Metal Empire Idle Factory Inc Para Hileli MOD APK [v1.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Metal Empire Idle Factory Inc Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 1 Metal Empire Idle Factory Inc Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 2 Metal Empire Idle Factory Inc Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 3 Metal Empire Idle Factory Inc Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 4 Metal Empire Idle Factory Inc Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 5 Metal Empire Idle Factory Inc Para Hileli MOD APK [v1.3.0] 6

Metal Empire Idle Factory Inc Para Hileli MOD APK [1.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi metal fabrikanızın patronu olarak bir servet kazanmaya hazır mısınız?


Metal Empire 1.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Metal Empire Idle Factory Inc'da bulunan birçok nadir metal içeren jeolojik maden yataklarıyla zengin bir iş adamı olun. Oyunda madencilik üssünü geliştirerek kendinizi zenginleştirin. Sadece bu değil, oyuncular işletmelerin giderek daha fazla büyümesine izin vermek için nasıl stratejiler geliştireceklerini bilmelidir. Yaptığınız ürünleri takas ederek, alıp satarak şirketten nakit toplayabilir veya ondan para kazanabilirsiniz. Sizin rehberliğinizde büyüyecek ve bilinmeyen küçük bir madenden uluslararası alana ulaşacak.


Metal Empire v1.3.0 MOD APK


Bu oyunda zengin bir patron olmak için elinden gelenin en iyisini yapmalısın. Bunu yapmak için oyuncuların madencilik stratejileri ve geliştirme konusunda akıllı olmaları gerekir. Kurnazlığınız ve zekanızla, kariyerinizin hızla güçleneceğine ve Metal Empire Idle Factory Inc. dünyasının patronu olacağına inanıyorum. En küçük bile olsa her fırsatı değerlendirin ve bu zorlu iş için kritik kararlar alın.


Metal Empire Para Hilesi


Akıllı bir kişi işini nasıl yöneteceğini bilir ve hangi önemli olaylara para harcayacağını bilir. Bu madencilik simülasyon oyununda patron olmak istediğinizde, cesur kararlar verirken akıllı olmalısınız. Tabii ki, bir patron büyük ya da küçük tüm işleri kendi başına yapamaz. Bu, işi yapmak için işçileri işe almak için makul bir sözleşme yapmanız gerektiği anlamına gelir. Aynı zamanda, jeologları işe almak, araziyi araştırmak için kullanmak ve en çok metal içeren cevheri bulmak için çok para harcamanız gerekiyor.


Metal Empire Hile Apk


Bu oyunda, sadece cevher bulmak veya madencilik yapmakla ilgili değil, aynı zamanda hammaddeleri değerli ürünlere dönüştürme görevini de yapmanız gerekiyor. Ancak o zaman şirketiniz büyüyebilir ve zengin olabilir. Metal Empire: Idle Tycoon'da tamamlamanız gereken görevler bunlar; oyuncular, işiniz ve üretiminiz için stratejiler araştırmak için zihinlerini kullanmalıdır.


Metal Empire Apk Son Sürüm


Sorunun önemini öğrenmeli ve şirketinizin madencilik ve maden işlemede yüksek kar elde edebileceği spesifik çözümler sunmalısınız. Bulduğunuz eşyaların bulunmasında ve işlenmesinde özellikle önemli olan, muhtemelen tesisin güncel olup olmadığıdır. Oyuncular görevleri tamamlamak istiyorsa ve üretiminiz sorunsuz gidiyorsa, makineleri yükseltmeye yatırım yapın. Üretiminize uygulamak için en son ve en yenilikçi teknolojileri araştırın.


Metal Empire Elmas Hilesi


Bu boşta oyunda zengin olmak istiyorsanız, gerçekten akıllı ve ısrarcı olmalısınız. Başlarken her işin kendi temel zorlukları vardır ve Metal Empire: Idle Tycoon'daki görevler göz korkutucu olabilir. Ancak endişelenmeyin, ürünlerinizi çeşitlendirin ve müşteri sayısını tatmin etmek için siparişleriniz için ayrıcalık ve değer yaratın. Şirketiniz, küçük siparişlerden parlak stratejilerinize kadar uluslararası pazarda hızla lider olacaktır.


Metal Empire indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mega Farm APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar