Tofu Drifter Para Hileli MOD APK [v1.3.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tofu Drifter Para Hileli MOD APK [v1.3.7] 1 Tofu Drifter Para Hileli MOD APK [v1.3.7] 2 Tofu Drifter Para Hileli MOD APK [v1.3.7] 3 Tofu Drifter Para Hileli MOD APK [v1.3.7] 4 Tofu Drifter Para Hileli MOD APK [v1.3.7] 5 Tofu Drifter Para Hileli MOD APK [v1.3.7] 6

Tofu Drifter Para Hileli MOD APK [1.3.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek zamanlı oluşturulmuş pistlerde drift yapın!


Tofu Drifter 1.3.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Tofu Drifter oyununun hünerlerini sergilemek isteyenler için en popüler pazar olduğu söylenebilir. Eski moda oyunlarda ayarlamalar yaparak veya çok sayıda oyuncuyu cezbeden yeni içerikler ekleyerek güvenli oynayan çeşitli üst düzey üreticiler var. Daha küçük şirketler de kazanmak için yeni heyecan verici yollar arıyorlar, ancak bunun için çok fazla para harcamıyorlar. Oyunlar Voodoo, Ketçap, Playgendary… tüm dünyada ünlü olmayı başardı. Ayrıca, yerini bulamayan oyun geliştiricileri.


Tofu Drifter v1.3.7 MOD APK


Roach Games ayrıca, Impossible Chimpunk's Trouble gibi olumlu eleştiriler alan oyunlarla topluluğa dayalı son derece popüler bir geliştiricidir. Google Play aracılığıyla indirilen 5 milyondan fazla oyun, gündelik oyun için çok sayıda uygun oyundur. Tofu Drifter'ın geleceği, oyuncuları arasında hit olan basit oynanışı nedeniyle bir hit olacak.


Tofu Drifter Para Hilesi


Daha önce bir F1 etkinliği izlediyseniz, en yoğun yarışların etkisini gözlemleyeceksiniz. Birçok izleyici işi kendileri için halletmek istiyor. Ancak bu, içerdiği riskler nedeniyle olabilir. Bu riskle mücadele etmek Savaşmak için Tofu Drifter icat edildi. Oraya ulaşmak için sadece bir araç kullanarak uzun mesafeli bir yolda oynamanıza izin verir. Daha fazla seyahat edersen ve daha fazla kazanırsan, yapacaksın.


Tofu Drifter Araba Hilesi


Araba otomatik olarak ilerlerken mekaniği anlamak da kolaydır. Tek yapmanız gereken, virajın çıktığı anda ekrana dokunmak ve araba anında kayacak. Aracın orta yola doğru hareket etmesini sağlamak için parmağınızın kaymasına izin verdiğiniz zamanlamayı ayarlayabilir ve ardından bir sonraki dönüşe düz devam edebilirsiniz. Ekrandaki testi başarıyla geçebilirseniz, bir sonraki ekran size gösterilecektir. Hızı artıran çizmelerle düz çizgiler.


Tofu Drifter Hile Apk


Gerçek dünyada, bu tür grafiklere sahip oyunlar onların güçlü noktaları değildir. Oyunlar basit grafiklerle hızlı bir şekilde tasarlanmıştır, ancak iletişim kurması kolaydır. Sıradan oyunlar genellikle grafik açısından zorluk çektiğinden, zaman geçtikçe oyun hızını artırabilirler. Bu nedenle, grafikler karmaşık olduğunda, oyunu anlamak ve değiştirmek zor olabilir.


Tofu Drifter Apk indir


Arabanın görünümü ve yol sistemi çok düzgün, bu da navigasyon sürecini çok daha basit hale getiriyor. Ek olarak, oyunun sunduğu çeşitliliği artıran tasarımcılardan oluşan bir ekip tarafından çarpıcı arabalar oluşturulur. Ek olarak, ekran net ve canlı oynamak için kullanılır ve doğrudan ekranda görüntülenir. Hız, mesafe ve bonus puanlar gibi bonus puanlar, araba sürerken oyuncunun görüşü tarafından engellenmez.


Tofu Drifter Apk Son Sürüm


Roach Games, resmi olmayan bir oyun için muhtemelen en sevilen oyunculardan biri olacak. Oyunlarını hiç oynamadıysanız, oynarken size keyifli vakit geçireceği kesin olan diğer oyunları keşfedin. Şiddet unsuru içermediği için her yaştan çocuk için uygundur. Ayrıca, oyuna bir heyecan duygusu getiriyorlar. Belki de Tofu Drifter'ın bu kadar başarılı olmasının nedeni budur.


Tofu Drifter indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Midnight Drifter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar