Stack Ball Hileli MOD APK [v1.1.24]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Stack Ball Hileli MOD APK [v1.1.24] 1 Stack Ball Hileli MOD APK [v1.1.24] 2 Stack Ball Hileli MOD APK [v1.1.24] 3 Stack Ball Hileli MOD APK [v1.1.24] 4 Stack Ball Hileli MOD APK [v1.1.24] 5 Stack Ball Hileli MOD APK [v1.1.24] 6

Stack Ball Hileli MOD APK [1.1.24] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her seviyeyi kazanmak için oyuncuların her mücadeleye uygun belirli bir hareket stratejisine sahip olmaları gerekir.


Stack Ball 1.1.24 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler Açık

Stack Ball basit ama son derece eğlenceli ve bağımlılık yapan bir arcade oyunudur. Oyuncu, blokları kırmak ve dibe gitmek için zıplayan, dönen bir spiral direğe vurarak topu kontrol eder. Son zamanlarda fırtına tarafından yapılan bir VOODOO oyunu olan Helix Jump'ı hatırlıyor musunuz? Oyunda, oyuncu dikey bir spiral labirentte bir bilyeyi kontrol eder, çeşitli renkli tuzakların üstesinden gelir ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışır. Stack Ball benzer bir oynanışa sahiptir. Ancak Stack Ball'da spiral labirent, renkli tuğlalarla dolu silindirik bir blokla değiştirilir. Senin görevin tuğlaların üzerinde zıplayan topu kontrol etmek, kırmak ve silindirin dibine gitmek. Top parlak bir alanda sekerse tuğla kırılır. Ancak siyah alana sıçrarsanız, top zayıflar ve bir noktada paramparça olur. Seviye sona erecek ve baştan tekrar oynayabilirsiniz.


Stack Ball v1.1.24 MOD APK


Son zamanlarda, hem Appstore hem de Google Play pazarları için mobil oyun Stack Ball'un sürprizini ve hakimiyetini hayal etmek zor. Stack Ball basit oynanışa sahip ancak çok renkli ve başarılı olmayan bir oyundur. Deneyen herkes için, Stack Ball'un daha önce Flappy Bird kadar büyüleyici ve bağımlılık yaptığını kabul etmeliyiz. Oynama kolaylığı nedeniyle, zorluk seviye ile artar. Bir topu kontrol edip bitişe giden yapbozun parçalarını ezebildiğiniz zaman oyunun kuralları basittir. Ancak buradaki zorluk, tahtaların oyuna temas eden siyah alanlara sahip olmasıdır. Ve diğer alanlar rahat. Yani sadece ihmalkarlık, top siyaha dokunacak ve tekrar oynayacaksın.


Stack Ball Can Hilesi


Çok sayıda alternatif düzen ve düzenleme ile Stack Ball, acele ederken siyah kısımdan kaçınırken eğlence hissi sağlar. Ondan sonra, sadece yolda asılı kaldın. Stack Ball, basit ve oynaması kolay olduğunda mobil oyunun bilinmeyen bir fenomenidir, ancak ustalaşmak için hızlı eller ve gözler gibi bazı nitelikler olmalıdır. Ayrıca, oyunu tamamlamak istediğinde oyuncunun birçok kez oynaması için acıkmasını teşvik eder. Yukarıdaki faktörler, onlara eğlenceli ama daha az zor olmayan bir oyun vermek için birleşir.


Stack Ball indir APK


Stack Ball, şu anda gençler tarafından sevilen en yeni 3D video oyunudur. Oyunculara en iyi eğlence anlarını yaşatan basit bir oyundur. Stack Ball, sıcak 3D oyunların üretiminde uzmanlaşmış bir şirket olan AI GAMES FZ tarafından desteklenmektedir.Stack Ball'a gelince, oyunun gerektirdiği birçok zorluğun üstesinden gelin. Göreviniz, aynı renkteki tuğlayı düşürme şeklini parçalamak ve etkilemek. Ama istemiyorsanız, siyah tuğlalardan kaçınmayı unutmayın. Farklı zorluklara sahip binlerce seviye ile baştan tekrar oynayın ve bundan keyif alacaksınız. Stack Ball oyununu Android telefonunuza ve iOS cihazınıza indirin, sadece 32 MB ile bu eşsiz oyuna sahip oldunuz.


Stack Ball Apk Hile


Stack Ball'da oyunun hızı zamanla artacaktır. Bunu önlemek için topu kontrol edeceksiniz. Oyunun hızı kaybetmenize neden olabilir. Stack Ball yüzlerce farklı seviye sunuyor, zorluk artacak ve birçok seviye sizi sinirlendirecek. Stack Ball, oynarken seveceğiniz büyüleyici bir his yaratır. Basit bir oyunla, hemen basmanız ve yol boyunca topu kontrol etmeniz gerekir. Ama onu doğru bir şekilde kontrol edebilir veya kontrol edemezsiniz. Siyah tuğlaya dokunduğunuzda kaybedersiniz. Düşen topu değiştirecek. Hadi bu oyunu oynayalım. Bu eşsiz oyunu hemen indirmeden neyi bekliyorsunuz? Binlerce seviye sizi bekliyor. Stack Ball, halihazırda Stack Ball'a sahip olduğunuz yalnızca 32MB ile size harika eğlence anları getirecek mi? Bu harika oyun telefonunuz için vazgeçilmezdir. Yorucu günlerin ardından birlikte eğlenmek için arkadaşlarınızı tanıştırmayı unutmayın.


Stack Ball Bölüm Hilesi


Stack Ball 3D, eğlenceli ve son derece bağımlılık yapıcı bir oyun için sevilen bir oyundur. Yığın Topuna katılın, katmanlarını kırmak için topu kullanarak spiral kuleleri fethedin ve bitiş çizgisine ulaşmak için topu derinlere getirin, tuzaklardan kaçmayı unutmayın. Topu bitiş çizgisine gönderirken ve her katın siyah kısımlarından kaçınırken spiral kule üzerinde topu kontrol edecek ve kulenin katmanlarını kıracaksınız. Kule zemininin siyah kısmı ile yanlışlıkla çarpışırsanız, top hemen parçalanır ve kaybedersiniz. Sürekli olarak zeminleri kırdıkça top yavaş yavaş yanacaktır. Ve bu durumda siyah kısımları kolayca kırabilirsiniz. Ateşleme durumu sadece bir an içindir, topun kulenin siyah kısmına değdiğinde kırılmamasına dikkat edin.


Stack Ball Apk Oyun İndir Club


Her kuleyi tamamladıktan sonra sizi bir seviyeye yükseltecek. Yeterli seviyeye ulaşın, benzersiz ve yeni şekillerle yeni topların kilidini açabilirsiniz. Oyunda Instagram butonu var, bu sayede oyunda hızlıca rekor bir fotoğraf çekebilirsiniz. Top etkisi sabit bir hızda seker. Top daldığında, top sıkıştırıldı ve kulenin bir dizi katmanını paramparça etti. Oyuncak ayı kafaları, çörekler ve daha fazlası gibi benzersiz tasarımlara sahip çok çeşitli top koleksiyonu vardır. Ayrıca kuleleri parlak renklerle tasarlayarak oyuncu için heyecan duygusu yaratıyorlar. Stack Ball fon müziği olmadan gelir. Ancak, zemini yok etmek için dalarken, kuledeki topun vuruşunu duyabilirsiniz. Ses sürekli duyulacak, ki bu çok komik. Yanan top, orijinal olarak simüle edilen bir hıçkırık yaydığında, top çok daha güçlü görünecektir.


Stack Ball indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Drive and Park APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar