Mini DayZ 2 Mega Hileli MOD APK [v1.0.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mini DayZ 2 Mega Hileli MOD APK [v1.0.5] 1 Mini DayZ 2 Mega Hileli MOD APK [v1.0.5] 2 Mini DayZ 2 Mega Hileli MOD APK [v1.0.5] 3 Mini DayZ 2 Mega Hileli MOD APK [v1.0.5] 4 Mini DayZ 2 Mega Hileli MOD APK [v1.0.5] 5 Mini DayZ 2 Mega Hileli MOD APK [v1.0.5] 6

Mini DayZ 2 Mega Hileli MOD APK [1.0.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ölümcül bir virüs tüm dünyayı sarar.


Mini DayZ 2 1.0.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Dahili menü, menü aşağıdaki işlevleri içerir:

  1. Sonsuz kan hacmi
  2. Açlık yok
  3. Moral dolu
  4. Yakın dövüş silahı hasarı
  5. Enfeksiyon yok
  6. Daha hızlı koş
  7. Daha hızlı saldırı hızı
  8. Mermiler sonsuzdur
  9. Dayanıklılık
  10. Oyun hızı orijinalin 2 katını aşıyor
Mini DayZ 2, oyuncunun düşünmesini ve muhakemesini gerektiren son derece taktik bir oyun platformudur. Bu oyun aynı zamanda arazi savaşı oyunlarından biri olarak kabul edilmektedir. Bu oyun, oyuncuların eğlenceli bir oyun platformunun ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olan tüm faktörleri bir araya getirerek tüm kullanıcıların deneyime katılmaları için rahatlama ve rahatlık sağlar. Ayrıca oyun, oyuncuların düşünme yeteneklerini ve yaratıcılıklarını geliştirdikleri platformlardan biridir. Bu oyunu deneyimlemek ve keşfetmek için katılın. Oyunun getirdiği özelliklerin yanı sıra kalitesinden de kesinlikle memnun kalacaksınız. 


Mini DayZ 2 v1.0.5 MOD APK


Bu özel bir oyun, dostum, böylece Mini DayZ 2 oyun içeriği de her zamankinden daha özel. Bugün piyasada bulunan benzer oyun platformlarından farklı olarak, bu oyun oyunculara büyüleyici ve benzersiz bir bağlam sunarak oyuncuların oyuna odaklanmasını ve oyuna dahil olmasını sağlar. Bu aynı zamanda bu oyunun oyunculara getirdiği etkileyici özelliklerden biridir. Oyun, dünyanın bir virüs tarafından kaotik hale geldiği bir zamanda gerçekleşir. Bu, dünya çapında kasıp kavuran, her yere ölüm getiren, bu dünyayı kıyamete düşüren ölümcül bir virüstür. Bu dünyadaki her şey bu virüsten kaçmak zorundadır çünkü yayılması hızlıdır. Vahşi hayvanlar koşmalı. Bu dünyada hayatta kalan insanlar, yakın ölümden kaçmak zorunda. Dünyadaki tüm medeniyetler çöktü. Tüm dönemler burada sona erecek.


Mini DAYZ 2 alpha APK


Bu, kimsenin olmasını istemediği bir kurgu. Bu yüzden insanlığı yıkımdan kurtarmak için bu virüsle savaşmalısınız. Bu oyuna katılırken nihai göreviniz budur. Bu görevi tamamlamak son derece zordur. Oyun bağlamı sizi hızlı ve sürekli bir sürece götürecek, oyuncuların odaklanmasını ve son derece esnek bir yargıya sahip olmasını gerektirecek çünkü etrafınızdaki her şey bir virüs enfeksiyonu olabilir.


Mini DAYZ 2 Android


Şu anda Mini DayZ 2 oyunu, deneyimlemek ve kullanmak için her yerde çok sayıda kullanıcı olmuştur. Bu oyuna katılan tüm oyuncular hayatta kalanlarla tanışmalıdır. Onlar sizin için mükemmel yardımlardan biridir. Ana karakter olacaksın ve herkesin cesur lideri olacaksın. Oradan ordunuzu bu ölümcül virüse karşı yönetirsiniz. Oyuncuların bu oyuna katılırken gerçekleştirmeleri gereken önemli bir görev, operasyonel tabanlarını oluşturmak ve geliştirmektir.


Mini DAYZ 2 Hile Apk


Ayrıca, güçlü bir topluluk ve mücadele ruhuyla dolu bir topluluk oluşturmalısınız. Bunlar, virüslerle mücadeleye zemin hazırlamaya yardımcı olan en temel temellerdir. Bu oyundaki yiyecek ve kaynaklar kritik ve önemli şeylerden biridir ve size ve ordunuza tüm savaşlara katılabilmek için enerji kazanmanın yanı sıra hayatı sürdürmenize yardımcı olacaktır. Lütfen oyuncuların sağlıklarını korumaları gerektiğini unutmayın; Son derece yüksek moral ve bağışıklık yaratarak sağlığınızı ve ordunuzu izlemek için uygulamadan geçebilirsiniz.


Mini DAYZ 2 apk hilesiz


Mini DayZ 2 oyunundaki her savaşa katılırken, oyuncuların her savaşta bir avantaj elde edebilmeleri için kendileri için en uygun dövüş stratejilerini oluşturmaları ve oluşturmaları gerekir. En iyisi, malzemeleri bulmak ve almak için hemen bir baskına girişmenizdir. Bu malzemeler sayesinde oyuncular üslerini ve ordularını en güçlü şekilde kolayca yükseltebilirler. Ağaç dikmek de en eşsiz ve heyecan verici taktik unsurlardan biridir. Ağaç dikmek, oyuncunun vahşi doğaları evcilleştirmesine yardımcı olacak ve önemli bir savunma bariyeri oluşturacaktır. Özellikle bu oyunda, kendinizi korumaya yardımcı olacak çok sayıda koruyucu teçhizatın yanı sıra en uygun silahları oluşturmak için tüm widget'ların kilidini açmanız gerekir.


Mini DAYZ 2 APK Son Sürüm indir


Oyun Mini DayZ 2 deneyimine katıldığınızda, size birçok farklı harita sağlanacak ve oyuncuların keşfetmesi için binlerce harita olacak. Her haritanın her zaman etrafta dolaşan zorlukları ve tehditleri vardır. Oyuncuların hatırlaması gereken en önemli şey her şeyi dikkatlice hazırlamak, her durumda cesur olmak ve oyundaki altın kuralı unutmamaktır.


Mini DayZ 2'yi İndir (Menü MOD)


Bir önceki android oyun School Days APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar