Park Master Para Hileli MOD APK [v2.6.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Park Master Para Hileli MOD APK [v2.6.8] 1 Park Master Para Hileli MOD APK [v2.6.8] 2 Park Master Para Hileli MOD APK [v2.6.8] 3 Park Master Para Hileli MOD APK [v2.6.8] 4 Park Master Para Hileli MOD APK [v2.6.8] 5 Park Master Para Hileli MOD APK [v2.6.8] 6

Park Master Para Hileli MOD APK [2.6.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Parmağınızla bir çizgi çizin ve aracı park yerine yönlendirin. Diğer arabalara çarpabileceğiniz için dikkatli olun!


Park Master 2.6.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri

  1. Sonsuz para hilesi

Şimdiye kadar, hemen hemen her zaman araba ile ilgili oyunlardan bahsedildiğinde, hemen hemen herkes yarış oyunlarını düşünürdü. Ancak her oyun böyle değildir; oyunların çoğu arabalarla ilgilidir ancak yarışla ilgili değildir. Park Master  böyle bir oyundur; bu oyun, yaygın bir tür olan bulmaca türüne aittir. Bu oyun, birçok insanın sorun yaşadığı bir şeyle ilgili olacak, o da park etme, oyuncuların deneyimlemesi çok farklı bir şey.


Park Master v2.6.8 MOD APK


Biri araba, diğeri bir bulmaca, bu kombinasyonun imkansız bir şey olduğunu düşünen bir sürü insan olmalı ama bu oyun tam tersini kanıtlıyor. Sadece basit bir kombinasyon değil, aynı zamanda bu oyun oyunculara yeni bir deneyim sunmayı da başarıyor. Bu, çok az oyunun yapabileceği bir şey, eğer oyuncular yeni bir şey istiyorsa, cevap bu oyundur.


Park Master Para Hilesi


Park Master oyununun oynanışının oyuncuları kafa karıştırıcı hissettirecek hiçbir şeyi yok; Oyuncuların yapması gereken tek şey kaydırmak için parmaklarını kullanmaktır. Ancak oyuncuların çözmesi gereken sorun “tam olarak nasıl çizilir?” Dir. Ve oyuncunun o aşamayı geçmek için cevabı bulması gereken tek soru da budur. Ancak her aşamanın farklı bir cevabı olacaktır ve oyuncunun bunu tamamlamak için o aşamanın cevabını bulması gerekir. Oyuncular dört renkte dört araba ve dört dikdörtgen kutu görecekler: kırmızı, sarı, yeşil ve mavi. Oyuncunun görevi, arabaları ve aynı renkteki kutuları birbirine bağlamak için bir çizgi çizmektir. Oyuncu son çizgiyi çekmeyi bitirdikten sonra, arabalar oyuncunun çizdiği şeyi aynı hızda takip edecektir.


Park Master APK İndir


Önemli olan bu arabaların çarpışmamasıdır; vururlarsa, oyuncunun baştan başlaması gerekecek. Aynı renkli dikdörtgene ulaşırlarsa oyuncu aşamaları tamamlamış demektir. Ancak dört arabanın da birbiriyle çarpışmasını ve bitiş çizgisine ulaşmasını önlemek için oyuncuların çok şey hesaplaması gerekiyor. Sadece küçük bir hata, oyuncunun her şeye yeniden başlaması gerekecek.


Park Master Multiplayer APK


En fazla dört araba olmasına rağmen, her aşamada dört rengin tamamı yoktur. Bazı eyaletlerde, oyuncunun çizmesi için yalnızca iki veya bir tane vardır. Bu tür aşamalar genellikle belirli bir düzende çizmek gibi özel bir şeye sahip olur, böylece araba bu şekilde hareket eder.


Park Master Apk Oyun İndir Club


Çoğu eyalette, harita üzerinde düzenlenmiş madeni paralar vardır ve araba bunların arasından geçtiğinde, oyuncu o parayı alır. Bu nedenle, oyuncuların arabaları çekmenin bir yolunu bulmaları gerekir, böylece onları almak için tüm bu paraları geçebilirler.


Park Master'ı İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun FarmVille 2 Tropic Escape APK sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar