7 Days Premium Full Bilet Hileli MOD APK [v2.5.3]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
7 Days Premium Full Bilet Hileli MOD APK [v2.5.3] 1 7 Days Premium Full Bilet Hileli MOD APK [v2.5.3] 2 7 Days Premium Full Bilet Hileli MOD APK [v2.5.3] 3 7 Days Premium Full Bilet Hileli MOD APK [v2.5.3] 4 7 Days Premium Full Bilet Hileli MOD APK [v2.5.3] 5 7 Days Premium Full Bilet Hileli MOD APK [v2.5.3] 6

7 Days Premium Full Bilet Hileli MOD APK [2.5.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hikaye yavaş yavaş ortaya çıkacak ve kahramanın yaşaması için son şansı bulma arayışı, o güçlü tanrı ile metin yazma kararınıza bağlı olacaktır.


7 Days Premium 2.5.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Bilet Hilesi
7 Days - İnsanın en büyük korkusu ölümdür. Her insan yaşlandığında veya herhangi bir nedenle etkilendiğinde ölmelidir. Ama eğer Dünya'da varlarsa, "bir gün dünyaya geri dönmek" zorunda kalacaklardı. Bu değiştirilemez doğa yasası o kadar ürkütücü ve yaratıcıdır ki, ölümün dehşeti ve hatta canavarca yaratıklar ondan gelir. Cehennem denen bir yer, birçok insanın titrediği yerdir. Bir kez ziyaret etmek ister misin?


7 Days Premium v2.5.3 MOD APK


Cevap muhtemelen hayır, kimse ölmek istemiyor. Ama ya uykudan sonra uyanır ve öldüğün gerçeğiyle yüzleşirsen? Kader sizi en korkuyla yüzleşmeye götürür. 7Days, Buff Studio Co., Ltd'nin geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü ve çok sayıda kişinin ilgi gösterdiği yepyeni bir üründür. Amaçları en iyi bağımsız oyunları kendi başlarına inşa etmek ve yavaş yavaş tüm sınırları aşarak onları AAA oyunlara dönüştürmektir.


7 Days Türkçe Apk


Hikaye aslında bir metin macera oyunudur, bu yüzden hikayeyi bu kadar gerekli kılan şeydir. Her şey, en basitinden en karmaşığına kadar, durumlardan yavaşça geçecektir. Oyuncular ekranda beliren hayalet görünümlerden korkmayacaklar. Her şey mesaj akışı aracılığıyla görüntülenir. Bu, oyuncuların okuyabilmelerini, iyi durumları hissetmelerini gerektirir. Oyuncular daha sonra içinde bulundukları durumu otomatik olarak anlar ve korku hissederler.


7 Days APK hile


Ölüm bir son değil, sadece yeni bir başlangıçtır. Kirell ölü bir kızdır ama şimdi uykusundan uyanır ve artık hayatta olmadığını bilir. Ancak işler onunla bitmedi, aksine eskisinden daha tehlikeli yeni bir maceraya açılıyor. Şaşırtıcı bir şekilde, ölüler aleminin ölüm tanrısı Charon'dan bir mesaj alır.


7 Days APK indir


Oyun, Ölüm ile telefon aracılığıyla mesajlaşarak yedi gün harcamak zorunda kalacağı zaman, biraz yeni bir mekanizma altında çalışır. Hikaye yavaş yavaş ortaya çıkacak ve kahramanın yaşaması için son şansı bulma arayışı, o güçlü tanrı ile metin yazma kararınıza bağlı olacaktır. 


7 Days apk Oyun indir club


Bu testte, görevlerin üstesinden gelmek için birlikte savaşmak üzere sizinle birlikte seçilen birkaç Ruh var. Ama senin için hayatta kalmanın tek yolu geri kalan her şeyi yok etmek. Zekanızı ölüleri yanıltmak için mi kullanacaksınız yoksa onun emirlerine uyup yeniden mi yaşayacaksınız? Tüm seçenekleriniz bu mesajlar aracılığıyladır. Kararın kızın kaderini değiştirecek.


7 Days indir (MOD, Sınırsız Bilet Hilesi)


Bir önceki android oyun Bridge Constructor Orta Çağ APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar