Larva Heroes Lavengers Mega Hileli MOD APK [v2.8.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Larva Heroes Lavengers Mega Hileli MOD APK [v2.8.3] 1 Larva Heroes Lavengers Mega Hileli MOD APK [v2.8.3] 2 Larva Heroes Lavengers Mega Hileli MOD APK [v2.8.3] 3 Larva Heroes Lavengers Mega Hileli MOD APK [v2.8.3] 4 Larva Heroes Lavengers Mega Hileli MOD APK [v2.8.3] 5 Larva Heroes Lavengers Mega Hileli MOD APK [v2.8.3] 6

Larva Heroes Lavengers Mega Hileli MOD APK [2.8.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun dövüş mekanizması basit, oyuncu kartları veya savaş birimlerini kullanır ve bunları, düşmanları alt etmek için savaş alanı boyunca dağıtır.


Larva Heroes Lavengers 2.8.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kahraman hilesi
  2. Skill Hilesi
  3. Şeker Hilesi
  4. Para Hilesi
Larva, Kızıl ve Sarı çiftin garip ama mizahi yolculuklarda etrafında dönen popüler bir animasyon dizisidir. Onlara eşlik eden yardımcı karakterler eğlenceli ama içeriğin her bölümünü daha etkileyici kılıyor. Bu dizi, oyunun teması olarak da kullanıldı ve adı Larva Heroes Lavengers, ünlü Marvel: Avengers serisine atıfta bulundu. Bu oyundaki tüm karakterler kişiselleştirildi ve yaratıcı bir şekilde tasarlandı, oyuncuların eğlenmesi için tüm oyuna yeni bir his getiriyor. Dahası, oyunun oynanışı ve özellikleri yeni, eğlenceli ve keşfedilmeye değer. Larva serisini eğlence için seviyorsanız, bu oyundaki yeni unsurların tadını çıkarmaya hazır olun.


Larva Heroes Lavengers v2.8.3 MOD APK


Larva Heroes Lavengers, oyuncunun düşmanlara saldırmak veya hedefleri tamamlamak için mevcut karakterleri kullanması gereken savunma ve taktik oyun özelliklerine sahiptir. Oyunun içindeki evren, birçok öğenin mükemmel bir birleşimidir ve yeni yaratıklar veya düşmanlar, daha zorlu zorluklarda yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Düşmanlar ve oyuncunun karakterleri yavaş yavaş gelişecek ve güçlenecek ve oyuncuya daha geliştirici taktikler verecek. Oyun ayrıca oyunculara mini oyunlar gibi daha fazla eğlence unsuru ve tanıdık her karakterle etkileşim fırsatı sunar. Oradan oyuncular yeni içeriğin kilidini açabilir ve larvalara sayısız savaşta eşlik edebilir.


Larva Heroes Lavengers 2.8.3 Para Hile Apk


Oyunun dövüş mekanizması basit; yani, oyuncu kartları veya savaş birimlerini kullanır ve bunları, düşmanları alt etmek için savaş alanı boyunca dağıtır. Oyun kuralları basittir, oyuncunun karakteri düşman üssüne ulaşana kadar yoldaki her şeye saldırır. Ancak, ortaya çıkarken, oyuncunun benzersiz bir para birimine sahip olması gerekir ve oyuncunun savaş alanında daha yaratıcı olması için her kartın farklı bir fiyatı olacaktır. Oyuncular, savaşmaya başlamadan önce desteyi doğru savaş birimleriyle özelleştirebilir; burada her mücadelede zorlukların veya beklenmedik görünümlerin açıklamaları ve önizlemeleri bulunur.


Larva Heroes Lavengers Kahraman Hilesi


Larva Heroes aynı zamanda ünlü Lavengers bölümünün reklamını yapmak için bir fırsattır, böylece yeni karakterler ortaya çıkacak ve oyuncuların keşfetmesi için oyunun içeriğini daha zengin hale getirecek. Larva toplama sistemi her zaman serideki tüm tanıdık karakterleri kapsar ve kötüler bile onları başarılı bir şekilde toplarken oyuncunun savaş birimi haline gelebilir. Oyuncular yalnızca savaş ödülleri veya oyundaki günlük mini oyunlar aracılığıyla yeni birimler toplayabilirler. Her savaş biriminin kendine has özellikleri vardır ve oyuncular güçlü bir ordu oluşturmak ve düşmanı alt etmek için diğer birimlerle koordineli çalışmalıdır.


Larva Heroes Lavengers Şeker Hilesi


Oyundaki mini oyunlar, oyuncuların nadir ödüller veya gelir elde etmeleri için tüm fırsatlar ve her gün oyuncuların eğlenmesi için her zaman yeni mini oyunlar olacak. Sadece bu değil, mini oyunların tümü Larva serisinde ortaya çıkan ve ilgili bölümlerine eşlik eden bölümlere atıfta bulunur. Diğer bir deyişle, oyuncular hem eğlenceli bölümlerin tadını çıkaracak hem de ödül almak için oyunun tadını çıkaracak. Etkileyici olan şey, oyuncuların daha büyük ödüller için mini oyun puanları biriktirebilmesidir, bu da oyuncuları fırsat sürekli ortaya çıktığında mini oyunlara katılmaya ikna eder.


Larva Heroes Lavengers Skill Hilesi


Larva Heroes'daki dünya haritası neredeyse sonsuz ama eğlence dolu ve oyun artık 360'tan fazla farklı seviyeye sahip ve oyuncuların daha yaratıcı hale gelmesi için yeni düşmanların ortaya çıkmasıyla birlikte. Ayrıca dünya haritası, savaş ortamını ve ortamını etkileyecek ve seride tanıtılan tüm tanıdık yerler olacak. Oyuncular, nadir ödüllerle özel görevlerin kilidini bile açacaklar, ancak zorluk ve kurallar büyük ölçüde değişirken oyuncunun düzenlemesine veya stratejisine de meydan okuyacak. Oyuncu, görevleri tamamlayarak yeterince yıldız topladığında, oyunun daha fazla ilerleme için birçok cömert ödülü olacaktır.


Larva Heroes Lavengers Hile Apk


Tüm oyuncu Larvas, oyuncu işlem için yeterli kart topladığında sonsuza kadar yükseltilebilir. Yükseltmeler, yeni Larva yeteneklerinin kilidini açacak ve oyuncuların yeni larva varyasyonlarını yaratmaları için özel özelliklerle birlikte istatistiklerini yeni zirvelere çıkaracak. Sadece yükseltme değil, oyuncular larvaları güçlerini artırmak için özel unsurlarla birleştirebilir veya rastgele bir statü oluşturabilir ve savaş alanındaki savaş performansını yeni zirvelere çıkarabilir.


Larva Heroes Lavengers hile nasıl indirilir?


Larva Heroes'dan gelen mucize ve eğlence neredeyse sonsuzdur ve oyun, oyuncuların koleksiyonları için sürekli olarak toplayabilecekleri yeni karakterler sunacaktır. Oyun her zaman oyuncu eğlencesine öncelik verir, bu nedenle sayısız mini oyun veya ekstra oyun modu tanıtılacak ve oyuncuların larvalarını yükseltmeleri için birçok değerli ödülle birlikte gelir. Larva serisinin hayranıysanız, muhtemelen bu harika oyunu ve büyüleyici içeriğini kaçırmak istemeyeceksiniz.


Larva Heroes Lavengers indir (MOD, Sınırsız Kahraman / Şeker Hilesi)


Bir önceki android oyun Büyük Kaçış - Prison Escape APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar