Zombies vs. Farmer 2 Para Hileli MOD APK [v2.3.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombies vs. Farmer 2 Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 1 Zombies vs. Farmer 2 Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 2 Zombies vs. Farmer 2 Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 3 Zombies vs. Farmer 2 Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 4 Zombies vs. Farmer 2 Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 5 Zombies vs. Farmer 2 Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 6

Zombies vs. Farmer 2 Para Hileli MOD APK [2.3.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hasat zamanı bir kez daha geldi! Şimdi her zamankinden daha huzursuz olan ölümsüz, yaramazlık yapmak için geri döndü.


Zombies vs. Farmer 2 2.3.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.
  2. Enerji Hilesi

NOT: PARA VE ENERJİ, savaşta başlangıç ​​parası ve enerji için ücretsiz kaynakları aldıktan sonra oyun savaşında görünecektir.

Zombies vs. Farmer 2 oyununda bir sonraki hasat çok uzakta olmayacak! Zombiler ölümden dirildi ve bu sefer daha fazla ortalığı kasıp kavurmaya niyetliler. Endişelenme! Bu barikatlara bir son verin ve mümkün olan en kısa sürede bir şeyler inşa etmeye ve iyileştirmeye çalışın!


Zombies vs. Farmer 2 v2.3.5 MOD APK


Zombies vs. Farmer 2 oyununda ne kadar fazla güneş ışığı emebilirseniz, bitki atıcılarınız o kadar güçlü olacak ve şimşek otu o kadar fazla güç depolayabilecektir. Art arda gelen zombi dalgalarını yok ettikçe, hayatta kalma şansınız artacak ve bu çileden kurtulma şansınız artacaktır.


Zombies vs. Farmer 2 Para Hilesi


En son Zombie vs. Farmer 2 yamasında bir düzineden fazla yeni sahne haritası eklendi ve bunlar oyuncuların fethetmesi için hazır. Bu haritalar, çimenli çayırlardan yanardağın tabanındaki lav tuzaklarına ve yanardağın ötesindeki karlı, buzla kaplı bir dünyaya kadar çeşitli ortamları gösteriyor.


Zombies vs. Farmer 2 Altın Hilesi


Ayrıca ay yürüyüşüne çıkabilir ve kozmik zombilere karşı yüzlerce mermi için savaşa girebilirsiniz. Bu sefer önceki oyunda gördüğünüzden çok daha fazla sayıda düşman yaratıkla karşılaşmayı bekleyebilirsiniz. Ay'ın karanlık tarafındaki evren yolda, zombi korkuluk ordularını, korkunç lav yaratıklarını, sopasını sallayan karlı bir dağ canavarını ve zorluk açısından diğerlerinden farklı bir meydan okuma getiriyor.


Zombies vs. Farmer 2 Enerji Hilesi


Bu noktadan sonra, şu anda sizin bilmediğiniz birçok doğuştan gelen yeteneğe sahip olacaksınız ve onları keşfetmenizi bekliyor olacaksınız. güneş doğar doğmaz başlar. Her oyun zaten birikmiş çok sayıda güneş ışığı kaynağıyla başlar. Öfke Kaynaklı Doğrudan Fiziksel Etkileşim:


Zombies vs. Farmer 2 Apk Hile


Bitki atıcı, hedefine normalin on katı kadar hasar verebilir. Bir atıcının saldırı hızının, saldırı sayısıyla orantılı olarak artacağı ve bunun sonucunda efsanevi yeteneklere erişim kazanacağı söylendi. Zombies vs. Farmer 2'nin konusu, zombiler ve zor durumdaki çiftçiler arasındaki bir savaş etrafında dönüyor. Bu, oyuncunun sebze toplamak için tarlayı ziyaret eden bir çiftçi rolünü üstlendiği harika bir simülasyon oyunudur. Bununla birlikte, korkunç gerçek şu ki, zombiler arka bahçenize sızdı ve etlerini yemek için ağaçları kökünden söküyor. Onları yenmek ve bu gelişen bahçeye enerjiyi geri getirmek için harekete geçmeniz en iyisi olacaktır.


Zombies vs. Farmer 2 Apk indir


Bir zombi sürüsü birdenbire belirir ve tam siz ürününü hasat etmek üzereyken bahçenizi mahvetmeye başlar. Onları dışarıda tutmak için bir alarm sistemi ve sıra sıra çelik çitler kurmuş olsanız bile, onlar çiti aşmışlardır. Tüm mısır ve sebzelerinizi yerden söküp ayaklar altına almayı hedefliyorlar. Bu zombilerle başa çıkmak için bir strateji geliştirmelisiniz.


Zombies vs. Farmer 2 Apk Son Sürüm 2023


Zombies vs. Farmer 2, zombilerle savaşırken size faydalı ipuçları verecek. Örneğin oyun size kalan sebzeleri bir an önce hasat etmeniz gerektiğini ve sebzelerdeki enerji kaynağının zombilerle savaşmanıza yardımcı olabileceğini söyleyecektir. Ne kadar çok sebzeniz varsa, onları zombileri öldürmek için o kadar hızlı büyük bir mermiye veya kaldıraç sistemine dönüştürebilirsiniz. Zehirli ayçiçeklerinin giriş ve çıkış yerlerine koyun ki yerseniz tamamen yok olsunlar.


Zombies vs. Farmer 2 indir (MOD, Para / Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Jewel Match King APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar