Helicopter Escape 3D Para Hileli MOD APK [v1.13.1]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Helicopter Escape 3D Para Hileli MOD APK [v1.13.1] 1 Helicopter Escape 3D Para Hileli MOD APK [v1.13.1] 2 Helicopter Escape 3D Para Hileli MOD APK [v1.13.1] 3 Helicopter Escape 3D Para Hileli MOD APK [v1.13.1] 4 Helicopter Escape 3D Para Hileli MOD APK [v1.13.1] 5 Helicopter Escape 3D Para Hileli MOD APK [v1.13.1] 6

Helicopter Escape 3D Para Hileli MOD APK [1.13.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Acımasız bir atış eylemine hazır olun!


Helicopter Escape 3D 1.13.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Helikopter Kaçış 3D - insanları zombi saldırılarından korumak için silahlı bir asker rolünü oynadığınız suç arsasına sahip bir macera bulmacası. En iyi silahı alın ve zombilerle savaşın, ayrıca yakıt varillerine ve cama ateş edin. Geliştiriciler, önceki oyundan olan HellCopter'den bir dizi oyun mekaniği kullandılar. Temel olarak oyun size keyifli bir deneyim yaşatacak, mükemmel grafikleri ve bağımlılık yaratan hikayesi sizi her gün Helicopter Escape 3D hileli mod apk oyununa geri getirecek.


Helicopter Escape 3D v1.13.1 MOD APK


Helicopter Escape 3D , minimalist grafiklere sahip bir 3D üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. İçinde, oyuncu helikopterdeki bir atıcının görevlerini üstlenecek. Her görevde, kahramanın yüksek binalardaki suçluları vurması veya zombilerin ve diğer rakiplerin peşinden güvenli bir yere kaçan rehineleri kurtarması gerekecek. Burada görevleri tamamlamak için olabildiğince isabetli atışlar yapmanız gerekir. Başarıyla tamamlanan görevler, yeni aşamalara geçmenize ve daha güçlü küçük kolların kilidini açmanıza olanak tanır.


Helicopter Escape 3D Para Hilesi


Helikopterdeyken haydutlara makineli tüfekle ateş edin ki hayatta kalan size ulaşabilsin. Kurbanı kovalayan kötüleri acımasızca vurmanız gereken ölümcül bir göreve başlayın. Düşmanlara sürekli ateş edin, kişiye yetişmelerine izin vermeyin. Rakipler tam bir kalabalık olacak, bu yüzden kırmızı varilleri havaya uçurun, sinematik çekimleri izleyin, sadece dikkatlice yapın, kaçan kişiye zarar gelmemelidir. 


Helicopter Escape 3D hile apk


Helikoptere biner binmez, bir sonraki seviyeye geçersiniz. Buradaki mermiler sonsuz olduğu için cephane kurtarılabilir, bu yüzden her düşmanı öldürün ve daha fazla silah ve ekipman öğesinin kilidini açmak için para kazanın. Kesinlikle aksiyon dolu seviyeleri, hoş görünümlü grafikleri ve kontrol etmenin kolay bir yolunu bekleyeceğiniz Helicopter Escape 3D zamanlayıcıyı oynayarak ateşli bir çatışmaya hazır olun.


Helicopter Escape 3D hile nasıl indirilir?


Tam özellikli bir kaçış oyunu olarak özel olarak tasarlanmış bir helikopter oyunudur. Rehineyi zombi, gangster, uşak ve düşman ordularından kurtarma görevinde olduğunuz bu hızlı tempolu üçüncü şahıs helikopter atıcıda yukarıdan ateşli intikam yağdırın. Çeşitli ve heyecan verici oyun eylemi: Seviyeler, çatıdaki zombi arayışları ve sizi alaşağı etmeye çalışan birden fazla silahlı düşmanla saldırılar inşa etmek arasında değişir.


Helicopter Escape 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Larva Heroes Lavengers APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar