Evolution of Species 2 DNA Hileli MOD APK [v1.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Evolution of Species 2 DNA Hileli MOD APK [v1.1.1] 1 Evolution of Species 2 DNA Hileli MOD APK [v1.1.1] 2 Evolution of Species 2 DNA Hileli MOD APK [v1.1.1] 3 Evolution of Species 2 DNA Hileli MOD APK [v1.1.1] 4

Evolution of Species 2 DNA Hileli MOD APK [1.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyundaki kontroller oldukça basit. İlk olarak, mikrobiyal gövdeye yeni parçalar takmak için sağ alt köşedeki döner tablayı kullanırsınız.


Evolution of Species 2 1.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. DNA Hilesi. Bankada sonsuz dna bulunur. Canlı düzenleme bölümünün sol üst kısmındaki DNA miktarını arttırma düğmesiyle kullanabilirsiniz.
  2. Reklamsız

Evolution of Species 2, evrimsel bir oyundur. Oyun Evolution of Games tarafından yayınlanmıştır. Türlerin Evrimi 2, Türlerin Evrimi serisinin devamıdır. Yaşlıların başarısının ardından, bu versiyonda Evolution of Species 2 daha fazla atılım ve geliştirme yaptı. 


Evolution of Species 2 v1.1.1 MOD APK


Spesifik olarak, bu sürümde gezegen sayısı artırılmıştır. Birçok benzersiz vücut parçasına sahip mikroorganizmalar 1. bölüme göre geliştirildi. Böylece oyunun cazibesini artıracak. Ayrıca oyun, oyuncuların keşfetme ve fethetme arzusunu da artırıyor.


Evolution of Species 2 Para Hilesi


Evolution of Species 2 oyununda dünya çok geniştir. Bunlar devasa, güzel galaksiler. Burası binlerce gezegen, hayat dolu yıldızlar içeriyor. Organizmanızın evrimine ve gelişimine başlamak için bu gezegenlerden birini seçeceksiniz. Oyundaki ana karakterler mikroskobik mikrobiyal hücrelerdir. 


Evolution of Species 2 Altın Hilesi


DNA parçalarından oluşurlar. Hayal gücünüzle özel bir mikroorganizma yaratacak ve gezegenleri fethedeceksiniz. Oyun keskin bir 3D grafik platformu tarafından tasarlanmıştır. Mikrobiyal aktivitenin etkileri canlı bir şekilde gösterilir. Bu, oyunculara en iyi deneyimi sunmayı vaat ediyor. Rider, Cooking Fever da oldukça ilginç ve eğlenceli oyunlardan biridir.


Evolution of Species 2 Apk Dayı


Evolution of Species 2'de mikroorganizmaların evrimine katılacaksınız. En eşsiz mikroorganizmaları yaratma fırsatına sahip olacaksınız. Mikroorganizmanızı zayıf tek hücreli formdan avı yutacak kadar güçlü ve büyük bir mikroorganizmaya dönüştürün. Tek başına dünya çapında milyonlarca rakiple savaşmak zorunda kalacaksın. Nihai hedef ile gezegenlerin hegemonu olmaktır.


Evolution of Species 2 Hile Apk


Bu oyundaki göreviniz mümkün olduğu kadar çok DNA toplamaktır. Amaç, mikroorganizmalarınızı geliştirmektir. Oral mikrobiyal yapının tipine bağlı olarak, DNA toplamanın iki yolu olacaktır. İlk yol, gezegenin yüzeyinde yüzen bitkileri nasıl yiyeceğinizdir. Diğer şekilde, diğer mikroorganizmaları yeneceksiniz. Sonra leşlerinden düşen yiyecekleri yiyin. Bitkilerden ziyade diğer mikroorganizmalardan DNA toplayacağınızı unutmayın. DNA'yı bu şekilde bulmak çok daha zor.


Evolution of Species 2 Apk indir


Oyundaki kontroller oldukça basit. İlk olarak, mikrobiyal gövdeye yeni parçalar takmak için sağ alt köşedeki döner tablayı kullanırsınız. Sol üst köşe, mikroorganizmaların temel parametrelerini gösterecektir. Burada şu anda ne kadar DNA'ya sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Mikrobiyal vücudun farklı bölümlerinin yaratılması ve iyileştirilmesi için gereken DNA miktarı eşlik eder. Ekranın sol alt köşesindeki döndürme paneli, seçilen öğenin boyutunu, dönüşünü ve rengini değiştirir.


Evolution of Species 2 indir (MOD, DNA Hilesi)


Bir önceki android oyun Cash Inc APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar