Dragon Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.1043]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Dragon Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.1043] 1 Dragon Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.1043] 2 Dragon Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.1043] 3 Dragon Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.1043] 4 Dragon Simulator 3D Para Hileli MOD APK [v1.1043] 5

Dragon Simulator 3D Para Hileli MOD APK [1.1043] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ejderhaların hayatta kalma dünyasını açar. Görevleri tamamlamak ve uçsuz bucaksız doğal dünyayı fethetmek için kontrol edin.


Dragon Simulator 3D 1.1043 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi. Öğreticiyi tamamladıktan sonra onları alın

Dragon Simulator 3D bir rol yapma oyunudur, ancak küçük bir ejderha olacak ve yavaş yavaş burada büyüyeceksiniz. Büyüme yolculuğunda diğer hayvanların ya da insanların saldırılarından kaynaklanan birçok tehlikeyle yüzleşmek zorundasın. Saldırı noktalarına direnebilmek için iyi antrenman yapın. Ayrıca, heyecan verici bir sürü hayatı yaşamak için büyük ejderha gruplarıyla tanışın ve katılın.


Dragon Simulator 3D v1.1043 MOD APK


Dragon Simulator 3D'deki ejderhaların birçok türü vardır ve sınıflandırma esas olarak ateş, buz, hava, doğa gibi kendi özelliklerine dayanmaktadır. İstediğiniz ejderhanın özelliklerini ve görünümünü seçin. Ejderhayı hareket ettirmek için kontrol etme yöntemi de oldukça basittir. 


Dragon Simulator 3D Para Hilesi


Sırasıyla yukarı, sola, sağa hareket etmek için toplam 3 tuş. Haritada gezinin ve canlı 3D grafiklerle inanılmaz doğal dünyayı görün. Gün geçtikçe ejderhanız yavaş yavaş büyüyecek. Buna eşlik eden gücü de giderek arttı. Heyecan verici olan şey, ejderhanın hayvanlardan haritadaki yapılara kadar her şeyi yok edebilmesidir. 


Dragon Simulator 3D Altın Hilesi


Tüm düşmanlara saldırmayı destekleyen iki ana operasyon, rakibe saldırmak için kuyruk vuruşunu kullanarak ateş veya buz püskürtmektir. Cesur hayvanlar ve aborjinler tarafından size karşı da saldırıya uğrayabilirsiniz ve vurmak ve kaçmak en iyi yoldur.


Dragon Simulator 3D Hile Apk


Her gün size bir görev listesi gönderilecek. Görevler basitten zora doğru gidecek. Başlamak için görevin talimatlarını ve gereksinimlerini dikkatlice okuyun. Tamamlanan her görev için seviye atlamadan bonuslar ve deneyim kazanacaksınız. 


Dragon Simulator 3D Apk indir


Nitelikleri yükseltmek veya ürün satın almak için bonusları kullanın. Ejderhanınız ayrıca sürü yaşamını deneyimlemek için büyük ejderha gruplarına katılabilir.


Dragon Simulator 3D indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun NBA LIVE Mobile Basketball APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar