Car Parking Pro Para Hileli MOD APK [v0.3.4]

Puan: 4.00 (Oylar: 4)
Car Parking Pro Para Hileli MOD APK [v0.3.4] 1 Car Parking Pro Para Hileli MOD APK [v0.3.4] 2 Car Parking Pro Para Hileli MOD APK [v0.3.4] 3 Car Parking Pro Para Hileli MOD APK [v0.3.4] 4 Car Parking Pro Para Hileli MOD APK [v0.3.4] 5 Car Parking Pro Para Hileli MOD APK [v0.3.4] 6

Car Parking Pro Para Hileli MOD APK [0.3.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun gerçek yarış alanlarını simüle etmiyor ancak oyuncuların işini zorlaştıran birçok zorluk yarattı.


Car Parking Pro 0.3.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Günümüzde herkesin hareket etmek, işe gitmek, okula gitmek, dışarı çıkmak için uygun olması için kendi arabası var… Bu yüzden bir araba popüler ve herkesin karşılaştığı birçok sorunu var ve arabayı otoparka koymanın da bir sürü komik durum var, ama normal bir sürücü olsaydın, bunu fark ederdin. Tüm bu olağandışı durumlar,  Tiramisu'nun Car Parking Pro adlı kendi ürününe entegre edilmiştir . Bu, Tiramisu tarafından üstlenilen efsanevi Drift Max Pro'nun başarı öykülerinden biridir.


Car Parking Pro v0.3.4 MOD APK


Geçtiğimiz Mart ayında piyasaya sürülen ve birçok oyuncunun dikkatini çeken yeni bir üründür. "Car Parking Pro" aynı zamanda araba sürme öğelerini kullanan ancak diğer oyunlar kadar şiddetli olmayan bir oyundur. Burada sürücünün sadece tekniğinin kazanabileceğini göstermesi gerekiyor. Bu nedenle oyun çevrimdışı moddan da söz ediyor; oyuncuların onu çalıştırmak için herhangi bir bağlantıya ihtiyacı yoktur. Böylece istedikleri zaman doğrudan mobil cihazları üzerinden sürüş deneyimi yaşayabilirler.


Car Parking Pro Para Hilesi


Ancak araba tasarımının kabataslak olduğu anlamına gelen basit bir simülasyon oyunu olmasını beklemeyin. Need For Speed ​​veya Asphalt gibi gişe rekorları kıran oyunlarla karşılaştırılamasa da 3D sürüş oyunlarında da birinci sınıftır. Ayrıca, olağanüstü çeşitliliğe ve güzel tasarıma da odaklanmıştır.


Car Parking Pro APK Dayı


Oyunun oynanışı basittir, onu karmaşık hale getiren herhangi bir özellik yoktur. İlk olarak, oyuncu sol tarafı direksiyon simidi ve sağ tarafı iki hızlanma ve fren işlevi olan bir arabayı kontrol edecek. Bu kadar basit navigasyon araçları ile oyuncular en zorlu otoparklara konulacak. 


Car Parking Pro Apk Oyun İndir Club


Oyun gerçek yarış alanlarını simüle etmiyor ancak oyuncuların işini zorlaştıran birçok zorluk yarattı. Ekranda birkaç ek parametre görüntülenecektir - örneğin, şanzıman PRND veya depoda kalan benzin. Aracın seviyesi, yıldız sayısı gibi göstergeler de var... Bu faktörler birbirini etkileyerek oyuncuların aracı sorunsuz kontrol edebilmeleri için dikkat etmelerini sağlıyor.


Car Parking Pro Apk Hile


Oyun size birçok farklı araç sunuyor. Hareket etmek için kullanılan standart arabaları kontrol edebiliriz, bazen otobüsü, kamyonu, treyleri kontrol edeceğiz, süper arabaların kilidini açmak için yeterli para biriktirseniz bile onları da kontrol edebilir. En azından kontrol etmeniz gereken 20'den fazla aracınız olacak ve bunlar birbirlerine göre özelleştirilebilir. 


Car Parking Pro Apk indir


Her sahip, Gövde rengini, Jant modelini, Kaliper rengini, Park sensörünü, Plaka özelleştirmesini, Araba yükseltmeyi vb. değiştirebilir. Bu, oyuncunun saatlerce yaşarken sıkılmamasını sağlayacaktır. “Car Parking Pro”nun yanı sıra beş sezonluk birçok farklı mod da sunuyor.


Car Parking Pro indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rider APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar