Plants vs Zombies 2 v10.0.3 Para Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Plants vs Zombies 2 v10.0.3 Para Hileli MOD APK 1 Plants vs Zombies 2 v10.0.3 Para Hileli MOD APK 2 Plants vs Zombies 2 v10.0.3 Para Hileli MOD APK 3 Plants vs Zombies 2 v10.0.3 Para Hileli MOD APK 4 Plants vs Zombies 2 v10.0.3 Para Hileli MOD APK 5 Plants vs Zombies 2 v10.0.3 Para Hileli MOD APK 6

Plants vs Zombies 2 10.0.3 Para Hileli MOD APK. en son sürüm Android için ücretsiz indirin! bitkileri kullanarak zombi dövüş becerilerinizi test edin! Evinizi ölümsüzlerden koruyabilir misiniz?


Plants vs Zombies 2 v10.0.3 AÇIKLAMASI


İlk Plants vs. Zombies oyunu 2009'da ilk kez piyasaya sürüldüğünde, herkes hemen yutturmacaya katıldı. Oyunun temeli basitti - evinizi sadece bitkiler kullanarak zombi ordularına karşı koruyun! Bu oyunu bilmiyorsan, bunun sadece bu cümleyi okurken bir şaka olduğunu düşünürdün. Ancak, bir kez oynadıktan sonra, bu oyun için neden bu kadar gürültü olduğunu anlayacaksınız.


Plants vs Zombies 2 10.0.3 Para Hileli APK


On yıl sonra ve franchise hala güçlü ve artık mobil cihazlarda mevcut. Çok başarılı olduktan sonra, kısa süre önce serinin taksimi olan Plants vs. Bu oyunda zombiler geri döndü ve her zamankinden daha güçlüler! Ama bitkileriniz de öyle! Zafere giden yolu açarken başka bir destansı çatışmaya hazır olun! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!


Plants vs.Zombies 2 nasıl indirilir?


Peki, Plants vs. Zombies serisi ne kadar popüler? O kadar popüler ki bu oyun yalnızca Google Play Store'da 10 milyondan fazla indirildi! Ana hedef hala aynı - evinizi her ne pahasına olursa olsun öfkeli zombilere karşı korumak! Bunu yapmak için bölgelerinizi savaşan bitkilerle güçlendirmeniz gerekir.


Hikaye de orijinal versiyona dayanıyor. Beynini korumalısın çünkü zombiler onu yemeye çalışacak. Ama bu oyunda, eski Mısır'da aniden geçmişte kayboldunuz. Burada, alan boyunca sizi farklı toprak türlerine götürecek 10 anahtar bulacaksınız. Bu topraklar korsan denizi ve daha fazlasını içerir. Bunlar, zombilere karşı savaşınız için yeni arena görevi görecek! Her diyarda, bir sonrakine geçmeden önce tamamlanması gereken 25 ila 38 zorlu seviye vardır. Bu, oyunu öncekilerden çok daha heyecanlı hale getiriyor! Ancak, etrafta dolaşan daha tehlikeli zombiler var, bu yüzden dikkatli olmalısın. Neyse ki bitkiler de iyileştirildi ve emrinizde birçok yeni türün geliştirildiğini göreceksiniz.


Plants vs Zombies 2 10.0.3 Elmas Hileli APK


Ancak aşamaları bitirmeden önce zombilerin çizgiyi geçmesine izin vermemek gibi yerine getirmeniz gereken bazı gereksinimler var. Ya da bazı durumlarda, sizden 15'ten fazla ağaç dikmemenizi isteyecektir. Bu kesinlikle hepimizin sevdiği diziye yepyeni bir zorluk seviyesi katıyor!Plants vs Zombies 2 nasıl oynanır


Plants vs. Zombies 2, eski oyunlara benzer görünse de, bu sefer etrafta daha fazla özellik var! Bunlardan biri, oynayacağınız farklı manzaralardır! Bunun dışında, Plants vs. Zombies 2'nin özellikleri:

Beceri sistemi - Bu oyundaki her şey bir sonraki seviyeye yükseltildi. Bunun kanıtı olarak ağaçların kendi "öldürme" becerileri vardır. Oyunu oynayarak sihirli yoncayı alacaksınız. Bu yapraklar bitkilere uygulandığında toniktir, etkileyici beceriler kazanır. Bunların dışında üç türden destek becerileri de olacaktır: fırlatma, şok etme ve donma. Ancak, her birini kullanırken paraları harcamanız gerektiği için bu beceriler toplanamaz. Ancak verdiği ekstra güç, zombileri oyunlarından atmak için yeterlidir!


Kolay kontroller - Elbette bu oyun hepimizin sevdiği kolay kontrolleri geri getiriyor. Bitkileri ve aradaki her şeyi kontrol etmek için sürükleyip bırakmanız yeterli. Tesis bunu arka arkaya otomatik olarak yapacağından manuel olarak ateşlemeye gerek yoktur. Bu, yarı otomatik olan oyunlardan biridir, ancak yine de çimlerinize zıplayan çılgın zombiler için yüksek düzeyde dikkat gerektirir!

Mini oyunlar - Ana oyunda sıkıldıkça sizi kesinlikle ayaklarınızın üzerinde tutacak birçok mini oyun da var. Mümkün olduğunca bunları deneyin, böylece dinlenip bitkilerinizi yeniden şarj edebilirsiniz!Plants vs.Zombies 2 Mod APK - Sınırsız para hilesi


Plants vs. Zombies 2 oynamak istiyor ama parasız oynamak istemiyor musunuz? Sınırsız para modunu hemen indirin ve ölümsüzleri öldürmeye hazırlanın!

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar