Legend of Heroes Roguelike Mega Hileli MOD APK [v0.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Legend of Heroes Roguelike Mega Hileli MOD APK [v0.1.0] 1 Legend of Heroes Roguelike Mega Hileli MOD APK [v0.1.0] 2 Legend of Heroes Roguelike Mega Hileli MOD APK [v0.1.0] 3 Legend of Heroes Roguelike Mega Hileli MOD APK [v0.1.0] 4 Legend of Heroes Roguelike Mega Hileli MOD APK [v0.1.0] 5 Legend of Heroes Roguelike Mega Hileli MOD APK [v0.1.0] 6

Legend of Heroes Roguelike Mega Hileli MOD APK [0.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Okçuluk becerilerinizi göstermenin zamanı geldi!


Legend of Heroes 0.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Yakın dövüş hasarı çarpanı
  3. Düşmanın 1 hasarı var.
  4. Para Hilesi. Bedava altın takas etmek için kristal kullanın (her zaman aktif)
Legend of Heroes Roguelike - geçmişte oyuncuları çıldırtan birçok efsanevi strateji oyunu olmuştur. Bu sürekli gelişme ile birlikte Legend of Heroes etkileyici seviyeler yayınladı. Bu oyunda oyuncular, güçlü saldırılar oluşturmak için büyülü Batılı karakterlerle etkileşime girerek 3 boyutlu epik okçuluk savaşları yaşayacaklar. Ayrıca yeni unutulmaz maceralara da atılabilirsiniz.


Legend of Heroes v0.1.0 MOD APK


Legend of Heroes, aynı kıtadan, en çılgın hayallerin ötesinde büyülü bir diyardan ilham alıyor. Bu oyunda, oyuncular savaşta yeni yetenekler kazanmak, tempolu sıra tabanlı savaşlardan stratejiler öğrenmek, ardından yeni olasılıkları keşfetmek için birçok üyeyle eğlence dolu bir hayatın tadını çıkarmalıdır. Olaylar, iki sosyal sınıfın karşı karşıya olduğu her şeyi değiştirebilir.


Legend of Heroes Para Hilesi


Ayrıca oyunda oyuncular, karşılarına çıkan tüm düşmanları yenebilmek için okçuluk becerilerini göstermelidir. Oyunun oyuncuları yıllarca süren entrika ve gizli anlaşmazlıklar, bilinmeyen diyarlarda macera, yeni yüzlerle tanışma ve hayranların aşina olduğu birçok karakterle dolu bir dünyaya götüreceğinden bahsetmiyorum bile.


Legend of Heroes Altın Hilesi


Oyun, oyuncunun ilerlemelerinin önünde duran büyük yaratıklarla yüzleşmek için büyük bir grup insanı organize edebilmesi bakımından serideki önceki oyunlara oldukça benzer. Bazılarına göre Legend of Heroes, oyuncuların çok çeşitli yeni çatışmalarda çok çeşitli güç seçeneklerinin kilidini açmasına olanak tanıyan Break System gibi öğelerin eklenmesiyle geliştirildi.


Legend of Heroes Hasar Hilesi


Bu arada, oyuncular gruplar halinde savaşırken enerjilerini koruyabilecek ve bazı durumlarda hayatlarını kurtarabilecekler. Oyuncular macera savaşlarına katılırlarsa hedeflerine daha da yaklaşacaklar. Öte yandan, Dev canavarlardan her ne pahasına olursa olsun kaçınılmalıdır, çünkü onlar size herhangi bir uyarıda bulunmadan ve herhangi bir uyarı olmadan saldıracaklar. Özellikle de en çılgın fantezilerinizin ötesinde harika bölgelerde seyahat ederken ve bu bölgelerde olduğunuzun farkına bile varmadığınızda.


Legend of Heroes Hile Apk


Bu oyuna katılmanın, oyuncuların en iyi okçu gibi becerilerle tam donanımlı olmasını gerektirdiği söylenebilir. Legend of Heroes'un sizler için hedeflediği en önemli nokta, herhangi bir kurala bağlı kalmadan istediğiniz şekilde atış yapabilmenizdir. Oyunda, düşmanı tamamen yok etmek için oyuncunun araziyi kendi avantajınıza kullanması gerekiyor. Bu devasa, ağır kasaları düşmanlara fırlatmak ve onlara fazladan acı verici hasar vermek için kullanın. Görevi tamamladıktan sonra, oyuncu bazı ek ganimetler bulabilir ve zindanda bilgi toplayabilir.


Legend of Heroes apk android oyun club


Genel olarak, oyunun kontrol mekanizması her oyuncunun fethetmesi için çok zor değil. Oyuncu, oyunu gerçekleştirmek için rakibi vurmak veya kesmek için hareket etmek ve serbest bırakmak için ekranını tutmalıdır. Ancak, oyuncular hedefi dikkatli bir şekilde hedeflemeli ve tanımlamalı ve ardından enerji tasarrufu için doğrudan ateş etmelidir. Ayrıca Legend of Heroes, oyuncuların dev patronlarla savaşmak için kullanabilecekleri esnek bir silah sistemi de sağlıyor. Ayrıca oyuncular, okları, okçuları ve büyük kılıçları için daha kalıcı teşviklerin kilidini açmak için becerilerini geliştirmelidir.


Legend of Heroes Apk indir


Bu oyun serisinin oyunculara verdiği sözleri asla yerine getirmediği iddia edilebilir. Oyunun sürekli olarak yeni oyun seviyelerini açması, kendine özgü roguelike özelliği ile birleştiğinde, güçlü patronlarla savaşan oyuncular için oyunu daha da çekici kılıyor.


Legend of Heroes Roguelike indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Join Blob Clash 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar