WorldBox Premium Hilesiz MOD APK [v0.13.9]

Puan: 4.30 (Oylar: 20)
WorldBox Premium Hilesiz MOD APK [v0.13.9] 1 WorldBox Premium Hilesiz MOD APK [v0.13.9] 2 WorldBox Premium Hilesiz MOD APK [v0.13.9] 3 WorldBox Premium Hilesiz MOD APK [v0.13.9] 4 WorldBox Premium Hilesiz MOD APK [v0.13.9] 5 WorldBox Premium Hilesiz MOD APK [v0.13.9] 6

WorldBox Premium Hilesiz MOD APK [0.13.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. An be an dünyayı yaratmak ve yok etmek için elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz.


WorldBox 0.13.4 APK AÇIKLAMASI


Sandbox oyunları uzun zamandır popülerlik kazanmış ve oyunculardan büyük ilgi görmüştür. Mobil platformlarda, bir dizi olağanüstü ürün var, ancak son zamanlarda  Maxim Karpenko'nun WorldBox Sandbox God Simulator oyunundan söz edilecek. Oyun, parmağınızın ucundan başka bir şey kullanmadan tamamen zevkinize göre yaratabileceğiniz ve yok edebileceğiniz kutulu bir dünyadır. Bu oyundaki fikir 'The Sandbox' hikayesine benziyor, ancak bu sefer biraz değişiklikle geliyor. Oyunun açtığı görüş noktasının çok daha geniş bir perspektifinden oynayacaksınız. Elbette, iki türün, sandbox ve indie'nin birleşimiyle, heyecan verici ve dört gözle beklemeye değer bir şey olacak.


WorldBox v0.13.4 MOD APK


Hiç, dünyayı istediğiniz gibi yeniden inşa etmek ve yeniden inşa etmek için bir tanrı olmayı dilediniz mi? "WorldBox - Dünya Cetvel Sandbox" size üstün bir varlığın gücünü verdiğinde bunun geldiğini anlama fırsatı. Çünkü dünyanın yaratıcısı olduğunuz her şeyi inşa etmenizi sağlayan bir oyundur. Bu, gezegende medeniyetler yaratabileceğiniz anlamına gelir. Bu medeniyetler evleri ve endüstrileri geliştirebilir ve iyileştirebilir ve en kötü durumda birbirleriyle savaşabilir. Buradaki rolünüz yanınızda olmak ve savaşta ya da başka herhangi bir şekilde hayatta kalmalarına yardımcı olmaktır.


WorldBox 0.13.4 Para Hile Apk


Ekranın altından, her bir dünyanızı etkili bir şekilde yaratmak ve yok etmek için ihtiyaç duyacağınız araçların tam bir listesini bulacaksınız. Verimli toprak, kum, tatlı su, deniz suyu, ormanlar ve daha fazlası arasından seçim yapmak için her şey mevcuttur. Dünyanızdaki her şeyi değiştirmek için bu araçlardan birini seçin ve ekrana dokunun. Bununla birlikte, orada listelenen diğer unsurları gök gürültüsü, asit yağmuru ve hatta hızlı bir şekilde bombalarla yok etmek için kullanma yeteneğine de sahipsiniz. İnsan yaratmak istiyorsanız, sadece ilgili türleri seçin, ardından haritadaki herhangi bir alana dokunun, onlar düşecektir.


Worldbox APK -- KİLİTLER AÇIK


Dünyanıza tanıtabileceğiniz bir başka heyecan verici unsur da insanlıktır. İnsanları izleyerek köyler ve yollar inşa ederler ve bağımsız yaşarken korkuyla izlerler. Ayrıca hayvanlar, böcekler ve daha fazlası dahil olmak üzere birkaç başka türü de atabilirsiniz. An be an dünyayı yaratmak ve yok etmek için elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. İlerledikçe gizli sinerjiyi ve sürprizleri keşfedin, ancak her şeyden önce bu büyüleyici piksel grafiklerin keyfini çıkarın.


Worldbox hile nasıl indirilir?


WorldBox - Sandbox God Simulator'da, iyi bir tanrıysanız bu sadece yıkım değildir. Kurtlar, koyunlar, zombiler ve diğer birçok yaratık gibi dünyadaki farklı yaratıkları serbest bırakarak bir hayat yaratabilirsiniz. Ayrıca UFO'lar üreterek oyundaki uzaylı yaşamı güçlendirebilirsiniz. Hayat sadece üreme yoluyla yaratılmakla kalmadı, aynı zamanda eski hayatı silip süpürerek de yeniden başlatılabilir. Tüm bu özellikler oyunu harika kılar ve oyuncuların tercihlerine göre kendi dünyalarını yaratmalarına izin verir.


World box APK 2.106 KİLİTLER AÇIK


Bu oyuna gelince, her ülke haritada daha iyi, daha güçlü bir ülke olma çabasıyla gelişmeye devam ediyor. Bölge genişledikçe, ülkenin teknolojisini artırmasına olanak tanıyan yeni kaynaklar ve malzemeler keşfedilecek. Bu daha iyi yapılar ve daha güçlü savaş silahları yaratır. Bölge genişledikçe ve sınır sınırları birbirine yaklaştıkça, askerler birbirleriyle yüzleşmeye başlayacak ve savaş çıkmadan önce. Her iki taraf da kendi sınırlarını korumaya çalışırken birbirini istila etmeye çalışacaktır. Savaşlar birkaç saniyeden birkaç dakikaya veya daha uzun sürebilir.


Worldbox dünya cetvel sandbox apk hile


Bir tanrı olarak, sadece yaşam yaratma yeteneğine değil, aynı zamanda istenmeyen her şeyi yok etme yeteneğine de sahipsiniz. Bir simülasyonu izlemek kadar etkileyici olan geliştirici, el bombalarından ejderhalara, salgın hastalıklardan bowling toplarına kadar yüzlerce araç kullandı. Hepsi simüle edilmiş gerçekliğinizde olanlara katılmanıza izin verir. İnsanların bu korkunç yaratıkla nasıl savaşmaya çalıştıklarını görmek için yeni yaratılan köye veya krallığa bazı canavarlar da getirebilir misin?


Worldbox Premium Hile Apk


WorldBox - Sandbox God Simulator, 2D piksel platformlarına daha eski bir yaklaşımı izler. Gördüğünüz gibi, birçok kişi bu grafiğe ilgi duyuyor ve bunun en bariz kanıtı, oyunun 10 milyondan fazla indirilmiş olması. Öyle olsa bile, hala oldukça ateş ve patlama etkileri var. Bununla birlikte, gerçek ortamdan çekilen sesler. Bunlar sayesinde yıkımın nasıl başladığını hissedebilirsiniz. Elbette, WorldBox mola zamanınız için harika bir eğlence getirecek. Şimdi bir tanrı hissini yaşamaya başlayın!


WorldBox'ı İndirin (Ücretsiz Alışveriş / Premium)


Bir önceki android oyun Death Moto 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 20 Oylar ve 3 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
3
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Worldbox"

Mouselite643115's

1 yıl önce

Bu hilelisi hilelisi vardı bulamadim

"Worldbox hile"

admin

2 yıl önce

Bu oyun sıkıntılı maalesef. İnternette hilesini bulamazsınız daha önceden vardı. Linki düzenleyip orjinal apk yi koydum.

"Worldbox"

Link kirik

2 yıl önce

link kırık açılmıyor

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar