Crazy Goal - Çöp Adam Futbol Mega Hileli MOD APK [v0.0.24]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crazy Goal - Çöp Adam Futbol Mega Hileli MOD APK [v0.0.24] 1 Crazy Goal - Çöp Adam Futbol Mega Hileli MOD APK [v0.0.24] 2 Crazy Goal - Çöp Adam Futbol Mega Hileli MOD APK [v0.0.24] 3 Crazy Goal - Çöp Adam Futbol Mega Hileli MOD APK [v0.0.24] 4 Crazy Goal - Çöp Adam Futbol Mega Hileli MOD APK [v0.0.24] 5 Crazy Goal - Çöp Adam Futbol Mega Hileli MOD APK [v0.0.24] 6

Crazy Goal - Çöp Adam Futbol Mega Hileli MOD APK [0.0.24] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun futbolda geliştirilecek ve en sıra dışı özelliği ise oyuncuların yerine çöp adamların gelmesi olacak.


Crazy Goal 0.0.24 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. Ücretsiz ödül hilesi
Crazy Goal, boş zamanlarınızda size son derece eğlenceli deneyimler yaşatabilecek bir oyundur. Futbol sporuna tutkusu olan biriyseniz bu oyun koleksiyonunuzun vazgeçilmezi olacaktır. Bu oyun ile oyuncular son derece dramatik futbol maçlarına katılacaklar. Ve özel nokta, şüphesiz, oyun içindeki oyuncuların sopa insanlar olduğu gerçeğinde yatacaktır.


Crazy Goal v0.0.24 MOD APK


Oyunculara en iyi deneyimi sunabilen hemen hemen tüm oyunlarda, oyun her zaman en büyük endişe kaynağı olacaktır. Oyuncular, Crazy Goal'un yerleşik oyun yoluyla ortaya koyduğu zorlukları ve manipülasyonları deneyimleyecek. Bu nedenle oyunun yapımcıları, ürünleri için büyüleyici ve benzersiz bir aksiyon oyun sistemi araştırdı ve geliştirdi.


Crazy Goal Para Hilesi


Bu aksiyon oyunu, oyuncunun çok fazla işlem yapmamasına izin verecek, ancak karakter yine de istediği gibi kontrol edilecek. Sadece basit dokunuşlar ve kaydırmalarla, oyununuzun içindeki oyuncu, planlandığı gibi kolayca uçmak için topunu kontrol edebilecek. Sahip olmanız gereken en önemli şey, şüphesiz her top durumu için nihai hedefe ulaşabilmeleri için ortaya konan düşünce ve planlar olacaktır. Oyuncuları için en çekici oyunu geliştirmek için, çekici oyunun yanı sıra Crazy Goal, sizi çeşitli bir meydan okuma sistemi ile donatacak. Oyun, oyuncularına oyunlarında gelişme motivasyonu vermek ve teşvik etmek için birçok farklı zorluk yarattı. Ve sürekli olarak mücadelede kazanabilmek için, kendinize en iyi becerileri ve pratiği edinmeniz ve bunları sürekli geliştirmeniz gerekecek.


Crazy Goal Top Hilesi


Antrenmanlarda veya resmi maçlarda çeşitli şekillerde meydan okumalar oluşturulacaktır. Yaratılan en önemli zorluk kesinlikle rakibin kalesine çekebileceğiniz çizgileri engellemek için oluşturulan engeller olacaktır. Ve oyunun zorluğunun her zaman artan zorluklarla büyüyeceğini ve buna mümkün olduğunca çabuk alışmanız gerektiğini her zaman hatırlamanız yardımcı olacaktır.


Crazy Goal Hile Apk


Oyununa başlayan herhangi bir oyuncunun kesinlikle yapmak istediği şey gol atmak. Her golün sonrasında özel bir anlamı vardır ve hepsi de her oyuncunun hafızasına kazınmış bir şey yaptığı unutulmaz anlardır. Ve hedefin özel bir vurguya sahip olması için, kutlama aynı zamanda oyununuzun içinde gerçekleştirebileceğiniz bir özellik olacaktır. Bununla birlikte oyuncularına motivasyon verebilmek için özel bir ödül sistemi de oluşturulmuştur. Küçük oyun ekranında altın paralar ve anahtarlar direkt olarak çok kolay bir şekilde kazanabileceğiniz ödüller olacak. Toplar için daha fazla kaplama satın almak ve hatta yeni karakterlerin şekli gibi birçok farklı amaç için kullanılabilecekler.


Crazy Goal Elmas Hilesi


Son olarak, oyununuzu çok daha keyifli hale getirmek için oyunun eklediği olağanüstü bir kişiselleştirme özelliği olacak. Yoğun maçlar içeren sıkıcı futbol oyunları yerine artık birçok widget'ı istediğiniz gibi gösterebilmeleri için ayarlama olanağına sahip oluyorsunuz. Birincisi, hiç şüphesiz oyununuzdaki oyuncu karakterlerin seçtiğiniz özel takım elbiseleri giyebilecek olması olacak.


Crazy Goal Apk indir


Süper Hedef, süper kahramanlar, ninjalar, krallar, ustalar, kovboylar, beyler, menajerler ve daha fazlası gibi giyinmiş oyuncuları bile destekleyecektir. Ayrıca futbol sahaları da hızlı bir şekilde istediğiniz modele değiştirilecektir. Profesyonel futbol sahalarından kalabalık şehir futbol sahalarına, eşsiz sokak futbol sahalarına ya da belki karlı kış futbol sahalarına kadar harika deneyimler yaşanacak.


Crazy Goal indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Kingdom Guard APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar