Car Crusher Para Hileli MOD APK [v1.5.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Car Crusher Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 1 Car Crusher Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 2 Car Crusher Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 3 Car Crusher Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 4 Car Crusher Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 5 Car Crusher Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 6

Car Crusher Para Hileli MOD APK [1.5.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Belki de ilk bakışta oyun monoton görünebilir, ancak gerçekçi fizik, ayrıntılı grafikler ve iyi geliştirilmiş bir hasar modeli, sürece gerçekçilik ve özgünlük verecektir.


Car Crusher 1.5.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi. Harcadıkça artar
Car Crusher oyununda çeşitli arabaları ezmenin dekompresyonunu ve gevşemesini yaşayın. Sıradan bir eğlence oyunudur. Bir araba geri dönüşüm fabrikası çalıştırın, geri dönüştürülmüş arabaları ezmek için bir araba kırıcıyı çalıştırın, altın para almak için ayrılmış geri dönüştürülebilir malzemeleri fabrikaya satın, araba kırıcınızı yükseltin, her türlü zırhlı aracı ezmeye çalışın ve yüksek Dereceli arabaları geri dönüştürün. daha yüksek gelir ve ilgilenen arkadaşlar oynar.


Car Crusher v1.5.2 MOD APK


Oyuncu kendi işini yapmaya ve kullanılamaz durumdaki eski taşıma ile çalışmaya davet edilir. Kazancınız, bozuk arabaların elden çıkarılmasına bağlı olacaktır. Her seferinde, ekipmanınızı yüksek kapasitelerde çalışabilmesi için iyileştirmeye çalışmanız gerekecek. Yavaş yavaş, yeni araçlar edinebilir ve ek beceriler keşfedebilirsiniz. Konveyörün iyileştirilmesi daha yüksek karlarla sonuçlanacaktır. Uygulamanın saldırıya uğramış versiyonu ile çok daha fazlasını karşılayabilirsiniz. Mümkün olan tüm iyileştirmeleri kullanın ve milyonları getirecek bir iş yaratın.


Car Crusher Para Hilesi


Oyuncu pahalı arabaları, kamyonları, yol silindirlerini, kaldırma vinçlerini, yatları ve hatta helikopterleri ezmeyi göze alabilir. Her şeyi kaliteli bir şekilde yapabilmek için bunu büyük bir hidrolik pres yardımıyla yapacaksınız. Oyun belirli seviyelere ayrılmıştır - her seviyede yok edilecek bir araba. Ancak, konumlar ve arabalar değişecek - sanayi bölgelerinden pastoral manzaralara, lav göllerine ve hatta yükselen Dünya ile ayın yüzeyine kadar. Fiziğe biraz önem veriliyor, bu yüzden taşımaya ne olduğunu izlemek ilginç.


Car Crusher Altın Hilesi


Car Crusher, oyuncuya bir hidrolik presin çalışmasını tanıtan basit bir simülatördür. Her seviyede, kullanıcının kavramadaki bir aracı sıkıştırması gerekecektir. Basının "kurbanları" arasında arabalar, kamyonlar, tekneler, uçaklar, helikopterler, inşaat ekipmanları ve daha birçok nesne yer alacak. Çalışma sürecinde, mekanizma nesneyi sıkıştıracak ve metal briketlere bastıracak ve ardından işleme için gönderecektir. Başarılı eylemler, pres makinesini geliştirmenize ve çeşitli bonuslar almanıza olanak tanır.


Car crusher Apk Oyun İndir Club


Android için Car Crusher, düzinelerce arabaya muazzam bir baskı yapacak ve ne olduğunu göreceksiniz. Ezilmiş arabalar, kamyonlar, uçaklar, gemiler ve daha fazlasını alın. Car Crusher'da ne kadar sıkarsanız o kadar fazla ezme kuvveti elde edersiniz. Örneğin, sıkıştırma gücü ne kadar güçlüyse, sıkıştırma hızı o kadar hızlı, o kadar çok para ödüllendirilir. Arabayı ezerken uçan tekerlekler, yere düşen amortisörler, kırılan ön cam gibi son derece ilginç sahnelere hayran kalacaksınız... Android için Car Crusher'ı hemen indirin ve arabayı ezmeye başlayın.


Car Crusher Apk Hile


Rakiplerinize karşı kazanarak ve suçlulara vb. yakalanmayarak, bu ayrıcalıkların yardımıyla karakterinizi ve arabanızı yükseltmek için iyi ayrıcalıkların ve hediyelerin tadını çıkaracaksınız. Arabanızın rengini değiştirebilir veya lastiklerini ve lastiklerini her türlü yolu ve engeli geçmek için göz alıcı ve büyük yapabilirsiniz. Arabanıza bir çıkartma yapıştırabilir veya tüm arabanızı değiştirip başka bir araba satın alabilirsiniz. Pistte daha fazla ve daha iyi yarışmak için motor ve beygir gücü ve yakıt deposu hacmi dahil olmak üzere otomobilin bileşenlerini ve özelliklerini de yükseltebilirsiniz.


Car Crusher Apk indir


Car Crusher'ın mekaniği bundan daha basit olamazdı: araba heybetli makinemizin içine yerleştirildiğinde, güç işareti yeşil alandan geçerken parmağımızı ekranda basılı tutmamız yeterli olacak. Yok edilen her araba bize, yeterince sahip olduğumuzda, baskı makinemizin özelliklerini geliştirmemize yardımcı olacak bir miktar para verecek. Her basışta, ekranın sol alanında motorun sıcaklığını gösteren bir işaret belirecektir. Bu işaret en üste ulaşırsa, tüm seviye çalışmalarına baştan başlamamız gerekecek.


Car Crusher Araba Hilesi


Olabildiğince çok arabayı yok etme ana görevine ek olarak, Car Crusher bize, tamamlandığında bize önemli miktarda ekstra para kazandıracak ikincil hedefler de sunacak. Car Crusher, eğlenceli olduğu kadar basit bir oyundur ve oyuncularına bir arabayı çöp kutusuna dönüştürme sürecini izlemenin nasıl bir his olduğunu oldukça iyi ve tatmin edici bir şekilde sunacaktır.


Car Crusher indir (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Hobo Life Business Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar