir şekilde indirin.


Airport City İndir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun PetrolHead APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 10 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"aırport cıty"

ahmet

1 yıl önce

2323

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar