Dig This ipucu Hileli MOD APK [v1.1.53]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dig This ipucu Hileli MOD APK [v1.1.53] 1 Dig This ipucu Hileli MOD APK [v1.1.53] 2 Dig This ipucu Hileli MOD APK [v1.1.53] 3 Dig This ipucu Hileli MOD APK [v1.1.53] 4 Dig This ipucu Hileli MOD APK [v1.1.53] 5

Dig This ipucu Hileli MOD APK [1.1.53] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun çeşitli zorluklar sunar ve iki seviyeye ayrılabilir. Bulmaca tarzı eğlenceli seviyelerle zorluk çekmeden rahatlarsınız.


Dig This 1.1.53 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. İpucu Hilesi

Dig This misketlerle 2D eğlenceli bir oyundur. Senin görevin tüneller kazarak top için en iyi yolu oluşturmak. Elbette parmağınızla kazacaksınız. Yol iyiyse, topu hedefe kolayca yönlendirebilirsiniz. Yol zorsa, topun deliğe çarpması veya yoldan kayması zor olacaktır. Oyun basit ama yine de zorlu. Mermerin doğru hedefe ulaşmasına yardımcı olacak en iyi yolu oluşturmaya çalışın. Basit “Kum Topları” stilini anımsatan görev oyunu. 


Dig This v1.1.53 MOD APK


Oyunda bir çok seviye bulunuyor ve oyunun genellikle seviyeyi en iyi şekilde çözmek için bir hilesi bulunuyor. Dig This ipucu, nesnelerin hızında veya nesne çarpışmasında olabilir. Ancak en iyi görsel sonuçları elde etmek için çok düşünmeniz gerekecek.


Dig This Para Hilesi


Dig This, oyundaki basitliği vurgular, ancak bu da bağımlılık unsurunu yaratır. Aslında, oyun basit ama çok yaratıcı ve benzersiz. Her meydan okuma için birden fazla sonucun olacak. Oyun ayrıca çok fazla içeriğe ihtiyaç duymaz, bu nedenle herkes için anlaşılması kolaydır. Oyun hem çocuklar hem de yetişkinler için uygundur. Ayrıca asıl fiziksel faktör son derece vurgulanmıştır. Fizik unsurlarıyla karşılaştığınızda misketlerin çarpmasının veya zıplamanın keyfine varacaksınız. Oyunda birçok ilginç içerik ve tüm oyunculara meydan okumak için yaklaşık 400 seviye var.


Dig This Altın Hilesi


“Sand Balls” gibi çeşitli ve basit oyun. Kolay şeker benzeri seviyelerden yoğun zorluğa kadar deneyimlersiniz. Tüm ekranlar ciddiyetle tasarlanmıştır ve son derece hassastır. Oyunlar sadece sizi rahatlatmaz, aynı zamanda mantıklı ve yaratıcı düşünmeyi de teşvik eder. Oyun, eğlenceyi artırmak için oyuncuların keşfetmesi için birçok yeni özellik de yaratıyor. Çeşitli bombalar ve rengarenk toplardan memnun kalacaksınız. Hepsi harika deneyimler yaratır ve daha rahat anlar yaşamanıza yardımcı olur. 


Dig This ipucu hilesi


Oyunun bir diğer artı noktası ise olağanüstü 3D grafikleri. Oyunda parlak tonlar kullanılıyor ve taşın, mermerin, ağacın doğruluğunun tadını çıkarıyorsunuz. Elbette oyun mevcut çözümleri de destekliyor. Sorun yaşarsanız, ipuçları sahneyi kolayca geçmenize yardımcı olacaktır.


Dig This Hile Apk


Dig This, topla ilgili birçok zorlukla karşılaşacağınız “Kum Topları” gibidir. Oyun çeşitli zorluklar sunar ve iki seviyeye ayrılabilir. Bulmaca tarzı eğlenceli seviyelerle zorluk çekmeden rahatlarsınız. Alıştırma seviyeleri ile gergin düşünürsünüz. Zor görevleri tamamlamak istiyorsanız, mükemmel hız, açı, sıçrama ve şans için doğru stratejiyi bulmanız gerekir. Kısacası, isteğe bağlı olarak "şansınızı test edin" veya "beyninizi kullanın" meydan okumasını yapabilirsiniz. 


Dig This Apk indir


Geliştiriciler, yeni arayüz, grafikler, kararlılık ve çeşitlilik gibi birçok faktör aracılığıyla harika bir ürün geliştirmeye devam ediyor. Ayrıca, reklam modu ücretsiz kabul etmeniz için yeterince iyidir. Tabii ki, bazı oyuncular meydan okuma çok şanslıysa bunu kabul etmeyecektir. Gerçekçi fizik öğelerinin tümü seviyeleri oldukça basit bir şekilde geçebilir. Ancak bir atılım istiyorsanız işler daha zor. Sakıncası yoksa, “rehberlik” bilyelerin doğru momentumu ve yönü ile ilgili en iyi pozisyonu elde etmenize yardımcı olur.


Dig This indir (MOD, İpucu Hilesi)


Bir önceki android oyun Historical Landings APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar