Stickman Rope Hero Para Hileli MOD APK [v4.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stickman Rope Hero Para Hileli MOD APK [v4.0.3] 1 Stickman Rope Hero Para Hileli MOD APK [v4.0.3] 2 Stickman Rope Hero Para Hileli MOD APK [v4.0.3] 3 Stickman Rope Hero Para Hileli MOD APK [v4.0.3] 4 Stickman Rope Hero Para Hileli MOD APK [v4.0.3] 5 Stickman Rope Hero Para Hileli MOD APK [v4.0.3] 6

Stickman Rope Hero Para Hileli MOD APK [4.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek bir kahramanın zamanı geldi, güncellenmiş çöp adam geri döndü.


Stickman Rope Hero 4.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz alışveriş
Stickman Rope Hero - Simülasyon oyunu, günümüzde eğlence uygulamalarında, içerikle oyun yapımını güçlendirerek veya hükümler yaparak, endüstride hala önemli bir yere sahiptir Yayıncının dokusu yaygın olarak bilinir hale geliyor. Simülasyon türü oyunculara her zaman gerçekçi bir yön verir ve ayrıca alanın derinliğini ve gerçek nesneleri açık ve belirli bir şekilde tanımlar. Simülasyon oyunları söz konusu olduğunda, Naxeex LLC'nin yayıncısı göz ardı edilemez. Naxeex'in başarısı artık daha önce yapmış olduğu simülasyon oyunlarının cazibesinden geliyor. 25'ten fazla sıcak ürünle Naxeex'e ulaşmak o kadar da zor değil.


Stickman Rope Hero v4.0.3 MOD APK


Tipik olarak Naxeex'in oyundaki karakteri, normal olmama ihtimalimizin en yüksek olduğu karakterlerdir, Süpermen veya hatta Noel Baba olabilir ... Her ürünü grafiklere bakarlarsa aynıdır, ancak sadece detaylar her bölgenin. Oyun ve kontroller, her sürümün temel özelliklerinden biridir. Tel halat türünün önceki sekiz ürününden, ölçek geliştirme için yeni bir pedal yaratmak bir zorunluluktu. Ve böylece, Stickman Rope Hero doğdu. Bunun lansmanı da şimdiye kadar eğlence pazarındaki oyuncuların odak noktası, o kadar çok insan ilgileniyor ve deneyimli, Stickman Rope Hero hakkında konuşurken çoğu yorum ve beğeni topluyor.


Stickman Rope Hero Apk 2.8 hile


Oyunda, Stickman adamla karşılaşacaksınız, yolu ve gördüğünüz herkesi öldürmek için her yere gideceksiniz. Haritayı daha hızlı temizlemek için hareketli medyayı kullanabilirsiniz. Bu oyuna ilginç bir ek, dizeleri kullanma yeteneğidir, dizeleri beklenmedik yüksekliklerle daha yüksek bir konuma gitmek için kullanabilirsiniz ve eğer bir Örümcek Adam hayranıysanız, bu kadar yükseğe tırmanabilmeniz daha da şaşırtıcıdır. Örümceğe benzer ve yumuşak iniş sizi şaşırtmaz. Çöp Adam bir çok dövüş aracıyla donatılmıştır, karşılaştığınız duruma göre esnek kullanabilirsiniz.


Stickman Rope Hero Para Hilesi


Sağ üst köşe çubukları, her duruma uyacak karakterin durumunu izlemenize yardımcı olacaktır. Yeşil düşmanlar çoğunlukla silahlıdır ve cevap vermezseniz sizi tamamen etkisiz hale getirebilir. Onlarla uğraşırken dikkatli olun. Naxeex'in oyun grafiklerine oldukça yüksek odaklandığı söylenebilir, oyundaki efektler çok düzgün, detaylı görüntüler, sezgisel bir arayüz. Özellikle oyundaki karakterler çöp adam şeklinde inşa edilmiş, böylece savaşırken senkronizasyonu hissedeceksiniz. Ayrıca, savaş haritası çok geniştir, böylece karşılaşan herkesle savaşmak için istediğiniz yere gidebilirsiniz. 


Stickman Rope Hero apk eski sürüm


Harita çok büyük olduğu için, yol boyunca bir haritayı donatmak çok önemlidir, böylece tüm alanda tam anlamıyla ustalaşabilirsiniz. Oyundaki grafikler oldukça güzel olsa da, üst düzey kontroller cilalı değil, ilkel. m çubuğu, öğeleri kullanırken ses efektleri gerçekliğe kıyasla oldukça standart olduğunda ve çarpımsal deneyimle sonuçlandığında oyunun güçlü bir noktasıdır. Grafikler çok yüksek olmasına rağmen kapasite küçüktür.


Stickman Rope Hero APK Dayı


Talebiniz her yönüyle yüksek derecede bitirmeye sahip bir simülasyon oyunu ise, Stickman Rope Hero ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilir. Artık tereddüt etmeyin, Stickman Rope Hero'nun tutkunuzu tatmin etmesine izin verin.


Stickman Rope Hero İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun AXES.io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar