Traffic Rider Para Hileli MOD APK [v1.95]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Traffic Rider Para Hileli MOD APK [v1.95] 1 Traffic Rider Para Hileli MOD APK [v1.95] 2 Traffic Rider Para Hileli MOD APK [v1.95] 3 Traffic Rider Para Hileli MOD APK [v1.95] 4 Traffic Rider Para Hileli MOD APK [v1.95] 5 Traffic Rider Para Hileli MOD APK [v1.95] 6

Traffic Rider Para Hileli MOD APK [1.95] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ölme riski olmadan trafikte motosiklet sürmenin adrenalinini deneyimleyin!


Traffic Rider 1.95 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Motosikletlere ve yarışlara meraklıysanız, kesinlikle bu oyunu seveceksiniz. Android için Traffic Rider APK, sizi saatlerce koltuğunuzun kenarında tutacak bir oyundur. Trafikte makas atmak?  Bunu diğer sonsuz yarış oyunlarından ayıran nedir? Birincisi, çarpıcı grafikler, birçok özelleştirme, gerçekçi oyun ve fethetmeniz için birçok zorlu seviyeye sahip. Sadece bir motosiklet ve fethetmek için bir otoyol ile donanmış, çok eğleneceksiniz. Daha fazlasını öğrenmek için heyecanlı mısınız?


Traffic Rider v1.95 MOD APK


Traffic Rider oyununu indirdikten sonra, motosikletinizi gösteren havalı görünümlü bir menü ile karşılaşacaksınız. Menü, kendini açıklayıcı olduğu için yapılandırmak için yeterince basittir. Aracınızı kişiselleştirmek, sizi bekleyen farklı zorlukları görmek ve ödüller kazanmak için ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip. Menü ayrıca motosikletlerinizi değiştirebileceğiniz ve beğeninize göre özelleştirebileceğiniz yerdir.


Traffic Rider Para Hilesi


Traffic Rider ile ilgili bir başka harika şey, motosikletlerin ötesinde özelleştirilmesidir. Evet, bu oyunda aslında müziği, ses efektlerini, grafikleri ve dili değiştirebilirsiniz. Oyun dünya çapında 19'dan fazla dili destekliyor! Sadece ayarlara gidin ve ihtiyaçlarınıza uygun kullanıcı dostu özelleştirmelerle karşılaşacaksınız.


traffic rider apk, android oyun club


Bunun dışında, bisikletler en ince ayrıntısına kadar özelleştirilebilir! Boya rengini, çıkartma etiketlerini ve eldivenlerini değiştirebilirsiniz. Daha ne isteyebilirsin ki? Oh, oyunun 29 bisiklet arasından seçim yapabileceğinden bahsetmiş miydik? Oynamaktan daha fazla para kazandıkça daha fazlasının kilidini açabilirsiniz. Bir kazan-kazan durumu, değil mi?


Traffic Racer APK Dayı


Kontrollere gelince, bunların tam özelleştirmelerine de sahip olacaksınız! Bisikletinizi yönlendirmek için size çeşitli seçenekler sunulacak. Bunlar arasından seçim yapabilirsiniz: Gaz kelebeğinin gerçek hayatta olduğu gibi manuel mi yoksa otomatik mi ayarlandığını da seçebilirsiniz! Ve herhangi bir nedenle frenlerinizi ayırmak isterseniz, bunu da yapabilirsiniz. Ek olarak, kontrolleri tersine çevirmeyi de seçebilirsiniz, eğer isterseniz cihaz hassasiyetini beğeninize göre seçip kontrol edebilirsiniz.


Traffic Rider apk hile


Traffic Rider, sonsuz bir yarıştan fazlasını sunar. Aynı zamanda deneyimlemeniz ve eğlenmeniz için farklı modlara sahiptir. Sonsuz bir mod, Time Trial (tek yönlü veya iki yönlü) ve Free Ride var. Son olarak, Kariyer modu ana moddur ve tamamlamanız için 70'in üzerinde göz korkutucu görevi vardır! Ödüller kazanmak ve daha fazla aracın kilidini açmak için bunları tamamlama konusunda kendinize meydan okuyun!


Traffic Rider apk son sürüm


Yarış kolay bir oyun gibi görünebilir, ancak Traffic Rider diğerlerinden farklı olduğu için birkaç ipucuna ihtiyacınız olabilir. Bunlar sizi mutlaka en iyi sürücü yapmaz, ancak oyununuzu azar azar da olsa geliştirir. Yarış oyununuzu bir üst seviyeye taşımaktan heyecan duyuyorsanız, Traffic Rider için en iyi ipuçlarımız Ride Fast – Evet, bunun biraz sağduyu olduğunu biliyoruz ama bizi iyi dinleyin. Traffic Rider'da, saatte 100 km'yi geçtiğinizde, arabaları sollayarak (ramak kala) bonus puan/ekstra süre alabilirsiniz. 


Traffic Rider Apk indir


Ayrıca, çarpışma tehlikesi çok daha büyük olduğu için çift yönlü bir caddede solladığınızda daha yüksek ödüller alacaksınız. Ama hepsi bu değil! Tekerlemelerinizle çıldırın ve çok daha fazla ödül almak için cüretkar numaralar yapın. Mümkün olduğunca sınır gökyüzü, frene basmayın!


Traffic Rider APK -- PARA hilesi nasıl Yapılır


Her aşamayı bitirdikten sonra, istatistiklerinizi ekranınızda görüntüleneceği şekilde görüntüleyebilirsiniz. Kat ettiğiniz toplam mesafeyi, yakın geçişleri, yüksek hızı ve ters yönü göreceksiniz. Toplam kazancınızın yanı sıra görevi başarıyla tamamlayıp tamamlamadığınızı da bileceksiniz. Bu bilgiyi kullanın ve aynı aşamaya giderek şansınızı tekrar deneyin. Önceki rekorunuzu kırmaya çalışın!


Traffic Rider hile indir


Traffic Rider'da hızlı tepkiniz, sürüş becerileriniz kadar iyi olmalıdır. Peki ya iki araç yolunuzu yan yana kapatırsa? Sola veya sağa dönmek için zamanınız olacak, ne yaparsınız? Ortadan gitmeyi dene! Evet, çok riskli ama araçlara çarpıp ödüllerinizi kaybetmektense yapmaya değer. Bunun gibi ramak kalalar için daha fazla ödül alacağınızdan bahsetmiyorum bile. Bu yüzden sizi çarpmaktan kurtarmak ve büyük ödüller kazanmak için ortada manevra pratiği yapmalısınız!


Traffic Rider Motor Hilesi


Bu oyunda sadece yarışmayacaksınız. Siz ilerledikçe, her aşama bir öncekinden daha zor hale gelir. Ayrıca farklı hedeflerle karşılaşacaksınız. Mümkün olduğunca onlara odaklanmaya çalışın. Ekranınızın üst kısmında bulunurlar. Bazen belirli bir süre içinde belirli sayıda arabayı geçmeniz gerekir. Bunlar, sahip olacağınız türden hedeflerdir, bu yüzden onlara dikkat edin.


Traffic Rider Altın Hilesi


Daha yüksek seviyelere çıktıkça çok daha fazla zorlukla karşılaşacaksınız. Önceki motosikletiniz ısıyla başa çıkmak için yeterli olmayabilir. Bu yüzden mümkün olduğunca hızlı ve daha yeni bisikletlerin kilidini açmak gerekiyor. Ancak bunu ancak yeterli parayla yapabilirsiniz. Peki, Kariyer Modundan aldığınız ödüllerin dışında bunları nasıl kazanabilirsiniz? Tabii ki Sonsuz Mod oynayarak! Bu modun bir zaman sınırı yoktur ancak zaman geçtikçe oldukça zorlaşabilir. Ancak bu modu oynarken, becerilerinizi geliştirecek ve bunu yaparken biraz para kazanacaksınız.


Traffic Rider indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Strike Force Heroes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar