MLB Home Run Derby Para Hileli MOD APK [v9.1.0]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
MLB Home Run Derby Para Hileli MOD APK [v9.1.0] 1 MLB Home Run Derby Para Hileli MOD APK [v9.1.0] 2 MLB Home Run Derby Para Hileli MOD APK [v9.1.0] 3 MLB Home Run Derby Para Hileli MOD APK [v9.1.0] 4 MLB Home Run Derby Para Hileli MOD APK [v9.1.0] 5 MLB Home Run Derby Para Hileli MOD APK [v9.1.0] 6

MLB Home Run Derby Para Hileli MOD APK [9.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Derbi modunda sezona katılacak ve diğer oyuncularla yarışacaksınız.


MLB Home Run Derby 9.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Sınırsız Elmas Hilesi
insanlar için sağlık ve bilgelik en değerli iki şeydir. Bilgelik, insanların günlük bilgilerini geliştirmek için çok çalışmasını gerektirirken, insan sağlığının egzersiz ve spor yoluyla elde edilmesi daha kolaydır. Spor sadece insanların sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda stresi etkili bir şekilde gidermeye de yardımcı olur. Futbol, ​​beyzbol, basketbol, ​​voleybol… insanların sevdiği tipik sporlardır. Sadece fiziksel aktiviteler değil, aynı zamanda MLB Home Run Derby gibi bu sporlarla ilgili oyunlar da yaygındır . Merak edebilirsiniz, bir oyun nasıl kavranabilir? Bir sporun incelikleri nelerdir? Kendinize MLB Home Run Derby 18'in oynanışı ve grafikleri aracılığıyla cevabı bulun! 


MLB Home Run Derby v9.1.0 MOD APK


MLB Home Run Derby, MLB Advanced Media tarafından geliştirilmiş, basit oynanışı ve yaklaşması kolay bir beyzbol oyunudur. Bu oyunda, oyuncu beyzbol takımında bir vuruş oyuncusu olarak rol alacaktır ve oyuncunun görevi, takım arkadaşı tarafından atılan topa vurmaktır. Parlatma yöntemiyle ilgili olarak, ivme kazanmak için ekrana dokunacak ve geriye doğru sürükleyeceksiniz, aynı anda saldırıyı ayarlayacak ve ardından saldırıyı gerçekleştirmek için bırakacaksınız.


MLB Home Run Derby APK Para Hilesi


Oyun size iki oyun modu sunar: Arcade ve Derby. Arcade modunda, kazanma veya kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan topa özgürce vurabilirsiniz. Sistem, oyununuzu bir dakika ile sınırlayacaktır. Oyun alanında bir dizi hedef olacak ve puanınızı artırmak için bu hedeflere ulaşmanız gerekiyor. Bir dakikanın sonunda, sistem kazandığınız puan sayısına güvenecek ve sizi ödüllendirecektir.


MLB Home Run Derby Altın Hilesi


Derbi modunda sezona katılacak ve diğer oyuncularla yarışacaksınız. Her oyuncu, zaman sınırı olmaksızın belirli sayıda tur boyunca topa vurur, kim daha iyi performansa sahipse kazanır. Bu modda, Home Run ve toptan en uzak mesafe gibi tüm başarılar kaydedilecektir. Bu moda ilk katıldığınızda amatör rakiplerle tanışacaksınız, bu nedenle mükemmel becerileriniz veya beyzbol, eldivenler veya double thick kalite gibi futbol ekipmanınız olmasa bile kazanmak kolay olacak.


MLB Home Run Derby Elmas Hilesi


Ancak sezonda ilerledikçe, rakipler daha profesyonel hale gelir, bu nedenle iyi oyun becerilerine sahip oyuncuları işe almanız ve şansa sahip olmak için kendinizi kaliteli araçlarla donatmanız gerekir. Kazanabilirsin. Oyun, en ünlü beyzbol oyuncularının bir koleksiyonu olan 100'den fazla kartla çok çeşitli bir karakter sistemine sahiptir. Onlara sahip olabilir ve onları yükseltmek için bonus paranızı kullanarak onlara daha fazla top oynama yeteneği kazandırabilirsiniz.


MLB Home Run Derby 2021 Hile Apk


AR teknolojisinin MLB Home Run Derby 18 uygulaması, oyunculara oyun alanı etrafındaki manzaradan karakterin detaylarına kadar en gerçekçi görüntüleri sunuyor. Oyun ayrıca oyuncunun her hareketi görmesine izin veren çok sayıda yavaş, çok yönlü açıya sahiptir. Bu grafiklerin profesyonelliği burada bitmedi, MLB Advanced Media ayrıca evcil hayvanınızın fiziksel hareketlerini en iyi şekilde yönetir, böylece oyuncular en akıcı deneyimi yaşayabilir.


MLB Home Run Derby İndir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun PC Cafe İş Simülatörü 2020 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar