Subway Surfers Match Güçlendirici Hileli MOD APK [v0.1.96]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Subway Surfers Match Güçlendirici Hileli MOD APK [v0.1.96] 1 Subway Surfers Match Güçlendirici Hileli MOD APK [v0.1.96] 2 Subway Surfers Match Güçlendirici Hileli MOD APK [v0.1.96] 3

Subway Surfers Match Güçlendirici Hileli MOD APK [0.1.96] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tanıdık bir çizgi film stiliyle birleştirilmiş bir 2D grafik formatına sahip bir koşu oyunudur.


Subway Surfers Match 0.1.96 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Güçlendirici - Booster Hilesi. Güçlendiriciler harcandığında artar!

Subway Surfers'ın popülaritesi şu anda tartışılmaz. Basit ama son derece bağımlılık yapan mekaniklere sahip sonsuz bir koşu oyunudur. Artık Subway Surfers Match'in görünümü aracılığıyla Subway Surfers'ın ünlü karakterleriyle tanışabilirsiniz.


Subway Surfers Match v0.1.96 MOD APK


Bu, yayıncı SYBO Games'ten dikey bir 3'lü eşleştirme bulmaca oyunudur. Bu oyunda görünen tüm karakterler, ilk andan itibaren size izlenim ve tanıdık bir his verecektir. Şu anda, bu oyun hem App Store'da hem de Google Play'de mevcuttur. Neler sunduğunu daha iyi anlamak için lütfen indirin.


Subway Surfers Match Para Hilesi


Subway Surfers Match, temel olarak, bu oyunların çalışma şekli tamamen aynıdır. Görevi tamamlamak için 3'ü eşleştirme öğesine göre ekrandaki aynı renkteki simgeleri eşleştirmek için ne gerekiyorsa yapacaksınız.


Subway Surfers Match Elmas Hilesi


Aynı zamanda bonuslar veya özel efektler oluşturarak daha fazla sembolü birleştirebilirsiniz. Ancak oyundaki her şey orijinali kadar basit olmayacak. Çünkü Subway Surfers Match'de her seviyenin zorluğu sürekli artacak ve bu da oyuncuları her zaman heyecanlandırıyor. Ayrıca eşleştirme zorluklarını belirli sayıda hamle içerisinde tamamlamanız gerekiyor. Bu hamle sayısını aşarsanız, başarısız olursunuz.


Subway Surfers Match Hile Apk


Subway Surfers Match'de oyuncunun asıl amacı, ana karakterin şehrin duvarlarında etkileyici tablolar yaratmasına yardımcı olmaktır. Bu nedenle, maç-3 seviyelerini tamamladıktan sonra bazı boya kapları ve elmaslar alacaksınız. Boya kutuları, harika grafiti resimleri çizmek için önemli bir unsurdur. Ancak, çok fazla boya kabı kullanmanız gerekiyor, bu yüzden biriktirmek için birçok seviyeyi tamamlamanız gerekecek. Ayrıca, bir grafiti resmini tamamladıktan sonra elmaslar, özel eşyalar ve daha fazlasını içeren bir hediye kutusu alacaksınız.


Subway Surfers Match Apk indir


Subway Surfers Match, yüzlerce etkileyici 3'lü eşleştirme mücadelesi sunar. Buna göre, meydan okumayı tamamlamak için Subway Surfers'daki tanıdık karakterlere eşlik etmeyi seçme hakkına sahipsiniz. Jake, Yutani, Fresh veya Tricky ve daha fazlasının görünümünü içerebilir. Karakter sayısı da kesinlikle sizi son derece memnun hissettirecek yeni güncellemelerde düzenli olarak eklenecektir.


Subway Surfers Match Apk Android oyun club


Subway Surfers Match'de her seviyenin zorluğunun sürekli artacağını unutmayın. Bu, oyuncuların ilginç 3'lü eşleştirme bulmacalarını çözmek için becerilerini düzenli olarak geliştirmeleri gerektiği anlamına gelir. Endişelenmeyin, çünkü bu oyun aynı zamanda seviyeleri daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olacak çok yönlü bir güçlendirme sistemi sunar. Ancak, her seviyede sınırlı sayıda kullanımları olduğundan, güçlendirmeleri aşırıya kaçmayın.


Subway Surfers Match Apk Son Sürüm


Daha etkileşimli hale getirmek için Subway Surfers Match, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların heyecan verici seviyelerde birbirleriyle rekabet etmelerine olanak tanır. Burada gerekli seviyeleri tamamlamak ve skor tablosunda yukarı çıkmak için arkadaşlarınızla bir takım oluşturabilirsiniz. Tabii ki, rakiplerinizin hepsi çok yetenekli oyuncular olduğunda işler o kadar basit olmayacak. Ayrıca, alınan ödül sayısını artırmak için oyun tarafından düzenlenen yıllık etkinliklere de katılabilirsiniz.


Subway Surfers Match indir (Güçlendirici Hilesi)


Bir önceki android oyun Big City - Open World MMO Sandbox Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar