Hopeless Raider Para Hileli MOD APK [v2.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hopeless Raider Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 1 Hopeless Raider Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 2 Hopeless Raider Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 3 Hopeless Raider Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 4

Hopeless Raider Para Hileli MOD APK [2.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları bir kadın ajan eşliğinde gizemli bir zombi salgınına karşı savaşa getiriyor. Güçlü silahlar dikkatli bir şekilde donatılacak ve tehlikeli patronlarla yüzleşmenize yardımcı olacak.


Hopeless Raider 2.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız Elmas hilesi
  3. Yüksek Altın Düşüşü
  4. Sınırsız mermi
  5. Sınırsız Sandık
  6. Bilgi: ROOT Gerekir, Orijinal Apk Yükleyin, Üzerine İmzasız APK Yükleyin.

Hopeless Raider, dünyanın tehlikeli bir salgın tarafından istila edildiği ve sürekli canavarların ortaya çıkmasına neden olduğu zombi temalı bir oyundur. Oyuncular gizemli bir ajana eşlik edecek ve her görevde düşmanları yok etmeye çalışacaklar. Aynı zamanda oyunun tehlikeleri sürekli olarak karşınıza çıkacak ve elde ettiğiniz silahları ve eşyaları kullanarak onları yok edebileceksiniz.


Hopeless Raider v2.5.0 MOD APK


Hopeless Raider'da oyuncular, zombi salgınının en tuhaf noktalarını araştırmakla görevli bir kadın ajanla ilginç bir karşılaşma yaşayacaklar. Oyuncular, bu tür düşmanlarla yüzleşmek için sahip oldukları silahları kullanacak ve sürekli olarak ortaya çıkan gizemleri ortaya çıkaracaklar. Aynı zamanda, oyunun ilk aşamalarında oyuncular, karakterin temel mekaniğini tamamen öğrenip kilidini açabilecek ve oradan farklı görevleri tamamlayabilecekler.


Hopeless Raider Para Hilesi


Oyuncular, karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve korkunç düşmanları görecekler. Aynı zamanda, kafadan vuruş yaptığınızda zombilere büyük hasar vermek gibi, diğer FPS oyunlarında olduğu gibi hepsinin zayıf yönleri var.


Hopeless Raider Elmas Hilesi


Bu nedenle, oyuncular düşmanlara büyük hasar verebilmek için antrenman yapacaklar ve her ortamda el bombası gibi destek öğelerini almanıza yardımcı olmak için dağılmış sandıklar olacak. 


Hopeless Raider Hile Apk


Hopeless Raider'daki temel ve standart zombilerin yanı sıra, oyuncular korkutucu görünümlü ve bazen ana karakterden daha önemli patronlar bulabilirler. Aynı zamanda, her patronun, oyuncunun dikkat etmesi ve fırsat verilirse saldırmak için yakalamaya çalışması gereken bir zayıf noktası vardır. Ek olarak, devasa canavarlarla, saldırılar ve el bombaları ile nişan almak ve onlara zarar vermek kolay olacaktır.


Hopeless Raider Apk indir


Oyuncular bir zombi oyunu deneyimlediğinde ilginç bir nokta, oyuncuların düşmanları yok etmek için güçlü silahların kilidini açabilecek olmalarıdır. Bu kilit açma, yeterli planınız olduğunda yapılır ve bu materyali bulmanın birçok yolu vardır. Özellikle oyuncular, farklı niteliklere sahip sandıkların kilidini açabilir veya ücretsiz planlar almak için oyuna tam olarak giriş yapabilir.


Hopeless Raider Apk Son Sürüm


Oyuncular gizemli bir kadın ajanla tanışacak ve birçok gizemle tehlikeli zombiler ortaya çıktığında mevcut durumu öğrenecekler. Kahraman, zombilerin öldürülmesini ve çevreye dağılmış kutuları desteklemek için silahlar ve eşyalarla donatılacak


Hopeless Raider indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Used Car Tycoon Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar