Rage Road Hileli MOD APK [v1.3.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rage Road Hileli MOD APK [v1.3.14] 1 Rage Road Hileli MOD APK [v1.3.14] 2 Rage Road Hileli MOD APK [v1.3.14] 3 Rage Road Hileli MOD APK [v1.3.14] 4 Rage Road Hileli MOD APK [v1.3.14] 5 Rage Road Hileli MOD APK [v1.3.14] 6

Rage Road Hileli MOD APK [1.3.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu, bir organizasyonun kodamanını öldürmekle görevlendirilmiş bir casus.


Rage Road 1.3.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler Açık
Filmlerde polis ve suçlular arasındaki kovalamaca eylemi birçok kişinin beğendiği sahnelerden biridir. O zaman, filmin ritmi doruk noktasına itilecek, böylece oyuncular filmin heyecanını yaşayabilirler. Gangster veya polis konulu RPG oyununda, kovalamacaların çok yoğun olduğu sıklıkla bulunur, ancak bu oyunun ana unsuru değildir. Rage Road, oyunun önemli bir unsuru haline getirmek için bu kovalamacaları alan bir oyun vardı . Bu oyun, oyunculara, oyuncuların eğlenmesi için atışların eşlik ettiği avların heyecanını veren şeydir. Oyuncular, muhteşem aksiyon sahnelerinde yuvarlanma hissini yaşamak için bu oyuna geliyorlar. 


Rage Road v1.3.14 MOD APK


Rage Road oyununda oyuncu, bir organizasyonun kodamanını öldürmekle görevlendirilmiş bir casus. Görev tamamlandığında, patronun uşağı oyuncuyu keşfetti, sizi yok etmek için kovaladılar. Oyuncular, hayatta kalıp kalamayacağınızı belirlemek için bir hayatta kalma oyununda yer almak zorunda kalacaklar. Oyuncular, oyuncuları kovalayan minyonları yok etmek ve hayatta kalmak için ellerinden gelen her şeyi kullanmalıdır.


Rage Road Para Hilesi


Bu yolculukta oyuncu, takipçileri öldürmeden kaçamaz. Oyuncular, düşmanları gizlemek ve saldırmak için bir sandıkta duracaklar. Oyuncular, oyuncunun aracına ulaşmadan önce öldürmeleri ve düşmanları gerekir çünkü bu çok tehlikeli olacaktır. Düşman göründüğünde, oyuncular silahlarını düşmanı öldürmek için kullanırlar. Oyuncuya saldırdıklarında, kurşundan kaçınmak için eğilin. Oyuncu sadece bir tane bile kazanırsa, oyuncu o aşamayı hemen kaybeder. Bu yüzden oyuncuların oyunu tamamlayabilmek için hücum zamanının ne olduğunu ve eğilme zamanının ne olduğunu bilmeleri gerekir.


Rage Road Apk Hile


Düşman çok kalabalık olduğunda, oyuncu onları yenmek için her oyuncuyu vuramaz. Bu çok zaman alıcıdır ve düşman size yaklaştığında oyuncuları tehlikeye atacaktır. Bu yüzden onları indirmenin en iyi yolu araçlarına ateş ederek patlamaktır. Ancak her yere ateş edilemez, bir arabanın patlamasına neden olabilecek en olası yer lastiklerdir, bu nedenle ateş etmesi için lastiğe nişan alın. Patlayan bir araç birçokları için engel olabilir; Bu oyuncuya çok yardımcı olacaktır.


Rage Road Apk indir


Oyunun cephaneliği çok çeşitlidir ve oyuncuların kovalamaca için seçebileceği birçok farklı silah vardır. Oyunun başında oyuncunun silahı bir tabancadır, ancak oyuncunun çok parası olduğunda, başka birçok şey satın alabilirler. Oyunda makineli tüfekler, saldırı tüfekleri, pompalı tüfekler ve seçebileceğiniz daha pek çok şey gibi silahlar var. Her silahın farklı parametreleri olacaktır, bu nedenle bir silahın parametreleri mermi doldurma hızı, kadın gücü, mermi sayısını içerir. Oyunda farklı silahların yanı sıra oyuncuların karakterlerine göre seçebilecekleri birçok farklı kostüm de bulunuyor.


Rage Road indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun VALORANT Mobile APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar