Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D Para Hileli MOD APK [v9.1.1]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D Para Hileli MOD APK [v9.1.1] 1 Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D Para Hileli MOD APK [v9.1.1] 2 Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D Para Hileli MOD APK [v9.1.1] 3 Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D Para Hileli MOD APK [v9.1.1] 4 Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D Para Hileli MOD APK [v9.1.1] 5 Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D Para Hileli MOD APK [v9.1.1] 6

Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D Para Hileli MOD APK [9.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Sword Play ninja Slice Runner 3D olan bu bıçak fırlatma oyununu mutlaka denemelisiniz.


Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D 9.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Seviyeyi tamamladıktan sonra çok para alacaksınız.
  2. Reklamsız
Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D, boş zamanınızı istediğiniz yerde, istediğiniz zaman ilginç bir şekilde geçirmenize yardımcı olacak basit ve eğlenceli bir zaman öldürücü. Oyunun aksiyonu birinci şahısta gerçekleşecek ve keskin bıçak darbeleriyle rakiplerinizi parçalayıp yok etmeniz gerekiyor. Sizin için minimalist bir grafik tasarım, akıcı animasyon, parlak renkler, basit kontroller ve her yaş için anlaşılabilir, ustalaşması fazla zaman almayacak oyun mekanikleri hazırladık.


Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D v9.1.1 MOD APK


Yolunuzdaki her seviyede, saldırılarından önce birer birer yok etmek için önemli olan inanılmaz sayıda rakip olacak. Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D sizin için yıldırım hızıyla tepki vermeniz, rakiplerinizin önüne geçmeniz ve isabetli nişan almanız gereken ve ayrıca rakiplerin ateş gücünün altına düşmemeniz gereken yüzden fazla seviye hazırladı. Burada daha fazla düşmanı yok etmek için yakıt varillerini patlatabilir, yeni silah türlerinin kilidini açabilirsiniz.


Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D Para Hilesi


Oyuncunun bıçağın rakiplerinin vuruşlarını kesebileceği ilk kişiden minimal bir eylemdir. Kullanıcı, düşmanları parçalara ayırması gereken yüzlerce seviyeden geçecek. Düşmanla başarılı bir şekilde yüzleşmek için oyuncuların ateşli silah atışları da dahil olmak üzere saldırılarına tepki vermeleri gerekir. Uçan mermilerin, patlayan yakıt fıçılarının ve diğer faaliyetlerin ortadan kaldırılması, daha güçlü kılıçlara ve bıçaklara erişmeye yardımcı olur.


Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D apk indir


Katılımcının bıçak darbeleriyle rakipleri gerçekten dilimleyebileceği minimalist bir birinci şahıs hareket sporudur. Kişi, rakiplerini parçalara ayırması gereken 100 menzile gitmemelidir. Düşmanlarla verimli bir şekilde yüzleşmek için oyuncunun, silah sesleri ile birlikte saldırılarına zamanında tepki vermesi gerekir. Uçan mermileri ortadan kaldırmak, benzin varillerini havaya uçurmak ve farklı eylemler, ekstra yüksek etkili kılıçlara ve bıçaklara giriş elde etmenize yardımcı olacaktır.


Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D Hile Apk


Akıllı bir gölge ninjası, düşmanlarını yenmek için her fırsatı değerlendirir! Dilimleme seviyesindeki tüm çöp adam rakiplerini alt etmek için zehirler, tomahawklar ve hatta lazerler kullanmaktan çekinmeyin. Ne para ne de soy dilimleme kahramanı yapamaz! Bir kılıç kap ve ragdoll düşmanlarına gerçek bıçak ustasının kim olduğunu göster! Şimdi en şık 3d bıçaklı kılıç oyunlarından birini indirin ve hepsini dilimleyin!


Sword Play Biçer Doğrar Ninja 3D indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Age of 2048 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar