Stretch Guy Skin Hileli MOD APK [v0.5.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stretch Guy Skin Hileli MOD APK [v0.5.1] 1 Stretch Guy Skin Hileli MOD APK [v0.5.1] 2 Stretch Guy Skin Hileli MOD APK [v0.5.1] 3 Stretch Guy Skin Hileli MOD APK [v0.5.1] 4 Stretch Guy Skin Hileli MOD APK [v0.5.1] 5 Stretch Guy Skin Hileli MOD APK [v0.5.1] 6

Stretch Guy Skin Hileli MOD APK [0.5.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Engellerden kaçının ve karakter kollarını ve bacaklarını uzatarak bölümleri tamamlayın.


Stretch Guy 0.5.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Skin Hilesi. Görünümlerin kilitleri açık
Stretch Guy, sık sık stres yaşayanlar için canlı bir eğlence alanı getiren eğlenceli, esprili bir oyundur. Bu oyun için oyun formu basittir; Oyuncunun, oyunun gerektirdiği doğru pozisyona geçmek için yalnızca esnek gövdeli bir adamı kontrol etmesi gerekir. Eşsiz bir oyun stili ile birleştiğinde, oyuncular için heybetli bir oyun yaratmıştır.


Stretch Guy v0.5.1 MOD APK


Stretch Guy'a katılan oyuncular, yüzlerce farklı zorlukla yüzleşmeniz gereken yeni bir dünyaya girmek gibidir. Oyunu kolaylaştırmak için, oyuncunun dar bir duvar içinde hareket etmek için kollarını veya bacaklarını gererek bu adam karakterini kontrol etmesi ve yavaşça hareket ettirmesi gerekecektir. Ana karakter, kauçuk gövdeli kukla bir adamdır ve her iki kol ve bacak, duvara yapışabilen emicilerle donatılmıştır.


Stretch Guy Apk Android Oyun club


Oyuna ne kadar derin girerseniz, oyun o kadar karmaşık hale gelecektir. Oyuncuların sadece gerekli pozisyona geçmek için esnek bir adamı kontrol etmesi gerekir ve oyuncu oyun sırasında karakterin yüzüne dikkat etmelidir. Stretch Guy üç ana renge bölünecek: mavi iyi durum için, sarı tehlikeli bir alanın yakınındaki oyuncu için ve kırmızı, mücadeleyi tamamlamak için başka bir stratejiyi yeniden düşünmeniz için.


Stretch Guy Hile Apk


Her seviyede belirli engeller olacaktır; oyuncular, testere bıçaklarına yaklaşmaktan kaçınarak bunlarla başa çıkmalıdır. Testereye dokunursanız oyun sona erer. Üstelik ana karakter kauçuktan yapıldığı için canınızı kaybetmezsiniz ve kurşun isabet ettiğinde fazla uzuv bırakmamalısınız.


Stretch Guy Apk indir


Genel olarak, bu, tüm oyuncular için nispeten yeni bir vücut germe oyunudur. Ancak, oyuncuların oyundan çıkmasını zorlaştıran çekici bir oynanışa sahip. Oyuncuların kendilerini bölümlere dalmalarını sağlayan heyecan verici seviyelere sahip bir bulmaca oyunu. 


Stretch Guy oyna


Duvardaki engellerden kaçınmak için adamı bacaklarını veya kollarını esneterek hareket ettirin. Oyuncuyu, testere bıçakları tarafından kesilmeden dairenin olduğu yere götürün. Oyuncu yüksek seviyeleri geçtiğinde oyunun zorlukları zorlukla artacaktır. Yüz rengi, mavi, sarı ve kırmızı olmak üzere üç ana renge göre düzenli olarak değiştirilecektir.


Stretch Guy indir (MOD, Skin Hilesi)


Bir önceki android oyun Red Ball 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar