Run n Gun Para Hileli MOD APK [v1.0.30]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Run n Gun Para Hileli MOD APK [v1.0.30] 1 Run n Gun Para Hileli MOD APK [v1.0.30] 2 Run n Gun Para Hileli MOD APK [v1.0.30] 3 Run n Gun Para Hileli MOD APK [v1.0.30] 4 Run n Gun Para Hileli MOD APK [v1.0.30] 5 Run n Gun Para Hileli MOD APK [v1.0.30] 6

Run n Gun Para Hileli MOD APK [1.0.30] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Koşuyorsun ve ateş ediyorsun. Yapacağınız tek şey bu, ancak bu aldatıcı basit oyun aksiyonu karıştırıyor ve adrenalini her köşede sürprizlerle doldurarak asla sıkılmamanızı sağlıyor.


Run n Gun 1.0.30 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi. Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.
Run n Gun - AIM Shooting - platform ve bulmaca unsurları ile macera aksiyon oyunu türünden bir oyun. Oyunda görevleri yerine getirmeniz gerekiyor - düşmanları ortadan kaldırın, bunun için parkur, sürekli atış ve güçlü patlamalar kullanabilirsiniz. Oyun sırasında düşman mermileri tarafından vurulmaktan, açıları veya manzaraları değiştirmekten kaçının. Bölümün sonunda ana patron sizi bekliyor, onu yenerek büyük bir ödül alabilirsiniz.


Run n Gun v1.0.30 MOD APK


Run n Gun büyüleyici silahlı çatışmalara ve çokgen grafiklere sahip hareketli bir hareketli nişancı oyunudur. Katılımcı, düşünülemez akrobatik yöntemler uygulayabilen bir ajanı kontrol ederek gerçek bir hareket kahramanı gibi hissedebilir. Oyuncu, karakterin yeteneklerini kullanarak, zaman gecikmesi modunda rakipleri derecelerde ortadan kaldırırken, klipte, doğruluğu gösterebilecek güçte sınırlı sayıda mermi bulunur. Verimli bir şekilde tamamlanan görevler, ekstra yüksek etkili özelliklere sahip yeni silahların kilidini açacak.


Run n Gun Para Hilesi


Run n Gun, büyüleyici silah sesleri ve çokgen grafiklere sahip enerjik bir aksiyon nişancı oyunudur. Oyuncu, düşünülemez akrobatik teknikleri uygulayabilen bir ajanı kontrol ederek gerçek bir aksiyon kahramanı gibi hissedebilecek. Oyuncu, karakterin becerilerini kullanarak yavaşlama modunda seviyelerdeki rakipleri ortadan kaldırmaya başlayacak, klipte sınırlı sayıda kartuş olacak ve bu da onu doğruluk göstermeye zorlayacaktır. Başarıyla tamamlanan görevler, daha güçlü özelliklere sahip yeni silahlara erişim sağlayacak. Çeşitli düşman çekimlerinden kaçınmak için parmağınızı kaydırın ve düşmanları vurmak için engelleri kullanın! Oyun stili enfes ve oyun ilginç. Oyuncular tırmanabilir, duvarları ve çatıları geçebilir, yol boyunca engelleri aşabilir, düşmanları vurmak, rehineleri kurtarmak ve bitiş çizgisine sorunsuzca ulaşmak için özel beceriler kullanabilir.


Run n Gun Hile apk


Platform ve bulmaca unsurlarıyla macera aksiyon oyunu türünden bir oyun. Oyunda görevleri yerine getirmeniz gerekiyor - düşmanları ortadan kaldırın, bunun için parkur, sürekli atış ve güçlü patlamalar kullanabilirsiniz. Oyun sırasında düşman mermileri tarafından vurulmaktan, açıları veya manzaraları değiştirmekten kaçının. Bölümün sonunda ana Boss sizi bekliyor, onu yenerek büyük bir ödül alabilirsiniz.


Run n Gun apk indir


Görevde olan özel bir ajanı kontrol edin. Rehineleri kurtarmak ve dünyayı biraz daha güvenli hale getirmek için binayı her türlü suçlu, haydut ve holigandan temizlemelisiniz. Uzun koridorlar, ofisler ve tesisler boyunca ilerleyin, düşmanların görüş alanına nişan alın ve tam olarak hedefe ateş edin. Savaşın tüm dinamizmine rağmen, bir çarpışma anında, epik bir aksiyon filmindeki gibi zaman yavaşlayacak ve düşmanları doğru bir şekilde görebileceksiniz ve nişan almak için zamanınız olacak.


Run n Gun Silah Hilesi


Her seviye için size sınırlı sayıda mermi verilir, bu yüzden onları doğru şekilde dağıtmaya ve en isabetli atışları yapmaya çalışın. Ağır çekim moduna ek olarak, oyun tamamen farklı kamera görünümleri sunarak daha da sinematik bir etki yaratıyor ve çekim sahneleri özel renkli görünüyor.


Run n Gun indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Crowd Defense APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar