Airplane Pilot Car Transporter Para Hileli MOD APK [v4.2.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Airplane Pilot Car Transporter Para Hileli MOD APK [v4.2.7] 1 Airplane Pilot Car Transporter Para Hileli MOD APK [v4.2.7] 2 Airplane Pilot Car Transporter Para Hileli MOD APK [v4.2.7] 3 Airplane Pilot Car Transporter Para Hileli MOD APK [v4.2.7] 4 Airplane Pilot Car Transporter Para Hileli MOD APK [v4.2.7] 5 Airplane Pilot Car Transporter Para Hileli MOD APK [v4.2.7] 6

Airplane Pilot Car Transporter Para Hileli MOD APK [4.2.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların bir uçakla uçma ve en zorlu nakliye görevlerini tamamlama hissini yaşamalarını sağlar.


Airplane Pilot Car Transporter 4.2.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Airplane Pilot Car Transporter, uçma deneyimini ve uçağı uçuran heyecan verici zamanın tadını çıkarmayı sağlar. Güzergah planlama, gönderilere karar verme ve varış noktaları hakkında bilgi alma süreçlerine katılabilirsiniz. Tüm oyuncuların görevi, büyük ölçekli havaalanlarında uçuşu kontrol etmek, taşımak ve bitirmek olacaktır. Öngörülemeyen birçok durum yolculuğunuzu engeller, üstesinden gelir ve uçuşunuza devam eder.


Airplane Pilot Car Transporter v4.2.7 MOD APK


Airplane Pilot Car Transporter deneyiminizi geliştirmek için sistem, birçok olumlu değişiklikle hızlı bir şekilde güncellenmiş bir sürüm yayınladı. Uçağın acil iniş modu ilk başta sizi belaya sokar. Uçuş kesintiye uğrayacak ve şu anki durumla ilgilenmeniz gerekiyor. Oyuncular, taşınacak mallar arasında yeni bir araba taşıma görevi yaşayabilirler. Mevcut modları tamamlayın ve bir profesyonel gibi uçmayı keşfedin.


Airplane Pilot Car Transporter Para Hilesi


Airplane Pilot Car Transporter, uçaktaki alanı gerçekçi bir şekilde simüle edecek. Eşsiz 3D grafik teknolojisi uygulanarak, bir kokpitte bulunan tüm detaylar aslında yeniden üretilecektir. Kollar, düğmeler ve işlevleri ayrıntılı olarak tanıtılacaktır. 


Airplane Pilot Car Transporter Hile Apk


Oyuncular, sorunsuz bir şekilde inmek için uygun adımları nasıl kontrol edeceklerini ve takip edeceklerini öğrenmelidir. Kargo kamyonları, forkliftler veya kontrol istasyonları gibi havaalanı destek ürünleri de tanıtılıyor.


Airplane Pilot Car Transporter Apk indir


Airplane Pilot Car Transporter'a katılan oyuncular, her gün nakliye görevleri alacaklar. Belirlenen hedefleri hızlı bir şekilde tamamlayarak ulaşmaları gerekir. Geziler belirli varış noktaları, rotalar ve saatler ile belirtilecektir. Bazen sorunlarla karşılaşacaksınız ama endişelenmeyin, temas kurmak ve güvenli bir şekilde inmek için adımları izleyin. Bisikletler, arabalar ve yüzlerce başka şey gibi günlük eşyaları içeren gönderiler teslim edilecektir.


Airplane Pilot Car Transporter Apk Son Sürüm


Airplane Pilot Car Transporter, uçağın işleyişine aşina olmanıza yardımcı olur. Hız, kargo hacmi veya rota bilgileri ile ilgili değişikliklerle birlikte bir uçuş için gerekli ekipman eksiksiz olarak sağlanacaktır. Yolculuğunuz için birçok seçeneğiniz var, tamamlanması gereken tüm mallar ve görevler ödüller vererek tanınacak. Sistem, bu uçuş için yeterli deneyime sahip olmanız için gerekli egzersizlere sahiptir.


Airplane Pilot Car Transporter indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Grand APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar