Shadow Fight 3 Mega Menü MOD APK [v1.28.1]

Puan: 4.80 (Oylar: 18)
Shadow Fight 3 Mega Menü MOD APK [v1.28.1] 1 Shadow Fight 3 Mega Menü MOD APK [v1.28.1] 2 Shadow Fight 3 Mega Menü MOD APK [v1.28.1] 3 Shadow Fight 3 Mega Menü MOD APK [v1.28.1] 4 Shadow Fight 3 Mega Menü MOD APK [v1.28.1] 5 Shadow Fight 3 Mega Menü MOD APK [v1.28.1] 6 Shadow Fight 3 Mega Menü MOD APK [v1.28.1] 7 Shadow Fight 3 Mega Menü MOD APK [v1.28.1] 8 Shadow Fight 3 Mega Menü MOD APK [v1.28.1] 9 Shadow Fight 3 Mega Menü MOD APK [v1.28.1] 10 Shadow Fight 3 Mega Menü MOD APK [v1.28.1] 11

Shadow Fight 3 Mega Menü Bol Hileli MOD APK [1.28.1] - Acımasız müsabakalara birebir şahitlik etmek istiyosan Shadow Fight 3 MOD APK Android için son sürümü ücretsiz indirin.


Shadow Fight 3 1.28.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • MENÜ MOD
  • Düşmanı Dondurma
  • Anında Kazanma
  • Yüksek Hasar

Dövüş oyunları hayranları için NEKKI'nin Gölge Dövüşü serisi, mobil cihazlarda ikonik bir hit haline geldi. Shadow Fight 3 , güzel 3d animasyonlarla size en yoğun arenayı getirecek.


Mobilde dövüş türü hakkında konuşurken aklımıza birçok farklı isim gelebilir. Bununla birlikte, uzun süredir oyuncular için, Shadow Fight ile her zaman iyi bir hafızaya sahiptirler. Bu, bir web sitesi platformunda flash oyun olarak oynanmak üzere üretilmiş bir versiyondan gelen bir oyundur. Bu noktada, kendi başarılarını elde etti ancak henüz bir tarz ve rezonans yaratmadı. 


Shadow Fight 3 1.28.1 Para ve Elmas Hilesi cepde


Birkaç yıl öncesine kadar bu ürün o kadar popülerdi ki NEKKİ üçüncü taksitini yayınladı. Grafikler, karakterler ve oynanış istismarlarında iyileştirmeler; Shadow Fight 3'ü tamamen ayrı bir bölüm yapın. 2. bölümün eski oynanışına bağlı değil, tamamen yeni bir his veriyor. Bununla birlikte, yine de hemen tanıyabileceğiniz bir tür samimi etkisi olduğunu hissediyorsunuz. Nitekim, NEKKI bu mobil dövüş oyununun 3. bölümüyle başarılı olmaya devam ediyor.


Shadow Fight 3 1.28.1 Apk hile 2021 Android oyun club


Shadow Fight 3, oyuncuların bir karakter seçmelerine ve güçleriyle savaşmalarına izin verilecek. Demek ki bu kısım için karakterinizin zaten özellikleri var. Göreviniz bu güçlü yönleri geliştirmeye devam etmek ve onları daha sıkı savaşabilmelerini sağlamaktır. Oyuncular, misyonları dünyayı tehlikeden kurtarma görevine sahip kahraman bir karakter rolünü oynayacaklar. Oyuncular artık kendi şekillerinde aldıkları gölgeyle aynı değil. Gölge, gerektiğinde çağırabileceğiniz özel bir güç türü olacak. Bu dövüş stili, 2. bölümün özel yönlerini koruyor ancak tamamen yeni bir mekanizma uyguluyor. Bu bölüme gelen oyuncuların da önceki bölümü deneyimlemesine gerek yoktur ancak yine de ayrı olarak oynayabilirler.


Shadow Fight 3 v1.28.1 MOD APK


Bu serinin franchise'ını oluşturan unsurlardan biri de silahtır. Her karakterin kendine özgü güç özellikleri vardır, ancak dövüş stilleri kullandıkları silaha göre özelleştirilir. Her silahın gücünü farklı bir şekilde kullanma şekli vardır. Çok fazla hasar veren saldırılarla büyük ve ağır bir kılıç kullanabilir, uzak mesafeden güvenli bir şekilde vurabilir, ancak oldukça yavaş saldırabilirsiniz. Ayrıca maksimum saldırı menzili ancak küçük hasarlı sopalar da kullanabilirsiniz. Olumsuz tarafı, rakibinizin, sizin dezavantajlı duruma düşecek kadar yaklaşması gerektiğidir. Zincirler ayrıca uzun menzilli avantaja sahiptir, ancak sonuna kadar kullanılması zor olan hareketler içerir. Genel olarak konuşursak, cephanelik, dövüş tarzınıza bağlı olarak kullanabileceğiniz güçlere sahip yüzlerce şey içerir.


Shadow Fight 3 1.28.1 Para Hile Apk


Bu cephanelik sisteminde dövüş tarzının tekrarı oldukça özel bir özellik var. Bu, bazı silahların gerçek savaşta kullanıldığında aynı özelliklere sahip olacağı anlamına gelir. Asayı ve halberd'i aynı şekilde kullanabilirsiniz, ancak beceri ve hasarda küçük bir farkla, öyle. Halberd'in, mağazadakinden daha yüksek bir fiyata satın almanız gereken yükseltilmiş bir personel silahı olduğunu hayal edebilirsiniz. Size anında daha güçlü istatistikler verir, ancak kullanımı daha zordur. Doğrudan bu oyunu oynadığınızda dövüş tarzındaki farkı hissedebiliyorsunuz.


Shadow Fight 3 1.28.1 Elmas Hile Apk


Bu çeşitlilik, oyunun düşmanlık doğasını özel kılar. Kazandığınız parayı, bir balta kadar güçlü olması için istatistiklerini yükseltmek için kullanmaya devam edebilirler. Bunun tamamen mümkün olduğundan emin olabilirsiniz. Ancak, yükseltme işleminin hazırlanması zaman alacaktır. Hala o silahı kullanmakta ısrar ediyorsanız, biraz beklemeniz gerekir. İstatistik seviyesi ne kadar yüksek olursa, beklemek o kadar uzun sürer.


Shadow Fight 3 1.28.1 APK indir


Silahların yanı sıra diğer ekipmanlar da bu oyunu çeşitlendiriyor. Savunma gücünüzü artırmak için onlara zırh satın alabilirsiniz. Bu oyundaki gerçek, vücudu yalnızca zırh olarak koruyabileceğinizi, ancak genel istatistikleri yükseltemeyeceğinizi gösteriyor. Kafayı korumak için ek kask almanız gerekecek. Vambraces, Cuisses, rakibin kollarına ve bacaklarına verdiği zararı azaltmak için kullanılır. Genel olarak, bazı kısımları korumak istiyorsanız, o vücut kısmını korumak için ekipman satın almanız gerekir. Bu eşyalar aynı zamanda saldırı gücünü de artırdığından, asla hasar sıkıntısı olmayacağından emin olabilirsiniz. Bu ürünlerin genellikle hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak efektlere bazı özel donanımlar eklendi. Örneğin, kritik bir vuruşta vurduğunuzda kanama etkisi, kafaya vurduğunuzda sersemletme etkisi, kritik bir darbe aldıktan sonra etkisi hasarı artırır


Shadow Fight 3'ü İndirin (MOD, Sınırsız Para/Elmas)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 18 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar