Traffic Cop 3D Para Hileli MOD APK [v1.4.7]

Puan: 4.75 (Oylar: 4)
Traffic Cop 3D Para Hileli MOD APK [v1.4.7] 1 Traffic Cop 3D Para Hileli MOD APK [v1.4.7] 2 Traffic Cop 3D Para Hileli MOD APK [v1.4.7] 3 Traffic Cop 3D Para Hileli MOD APK [v1.4.7] 4 Traffic Cop 3D Para Hileli MOD APK [v1.4.7] 5 Traffic Cop 3D Para Hileli MOD APK [v1.4.7] 6

Traffic Cop 3D Para Hileli MOD APK [1.4.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yetenekli bir polis memuru olun, kasabadaki abartılı suçluları kontrol edin ve tutuklayın.


Traffic Cop 3D 1.4.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Satın almak için para kullanmanın sınırı yoktur, ödül almak için reklam izlemeye gerek yoktur.
Adaleti sağlamak ve doğrunun yanında olmak bu dünyada her zaman birçok insanın mottosu ve yaşam amacı olmuştur. Her zaman huzurlu ve mutlu bir hayat yaşamak isterler ve Traffic Cop 3D'de herkes için adaleti yapacak olan siz olacaksınız. Trafik polisi olarak oynayacak ve suçluları yakalamak için tehlikeli görevler yapacaksınız. Bir polis içgüdüsü olarak, herhangi bir araç geçtiğinde her zaman kontrol eder ve çevrenizi yakından izlersiniz.


Traffic Cop 3D v1.4.7 MOD APK


Her zaman haklı olan bir polisi oynamak pek çok kişinin hayalidir ve bu oyun herkese neyin doğru olduğunu öğretecektir. İlk olarak, Traffic Cop 3D her yaştan öğrenci için uygun görünüyor. Bu oyunda, gelişmiş makineleri kontrol etmenize ve normal bir trafik polisinin işini yapmanıza izin verilir. Tüm insanlar için adaleti sağlamak için izlenmesi gereken araç ne olursa olsun, makineyi kullanın ve yolda hareket eden tüm araçları tarayın.


Traffic Cop 3D Para Hilesi


Sokakta dolaşan, ayrılan ya da adalet istemek için kovalayan suçlular görseniz ne yapacaksınız? Her şey bu hayattaki her insanın niyetine ve görevlerine bağlıdır, ancak Traffic Cop 3D'ye katıldığınızda, kesinlikle o nefret dolu suçluları yakalamak için her şeyi yapacaksınız. Bu oyunda çok sayıda suçlu var ve bunlar sokakta her yerde karşımıza çıkıyor. Sorumlu bir polis memuru olmalı ve yol boyunca her şeyi izlemelisiniz.


Traffic Cop 3D Level Hilesi


Oyuncular ana yolda dolaşan her arabayı araştıracaklar. İzleme makinesini kullanın ve aracı ve sürücüyü kontrol edin; anormal bir durum varsa hemen harekete geçin. Onurlu davranacak ve işin kurallarına uyacak kadar kendinize güveniyor musunuz? Oyuncu arabayı arabanın içine taradığında, makine yeşil gösteriyorsa, bu onun iyi bir insan olduğu ve hiçbir şeyi ihlal etmediği anlamına gelir. Sarı, arabanın kusurlu olduğu ve derhal cezalandırılması gerektiği anlamına gelir ve son olarak, yüksek düzeyde tehlikeye eşdeğer olan kırmızı, onu tutuklamanız gerekir.


Traffic Cop 3D Araba Hilesi


Polis olmak sandığınız kadar kolay değil, ciddi ve sorumluluk sahibi bir polis olmak daha da zor. Ve inan bana, bu tehlikeli kasabadaki en iyi polis olabilirsin. Herkesin hayran olduğu biri olmak için ne gerekiyorsa yapın. Filmlerdeki gibi bir süper kahraman olmayabilirsiniz ama gerçekten de karakterlerin en çok saygı duyduğu kişi olabilirsiniz.


Traffic Cop 3D Hile Apk


Traffic Cop 3D ile oyuncular kendilerinin en iyi versiyonu olacak ve toplum için birçok faydalı çalışmaya katılacaklar. Oyunu normal modda deneyimleyebilirsiniz ve bu oyuna üye olmak için kaydolursanız her zamankinden daha fazla avantaj elde edersiniz. Bu oyunla, ömür boyu kullanmak için çok fazla kar elde edebileceğiniz birçok küçük görevi deneyimleyebilirsiniz.


Traffic Cop 3D Apk indir


Bu oyunda birçok farklı seviyeyi deneyimleyeceksiniz ve elbette seviye ne kadar yüksekse o kadar zor olacak. Oyuncular çok sayıda abartılı suçluyla karşı karşıya kalacak ve onları kontrol etmeniz zor. Ama merak etmeyin, üyelerimizden biri olduğunuzda, polis köpeği olan bir arkadaşınız olacak ve zorlu yolculuk boyunca suçluları kovalamanıza ve sizinle birlikte savaşmanıza yardımcı olacak.


Traffic Cop 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Traffic Rider APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar