Jumanji Epic Run Para Hileli MOD APK [v1.8.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Jumanji Epic Run Para Hileli MOD APK [v1.8.6] 1 Jumanji Epic Run Para Hileli MOD APK [v1.8.6] 2 Jumanji Epic Run Para Hileli MOD APK [v1.8.6] 3 Jumanji Epic Run Para Hileli MOD APK [v1.8.6] 4 Jumanji Epic Run Para Hileli MOD APK [v1.8.6] 5

Jumanji Epic Run Para Hileli MOD APK [1.8.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun yolculuğu birçok farklı yerden geçecek ve yeni zorluklarla karşılaşacak.


Jumanji Epic Run 1.8.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş

Jumanji Epic Run, oyuncuları birçok orman bölgesini geçme ve Falcon Jewel'i kurtarmak için tehlikelerle yüzleşmenin heyecan verici deneyimine götürüyor. Oyuncular, kendilerine saldırmak isteyen hedeflerden veya üstesinden gelinmesi gereken engellerden kaçınmak için karakteri kontrol edecekler. Aynı zamanda, altın külçelerinin sayısı sürekli görünecek ve oyuncuların oyundaki haritanın kilidini açmak için toplamalarını gerektirecek ve topladıkları güçlendiricileri koşularını sürdürmek için kullanabilecekler.


Jumanji Epic Run v1.8.6 MOD APK


Jumanji Epic Run'da oyuncular, Falcol Jewel adlı bir hazineyi ararken Jumanji'ye eşlik edecek. Bu kutsal eşya çalındı ​​​​ve oyuncuyu suçluyu geri almak için takip etmeye zorluyor ve elbette süreç oyuncu için zorlu. Spesifik olarak, oyuncular birçok farklı yerde seyahat edecek ve doğanın zorluklarını karşılayacaktır. Ayrıca güçlü vuruşlarla sizi durduran rakibi de yok etmeye çalışacaksınız.


Jumanji Epic Run Para Hilesi


Oyuncular, karakterin ilerleyişini gözlemlerken, oyunun sonsuza giden tanıdık perspektifine gelecekler. Bu oyunda ilginç bir nokta, bazen gittiğiniz arazinin özelliklerine ve sizi yok etmeye çalışan düşmanlara bağlı olarak değişecektir. Örneğin, bakış açısı değişecek ve oyuncu karakterin size doğru koştuğunu ve onun arkasında onu kovalamaya çalışan bir grup vahşi hayvanı görecek.


Jumanji Epic Run Altın Hilesi


Jumanji: Epic Run'ı deneyimledikçe, bir öğretici bulabilecek ve oyunda neler yapabileceğinizi öğrenebileceksiniz. Ekranı kaydırarak önünüzdeki engellerden kaçmanız gerekecek ve bunu bu oyunda sürekli yapacaksınız. Aynı zamanda bazı farklı saldırılarla insan hedeflerine de saldırabileceksiniz ve doğru yapılmadığı takdirde yine başarısızlıkla karşılaşacaksınız.


Jumanji Epic Run Hile Apk


Bu oyunda oyuncunun başarısız olmasının şartı, düşmandan bir saldırı almak veya engeli aşamamaktır. Böylece bu durumlardan kaçınırsınız ve bir rakip gördüğünüzde, şeritten şeride geçiş yapabilirsiniz, bu da itme işlemini tetikleyecektir. İtme ve kaydırma eylemi öndeki düşmanlara zarar verir, bu nedenle saldırıyı doğru şekilde gerçekleştirmenin doğru yolunu seçmek size kalmış.


Jumanji oyun Hilesi


Oyuncular, açıkça görünen altınları toplayabilecekler ve eğer şanslıysanız, normal altın külçelerine kıyasla önemli miktarda para veren bir torba altın alacaksınız. Aynı zamanda, farklı konumlarda hareket ederken karakterin hareketlerini de görebilirsiniz. Şelalelere dalabilir, dağlara tırmanabilir ve vahşi hayvanlar tarafından kovalanabilirsiniz ve oradan bakış açınız değişecek, ancak oyunun mekanikleri yine de oyuncuların tehlikeli şeylere karşı dikkatli olmalarını gerektirecek.


Jumanji Epic Run Apk indir


Jumanji: Epic Run gibi sonsuza giden bir oyun deneyimlediğinizde, aldığınız güçlendiricileri iyi kullanmalısınız. Yararlı özelliklere sahiptirler ve çeşitli zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olurlar. Sizi tek bir darbeden veya önünüzdeki hedefleri vurabilecek bir bumerangdan korumak için kısa süreli etkili bir kalkan seçebilirsiniz. Ayrıca, bazı şeyler, aldığınız altın külçelerinin sayısını artırmanıza yardımcı olabilir.


Jumanji Epic Run indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Cartoon Crush APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar